320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No aga teevadki reisimise võimalikult ebameeldivaks. Dziisas maria dumbjuuser, nah.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Maanteeameti hinnangul ei võta metsloomad ökodukte omaks, kuna läheduses tehakse liialt lageraiet. Ameti sõnul aitaks probleemi lahendada lageraie piirangud.


      Ma ei saa nagu aru. Kuidas üldse oli võimalik saada luba lageraieteks nende sildade läheduses? Täielik idioodi kari need metsamehed ja need kes lubasid seal lageraiet teha....
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        enda otsustamatus.

        Tööalases elus pole nagu probleemi, kuid eraeluliste asjadega võin tuimalt istuda 3h ja lihtsalt mõelda kas sõita 1h vanavanematele külla või ei.

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          https://www.postimees.ee/7026571/lag...okodukte-omaks

          Ma ei saa nagu aru. Kuidas üldse oli võimalik saada luba lageraieteks nende sildade läheduses? Täielik idioodi kari need metsamehed ja need kes lubasid seal lageraiet teha....
          Tundub ikka et Maanteeamet ei tea kuidas metsaelu toimib. https://www.postimees.ee/7027404/ulu...ab-suurulukeid

          Kommentaar


            RMK käitumisloogika on pigem see, et teekonnal ökodukti suunas kriimustas üks loom end puuoksaga ja seepeale võeti 10 hektarit maha. Noh, loomakaitse on looduskaitse.

            Kommentaar


              Kolm päeva puhkuseni ja koroona tõstab pead. Ehk kui me uuel nädalal lockdownis oleme, siis mina puhkama ei lähe!

              Kommentaar


                Pigem nagu tähelepanek, aga närvi ajab ka - kui muidu ei ole märgata ülisuurt vastumeelsust meedia poolt kellegi nime avalikustamistel uudisväärtust omavate teemade (eelkõige a la mingite negatiivsete tegude kahtluste (NB!) korral näiteks) osas, siis selle Tartu koroonanaise osas on aga vaikus.

                Palun krt selgitust. Kui keegi vääriks ühiskonnas avalikku hukkamõistu, siis see on tema. sind saadetakse arsti poolt testi tegema ning peale testi tegemist sa lähed haigena kinno, sest "pilet oli olemas". Sealjuures kumas vastust läbi, et isik arvabki, et see on täiesti ratsionaalne selgitus. Tulemused muidugi nüüd käes. tundub ka, et ju on mingi seltskonna teema neil, sest:

                "Viimane selle kolde nakatunutest viibis vaatamata isolatsioonikorraldusele veel esmaspäeval Narvas ja külastas sealseid erinevaid kohti – Ingeri hotelli, Fama keskust (sealhulgas KFC, Vaba lava). Haigusnähud olid isikul kogu Narva külastuse aja."

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  Pigem nagu tähelepanek, aga närvi ajab ka - kui muidu ei ole märgata ülisuurt vastumeelsust meedia poolt kellegi nime avalikustamistel uudisväärtust omavate teemade (eelkõige a la mingite negatiivsete tegude kahtluste (NB!) korral näiteks) osas, siis selle Tartu koroonanaise osas on aga vaikus.

                  Palun krt selgitust. Kui keegi vääriks ühiskonnas avalikku hukkamõistu, siis see on tema. sind saadetakse arsti poolt testi tegema ning peale testi tegemist sa lähed haigena kinno, sest "pilet oli olemas". Sealjuures kumas vastust läbi, et isik arvabki, et see on täiesti ratsionaalne selgitus. Tulemused muidugi nüüd käes. tundub ka, et ju on mingi seltskonna teema neil, sest:

                  "Viimane selle kolde nakatunutest viibis vaatamata isolatsioonikorraldusele veel esmaspäeval Narvas ja külastas sealseid erinevaid kohti – Ingeri hotelli, Fama keskust (sealhulgas KFC, Vaba lava). Haigusnähud olid isikul kogu Narva külastuse aja."
                  +miljon.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kindel on see, et kolle ja nakatunute ring laieneb lähipäevadel veelgi. «Kahjuks pean kinnitama, et lähikontaktsete ring on üsna lai,» sõnas Luht. «Juba praegu on teada, et on veel haigustunnustega inimesi, kes lähevad alles testi tegema.»
                    :/
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Terviseandmed.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Terviseandmed.
                        Palun täpsusta. Kui ma sulle privas ütleks selle naise nime, siis sina ei saaks seda avalikustada... sest ta on COVID+?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Palun täpsusta. Kui ma sulle privas ütleks selle naise nime, siis sina ei saaks seda avalikustada... sest ta on COVID+?
                          Siis ma teeks temaga inteka, aga ei avaldaks tema nime. Ja kui avaldaks, siis lendaks andmekaitseinsp kaela.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Siis ma teeks temaga inteka, aga ei avaldaks tema nime. Ja kui avaldaks, siis lendaks andmekaitseinsp kaela.


                            Et kui mingi AIDSihaige otsustab seadust rikkuda ja nakatab teisi, siis te ei või temast nimeliselt rääkida, sest... tal on AIDS?

                            Kommentaar


                              ÕL

                              Algselt postitas Ülle Madise
                              Kui sa oled saanud ettekirjutuse, et kannad ohtlikku viirust ja sa käid väljas ja nakatad teisi, siis on meil karistusseadustikus see kolmeaastase vanglakaristusega kuritegu
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Nime seal vist üldiselt ei avaldata. Neid aidsiasju on nagu olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X