320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Viimane teemale vastav postitus, juhuks kui kellelgi on järg käest läinud:
    cabron on meil nõrga närviga lihtsalt eksole

    Kommentaar


      Multikad, kus loomade püüdjaid (need kes viivad looma varjupaika) kujutatakse lastele, kui halvad inimesed.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Mu üks lemmikutest õludest on "tripel karmeliet". Õluga muidu see jama, et kui kange, siis on tunda, et kange. Aga see on nagu helge pai hingele. Ja samal ajal 8,4%.
        baarides tripel karmelieti võttes ajab jubedalt närvi kui nad ise klaasi seda valavad kuna see asi vahutab eeskujulikult kui rahulikult ei tee. Täiesti vabalt võid lõpetada klaasitäie vahuga mille põhjas natuke midagi nagu oleks.

        Muidu kui stockmanni tee viib siis Rochefort 10 mis seal alkoosakonnas müüa suudab päris edukalt konkureerida karmelietiga

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Multikad, kus loomade püüdjaid (need kes viivad looma varjupaika) kujutatakse lastele, kui halvad inimesed.
          Ma just kunagi mõtisklesin, et see amet on vist üks väheseid, kes on IGAS filmis pahad, sotsiopaadid ja muidu kiiksuga. Isegi ajakirjanikud on paaris filmis okeid.

          Kommentaar


            Tallinna "retrotrammid". Esiteks on puupink lihtsalt ebamugav. Teiseks on need pingid nii libedad, et vähegi täis trammi puhul libisevad istujad iga pidurduse ja kiirenduse ajal üksteisele sülle. Kolmandaks pole neis erinevalt teistest renoveeritud trammidest ei ventilatsiooni ega soojendust ehk põhimõtteliselt on trammis normaalne temperatuur aastas umbes kahel kuul 12-st. Küllap veidi pikema mõtlemise peale lisanduksid siia punktid neli, viis ja kuus ka.

            Mis nende reaalne mõte on? Turistidele äge vaadata? Või linnal sai trammide renoveerimiseks mõeldud raha otsa ja mõeldi, et teeks sellist pakazuhhat? Hea, et veel hobust trammi vedama ei pannud. Siis oleks eriti retro!

            Kommentaar


              Ajastutramm oligi idee. Savkal tulnud lampi.

              Kommentaar


                Räägin Tristan Toomas Teevälja eest - krdi Karskluse fännid.

                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Tallinna "retrotrammid". Esiteks on puupink lihtsalt ebamugav. Teiseks on need pingid nii libedad, et vähegi täis trammi puhul libisevad istujad iga pidurduse ja kiirenduse ajal üksteisele sülle. Kolmandaks pole neis erinevalt teistest renoveeritud trammidest ei ventilatsiooni ega soojendust ehk põhimõtteliselt on trammis normaalne temperatuur aastas umbes kahel kuul 12-st. Küllap veidi pikema mõtlemise peale lisanduksid siia punktid neli, viis ja kuus ka.

                  Mis nende reaalne mõte on? Turistidele äge vaadata? Või linnal sai trammide renoveerimiseks mõeldud raha otsa ja mõeldi, et teeks sellist pakazuhhat? Hea, et veel hobust trammi vedama ei pannud. Siis oleks eriti retro!

                  Aga ülejäänud 10 kuud, kui sajab ja ei ole liiga palav on nendega suht mugav sõita.

                  Kommentaar


                    Kui tellid koju 8,2% õuna westonsi ja sulle tuuakse 6,5%-ne õuna westons.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Kui tellid koju 8,2% õuna westonsi ja sulle tuuakse 6,5%-ne õuna westons.
                      Ja siis mina saan enda Stocki kartulisalati eest puid alla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ja siis mina saan enda Stocki kartulisalati eest puid alla.
                        Tartus on Boltis mingi uus asi nimega Badger Express. Kus hetkel kohaletoomine tasuta ja Westons 3,29. Poest sellise hinnaga ei saa. Tõsi, soodukaga langeb hind vahepeal harva 2,99ni, kuid reeglina 3,59-3,99 vahemikus sõltuvalt poest. Pigem ma ikka väga majanduslikult mõtlev ja finantsvabaduse poole pürgiv.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Tartus on Boltis mingi uus asi nimega Badger Express. Kus hetkel kohaletoomine tasuta ja Westons 3,29. Poest sellise hinnaga ei saa. Tõsi, soodukaga langeb hind vahepeal harva 2,99ni, kuid reeglina 3,59-3,99 vahemikus sõltuvalt poest. Pigem ma ikka väga majanduslikult mõtlev ja finantsvabaduse poole pürgiv.
                          See kangem Westons on Tallinna Selverites juba vähemalt 8 kuud stabiilselt 2,99.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            See kangem Westons on Tallinna Selverites juba vähemalt 8 kuud stabiilselt 2,99.
                            vb mingites konkreetsetes poodides. e-poes kangem 3,99. Tartu Selverites koha peal ka hetkel ei ole märganud 8,20st 2,99ga.

                            E-poes ju muidu just see lahjem 2,99.

                            Kommentaar


                              ilutulestiku laskmine on õismäel saanud pea iganädalaseks asjaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ja siis mina saan enda Stocki kartulisalati eest puid alla.
                                See on mingi vaeste inimeste möla
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X