320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    need unistuste tiimid, kus on 7 ründajat ja kaitses selline auk. loogika meie koondislastelt florast.

    Kommentaar


      Käisin täna emale hädavajalikku tavaari viimas, hakkas taevast mingit paska sadama ja hüppasin TLÜ ees bussile, et sõita Hobujaama. Istusin tahanurka, kuna buss oli üsna tühi. Ja siis tulid kuradi faking Pronksi peatuses viimasest uksest peale kolm kuradi türapäist parmu, nahh, jäid sinna ukse juurde tropis seisma nagu mingid faking ahvid, raisk. Siiamaani olen totaalkettas. Neid kuradi faking tüüpe kuhugi kinni ei saa panna või on jälle mingid inimõigused ja muu pask?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Käisin täna emale hädavajalikku tavaari viimas, hakkas taevast mingit paska sadama ja hüppasin TLÜ ees bussile, et sõita Hobujaama. Istusin tahanurka, kuna buss oli üsna tühi. Ja siis tulid kuradi faking Pronksi peatuses viimasest uksest peale kolm kuradi türapäist parmu, nahh, jäid sinna ukse juurde tropis seisma nagu mingid faking ahvid, raisk. Siiamaani olen totaalkettas. Neid kuradi faking tüüpe kuhugi kinni ei saa panna või on jälle mingid inimõigused ja muu pask?
        ja muidugi sul endal pole pole piisavalt mune, et midagi öelda ja ära liikuda sealt.
        cut the crap, päriselt.

        Kommentaar


          Mul polnud kuskile liikuda, kuna ma olin viimases reas. Nemad täitsid rõõmsalt selle vahe seal ära ka. Vahemaa oli õnneks üks peatus, aga kogu asja küss on veel see, et pärast mahaminekut hõivasid nad Hobujaamas terve bussipeatuse. Ehk mingeid kuradi kolmeliikmelisi noorukikampu käiakse politseiga laiali ajamas, aga mingid kuradi paistes klemmid seljakottide ja Bockidega ei koti kedagi?

          Sama keiss oli ju mingi avalikus kohas alkotarbimise piiramisega. Perekond peab piknikku, avatakse ka vein. Patrull seljas. Need djüüdid joovad, lärmavad, kusevad ja magavad pinkide peal - kedagi ei koti.

          P.S. kui ma selle FB-sse kirjutaksin, siis kindlalt need inimesed, kelle viimase kahe nädala põhijaur on teemal "istuge kodus, kuradi debiilikud" hakkaksid kohe undama "aga lase neil ka elada, liigu ise ära, las nad olla".

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Tõepoolest noh. Kui raske on siis küsida ala basic küsimus" Kuidas läheb" Millega sa tegeled üldse elus" ja nii edasi, et tekiks selline teatud hea sõbralik chill suhe ja vibe.

            mis asi sa oled? nagu tõsiselt?
            sa oled täpselt sama loll nagu dannar hetkel, kes viriseb, et parmud tulevad tühjas trammis lähemale ja ta nii kurb, et ega ometigi need parmud läheksid ära, aga ei. täiemõistuslik inimene jääb kohapeale ja kannatab, muidugigi. sama keiss mis wordprezil tartus oli seal kuskil, et teeks oma suu lahti ja räägiks inimestega, aga ei, halame ilusti siin, et missugused idioodi on kriisi ajal liikvel.

            jup, näeme kõik mis ühiskonnas valesti toimub aga mitte sittagi ise ei tee selle jaoks,

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Tõepoolest noh. Kui raske on siis küsida ala basic küsimus" Kuidas läheb" Millega sa tegeled üldse elus" ja nii edasi, et tekiks selline teatud hea sõbralik chill suhe ja vibe.
              Täpselt. Kes Tartust sellist parmu nagu Enn mäletab? Noh, see vanahärra kes inimestele öösiti Atlantise ees tiigrikutsut laulis? Ma alati teretasin teda ja vahepeal aitasin kahekroonise või isegi viiekaga järgmise märjukese ostmiseks. Mingi suvi tõenäoliselt pärast mõnda klubitiiru olin ma hommikuks ennast nii üksikuks joonud, et läksin Ennuga edasi mingile parmupinnale läbu panema. Selline üpris a-sotsiaalne kodu oli, aga aias kannatas võilillede vahel juua küll. Ausalt öeldes väga palju detaile enam tollest korrast ei mäleta, aga lõpuks tuli sinna selline kaader kohale, et tüüpidega samast pudelist joomine tundus kuidagi okse olevat, seega otsutasin vehkat teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Käisin täna emale hädavajalikku tavaari viimas, hakkas taevast mingit paska sadama ja hüppasin TLÜ ees bussile, et sõita Hobujaama. Istusin tahanurka, kuna buss oli üsna tühi. Ja siis tulid kuradi faking Pronksi peatuses viimasest uksest peale kolm kuradi türapäist parmu, nahh, jäid sinna ukse juurde tropis seisma nagu mingid faking ahvid, raisk. Siiamaani olen totaalkettas. Neid kuradi faking tüüpe kuhugi kinni ei saa panna või on jälle mingid inimõigused ja muu pask?
                ma ei tea nah. osta auto vms

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  ma ei tea nah. osta auto vms
                  Ma märkasin ükspäev, et mu naabrimees, kes elab minuga samasuures (ehk üsna väikses) korteris koos naise, lapse ja hobusesuuruse koeraga, istus üksinda õhtul autos, kuulas klappidest muusikat, kimus suitsu ja jõi klaasist viskit (või miskit muud samavärvilist). Ehk autost võib koroona ajal kasu küll olla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ma märkasin ükspäev, et mu naabrimees, kes elab minuga samasuures (ehk üsna väikses) korteris koos naise, lapse ja hobusesuuruse koeraga, istus üksinda õhtul autos, kuulas klappidest muusikat, kimus suitsu ja jõi klaasist viskit (või miskit muud samavärvilist). Ehk autost võib koroona ajal kasu küll olla.
                    + beibureid on lihtsam vedada, kui bussiga

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      + beibureid on lihtsam vedada, kui bussiga
                      Bussiga vedades lööb õige skill välja
                      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                      Kommentaar


                        *audi on remondis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          mis asi sa oled? nagu tõsiselt?
                          sa oled täpselt sama loll nagu dannar hetkel, kes viriseb, et parmud tulevad tühjas trammis lähemale ja ta nii kurb, et ega ometigi need parmud läheksid ära, aga ei. täiemõistuslik inimene jääb kohapeale ja kannatab, muidugigi. sama keiss mis wordprezil tartus oli seal kuskil, et teeks oma suu lahti ja räägiks inimestega, aga ei, halame ilusti siin, et missugused idioodi on kriisi ajal liikvel.

                          jup, näeme kõik mis ühiskonnas valesti toimub aga mitte sittagi ise ei tee selle jaoks,
                          Leon Festinger.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Mul nagu iga aasta on suht savi olnud, aga tänavu ei lähe need 1. aprilli üritused üldse kuidagi peale.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Inimesed, kes ei saa aru, mida määratud (ostetud) parkimiskohad tähendavad ja peavad seda pseudoprobleemiks. Eriti, kui tegemist on kinnisehooviga ja soovitavad siis kuskile mujale parkida. Miks ma peaksin parkima kellegi teise kohale või veel hullem kuskil kaugemal kohta ostima, kui koht on kinni. Lisaks, kui sina näed kuskil ruumi kohtade ette parkimiseks, siis palun mõtle, kas teine inimene saab sealt ka pärast välja.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Poliitikute paatoslikud sõnavõtud ja "heroilised" teod sündmuspaikades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X