320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Robert Sarv. Ma rohkem ei ütle. Muidu saan ka nõudekirja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Robert Sarv. Ma rohkem ei ütle. Muidu saan ka nõudekirja.
      Ütle ikka, anonüümne foorum, keegi ei tea kes Mõnuagendi all on. Või noh eks tegelt läbi ip vb saadakse ikka teada
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Ütle ikka, anonüümne foorum, keegi ei tea kes Mõnuagendi all on. Või noh eks tegelt läbi ip vb saadakse ikka teada
        * ma olen näinud neid kommentaare, mille IP-sid ta välja küsib. Need pole solvavad kommentaarid sageli.
        * vanainimesed saavad nõudeid, kui nende lapselaps on nende arvutist midagi mölisenud.
        * on olnud inimesi, vanu inimesi, kes saavad nõuete peale närvivapustuse ja lõpetavad haiglas.
        * väga paljud teised juriidikainimesed ei pea tema käitumist absoluutselt eetiliseks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Kivisaare tümitamine. Nüüd Sass Heino, wtf nagu? Ma olen vaadanud ja juhtumisi kuulasin lives ka sky plusis nende arutamist floydi teemal ja no seal ei olnud ju mitte mingisugust vihjetki, et Kivisaar oleks rassist ja pooldaks naiste vägistamisi jms. mdv? Ma olen enda arust ka selline liberaal aga praegu need Sassid ja Katrenad on puhta ära pööranud. *facepalm*
          ma muidu julmalt vastu igast kohtusse andmise suhtes kui keegi sind netis sõimanud a kivisaare keissi puhul mõistan seda erinevust, et kui ikka minnakse ülemuse juurde sul mingi kaebekirjaga et peaks lahti laskma.
          Parim näide üks tuttav piff kes ka sinna petitsioonile allkirja andis. Tegu pole eestlasega ning eesti keelt ei räägi ja skyplusi ammugi ei kuula, a kui küsida, et miks allkirja siis viskasid kui kursis pole siis vastus oli et petitsioonis oli kirjas et ta toetab ju rassismi ja naiste vägistamist vms.

          Kommentaar


            Mõlemad osapooled on ainid.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              * ma olen näinud neid kommentaare, mille IP-sid ta välja küsib. Need pole solvavad kommentaarid sageli.
              * vanainimesed saavad nõudeid, kui nende lapselaps on nende arvutist midagi mölisenud.
              * on olnud inimesi, vanu inimesi, kes saavad nõuete peale närvivapustuse ja lõpetavad haiglas.
              * väga paljud teised juriidikainimesed ei pea tema käitumist absoluutselt eetiliseks.
              Kas mõtte ja nõudekirja vahele mingi puhvertsooni saaks tekitada? Kommentaar on tihtilugu uitmõte, mis on kantud Robbie Fowler teab, mis emotsioonist, konditsioonist. Et ennem kui tekib alus nõudekirja väljastamiseks, on vaja kommenteerijalt selgitust küsida?

              Ehk selline inimlik, lapsik küsimus "miks" (millerpäst, mida sa selle all silmas pead jne), mis on ühiskonnas jõudsalt hääbumas oleks hea algus. Või ei?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Kas mõtte ja nõudekirja vahele mingi puhvertsooni saaks tekitada? Kommentaar on tihtilugu uitmõte, mis on kantud Robbie Fowler teab, mis emotsioonist, konditsioonist. Et ennem kui tekib alus nõudekirja väljastamiseks, on vaja kommenteerijalt selgitust küsida?

                Ehk selline inimlik, lapsik küsimus "miks" (millerpäst, mida sa selle all silmas pead jne), mis on ühiskonnas jõudsalt hääbumas oleks hea algus. Või ei?
                No seal tundub, et on savi. Peaasi on raha küsida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  No seal tundub, et on savi. Peaasi on raha küsida.
                  Ma pidasin silmas, et kas on võimalik luua reeglistik, et esimese "heh, kodja" peale nõudekirja ei saa saata.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Ma pidasin silmas, et kas on võimalik luua reeglistik, et esimese "heh, kodja" peale nõudekirja ei saa saata.
                    Kõik on võimalik, aga kuni on praegune kohtupraktika ja seadustik, siis võime me õlleraha puudusel siin kõik kõiki Robert Sarve kaudu kohtusse kaevata.

                    Kommentaar


                      Mul on ka paanika, kui keegi ootamatult niimoodi külje alla ujub linnapeal. Ma olen inglisekeelsed turistid ilmselt kõik kuhugi karuperse juhatanud kui teejuhiseid on küsima tuldud, sest mõte jookseb täiesti kokku.

                      Kommentaar


                        Minu meelest on kogu selle Kivisaare-kaasuse kõige lollim isik just Robert Sarv. Tal on päris hea ärimudel(eks selle eetilisus ole teine teema) välja töötatud, saada ainult nõudekirju veidi default vormi muutes ning suur osa inimesi maksavadki. Samas nüüd tuli ta välja eriti jabura 75 000€ nõudega, mis tähendab kindlat kohtuteed. Küllap meedia kajastab toda kohtuprotsessi umbes sama palju kui Kenderi oma ning kui ta peaks vastu pükse saama(mis tundub üpris tõenäoline), siis vaevalt talle enam tulevikus nii lihtsalt nõudekirjade peale raha makstakse...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Mul on ka paanika, kui keegi ootamatult niimoodi külje alla ujub linnapeal. Ma olen inglisekeelsed turistid ilmselt kõik kuhugi karuperse juhatanud kui teejuhiseid on küsima tuldud, sest mõte jookseb täiesti kokku.
                          Mina küsin näiteks sageli segaduses kaarti vahtivatelt välismaalastelt, et kas ma saan neid aidata. Umbes seitse kümnest satuvad paanikasse, ülejäänud on chillid.

                          Kommentaar


                            mõnuagent, mis hoiak siis Kivisaare keissi osas on? et see on siis finne, et süüdistad rassismis, 100s surmapatus jm välja lõigatud tsitaatide alusel? Mida siis hinnatud juriidikainimeste eetikameel selle kohta ütleb?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              mõnuagent, mis hoiak siis Kivisaare keissi osas on? et see on siis finne, et süüdistad rassismis, 100s surmapatus jm välja lõigatud tsitaatide alusel? Mida siis hinnatud juriidikainimeste eetikameel selle kohta ütleb?
                              Pole seisukohta.

                              Ses osas, et mulle ei istu väga Kivisaar. Mulle ei meeldi Sarv. Mulle ei meeldi überpöördumisi tegevad VW aktivistid. Et võtku tuba ja hagegu end seal öö otsa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                mõnuagent, mis hoiak siis Kivisaare keissi osas on? et see on siis finne, et süüdistad rassismis, 100s surmapatus jm välja lõigatud tsitaatide alusel? Mida siis hinnatud juriidikainimeste eetikameel selle kohta ütleb?
                                Sarv saatis Zuzule, kes levitas petitsiooni, ka mingi pika kirja, et palu vabandust, või muidu pekkis ja kõik köhivad pappi. Zuza vastas lihtsalt, et kui tunnete, et teie põhiseaduslikke õigusi on piiratud, siis kasutage kohtu abi
                                100% õige vastus väga paljudes õigusliku iseloomuga olukordades. Enamasti lööb kodanikul sulgurlihase lõdvaks ja rutatakse hirmuga kokkulepet sõlmima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X