320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ma ei saa aru, et miks sa üldse oma rahakoti piinad kliendikaartidega? Võtad tõmbad Selveri,Rimi,Maxima kliendikaardid endale telefoni ja kõmm 5 sekundiga vastavas poes avad ja olemas.
    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kui pole, siis hakka LHV kliendiks ja saad panga-partnerkaardi ühes. Ma olin ka ennem seda nagu sa - saatsin Selveri perse, kuid nüüd mugavamat keppi ei tea.
    Kusjuures olengi LHV klient, aga Selveri diilist ei teadnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kusjuures olengi LHV klient, aga Selveri diilist ei teadnud.
      Telefon sul ikka on ? Ja ma ei mõtle 3310t Kasuta mTaskut niipaljude kliendi kaartide jaoks kui seal saab. Suht mugav.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Telefon sul ikka on ? Ja ma ei mõtle 3310t Kasuta mTaskut niipaljude kliendi kaartide jaoks kui seal saab. Suht mugav.
        Ma ei taha üldse kliendikaarte kasutada, noh. Aga Selveris on niimoodi sisuliselt võimatu osta.

        Kommentaar


          Väga peenelt libiseti tõelisest murepisikust üle.

          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Miks on iga Eesti toode, mille kohta võib ääriveeri tervislik öelda, varustatud Erik Orgu ja/või Ott Kiivika piltidega? Ma ei taha neid osta, sest ma ei taha ju kiilakaks jääda.
          Üldjuhul on need maitsetud nii ehk naa (vähemalt see, mida olen proovinud).

          Nüüd OT-aeg.

          Aga mul on hoopis parem idee, et inimesed musklite ja muidu värvide ohvriks ei langeks. Nimelt. On vaja turule paisata AI-letid, mis on siis varustatud lahedate kaameratega ning loevad siis inimese näost info sisse ning teevad värviliseks/loetavaks ainult toodete pakendid (muidu on pakendid kirjadest puhtad), mis on antud inimesele soovituslik.
          Kuna see idee kätkeb juba eos palju erinevaid murepunkte ning küsimusi, siis ausalt paremat idufirma ideed on raske genereerida.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Väga peenelt libiseti tõelisest murepisikust üle.


            AI-letid
            aga räägitakse ju intelligentsetest külmkappidest, mis teatavad mõne toote otsasaamisest,

            aga arvutab tulevikus vb ka, et oled sel nädalal juba ühe õlle joonud ja praegu rohkem ei saa
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              aga räägitakse ju intelligentsetest külmkappidest, mis teatavad mõne toote otsasaamisest,

              aga arvutab tulevikus vb ka, et oled sel nädalal juba ühe õlle joonud ja praegu rohkem ei saa
              Vaata, et sa tulevikus sellist postitust laupäeval enne lõunat ei tee.

              Too intelligentne külmkapp on mu idee kõrval nagu ahv kaubanduskeskuses.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust

                On vaja turule paisata AI-letid, mis on siis varustatud lahedate kaameratega ning loevad siis inimese näost info sisse ning teevad värviliseks/loetavaks ainult toodete pakendid (muidu on pakendid kirjadest puhtad), mis on antud inimesele soovituslik.
                Kuna see idee kätkeb juba eos palju erinevaid murepunkte ning küsimusi, siis ausalt paremat idufirma ideed on raske genereerida.
                Nägin just nädalavahetusel kus üks härra, keda gravitatsioon jätkuvalt nörritas, kommikarbi ja lillekimbuga ilmselt kodupoole manööverdas. Huvitav milliseid valikuid too AI-lett temale oleks pakkunud?
                Igatsugu soovitustega on muidugi see, et kes soovitab. Kas kuidagi saab olla nii, et minu soovitus on sinu omast eespool?
                Ja siis on muidugi eetilised ja rassilised küsimused. Kas asiaatidele soovitatakse automaatselt riisi? Kas veganile võib soovitada hapukapsast... sealihaga? Kas ökoaktivistile võib ikka soovitada tavalisi prügikotte?

                Rimi'l on selline ennustusmasin igas poes vist. Libistad enda kliendikaardi läbi ja ta viskab sulle ette nimekirja mida sa kindlasti vajad ja seda nüüd soodsama hinnaga. Eriti tark see asi ei ole, sest aegade algusest on ta mulle soovitanud mingit dipikastet tilliga. Ma ple elus ühtegi dipikastet ostnud. Sisuliselt ei ole väga keeruline püsti panna suvalist forecasti, millal inimene midagi uuesti vajada võiks. Mida rohkem datat seda täpsem see on. Ja selle juures ei ole su nägu vaja nähagi, piisab kasutaja ID'st

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Esimene lõik
                  See just ju hea ongi, et juba eos on palju murepunkte, mis tähendab, et saab "kaasata" mitmed sotisaal-huvi-jm-grupid, mis tähendab, et kerge on tekitada probleeme, mis tähendab, et neid peab siis lahendama hakkama, mis tähendab suuremahulist raha-tõstmist.

                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Teine lõik
                  Tõsisemalt. Inimese näost saab lugeda palju infot (mida inimsilm ei suuda). On ju ka katsetatud emotsioone lugevaid kaameraid (Saksamaal mu arust) - ehk siis on vaja väikest facelift'i
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Rimi annab sellele ikka soodust, mida sa koguaeg ostnud oled...minu arust

                    Kommentaar


                      Ilm on ilusaks läinud ja selle puhul tahaks kasutada võimalust ning soovida kõigile nö. liibuvates riietes profijalgratturitele head kulgemist linnas - peded.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Ilm on ilusaks läinud ja selle puhul tahaks kasutada võimalust ning soovida kõigile nö. liibuvates riietes profijalgratturitele head kulgemist linnas - peded.
                        Tomati Talvo, sina v?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                          Ilm on ilusaks läinud ja selle puhul tahaks kasutada võimalust ning soovida kõigile nö. liibuvates riietes profijalgratturitele head kulgemist linnas - peded.
                          Linn autodele, eks?
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                            Linn autodele, eks?
                            Ei, loomulikult mitte, võid jala ka käia.

                            Kommentaar


                              Mind ajab närvi, see kui kodus mingi praht on kuskil, või midagi on silmnähtavalt must aga kõik teised kõnnivad sellest isegi silma pilgutamata mõõda... ning lõpuks pean mina tulema ja selle sodi likvideerima

                              Kommentaar


                                Kõik need padudebliised viiruse eitajad ja valeinfo levitajad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X