320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Te nagu Rahva oma kaitset 99. aastal üldse ei kuulanud? Seal muudkui pedekottidest räägitigi.
    Sorry, ma olin 8..

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Te nagu Rahva oma kaitset 99. aastal üldse ei kuulanud? Seal muudkui pedekottidest räägitigi.
      Eksole. Mina olin siis ka 8 aastane. Sina olid 16 ja ilmselgelt 16 aastane ei kuulaks mingit rahva oma kaitset, et saamaks aru mis asi on pedekott, vaid annaks laua all kellegile suhu pigem, cmon nagu!

      Kommentaar


        Pedekottidest. Mul ühele töökaaslasele naine kinkis sarnase tegumoega nagu pildil. Tõenäoliselt tagamõttega. Ja tüüp rõõmuga kandis. Ja imestas, et miks bussi või rongi oodates keskealised või vanemad vene mehed juttu puhuma kipuvad. A noh, ta maalt ka.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Eksole. Mina olin siis ka 8 aastane. Sina olid 16 ja ilmselgelt 16 aastane ei kuulaks mingit rahva oma kaitset, et saamaks aru mis asi on pedekott, vaid annaks laua all kellegile suhu pigem, cmon nagu!
          Siis polnud veel laua all suhuandmised leiutatud.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Ma pakun, et siin pildil see vasakpoolne kott
            Eika on ainuke mees kes biiti jagab
            Heal lapsel ikka mitu nime- pedekott, sibulakott, man purse jne

            Sambazile- 2012 olid sa 21. Selles vanuses sa buduaari foorumit ei lugenud??? https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/318627&lk=0
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              mida pedekott sisaldab siis? ma käin siiamaani rahakott ühes taskus ja telefon teises, mida veel vaja on?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                mida pedekott sisaldab siis? ma käin siiamaani rahakott ühes taskus ja telefon teises, mida veel vaja on?

                Seda pead küsima neilt, kellel see olemas on.
                Mul ei ole au seda omada.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Proovi 90 päeva tasuta! Aga mis Su krediitkaardi number on?

                  Jah, tean, et saan ise käntseldada. Jah, olen proovinud. Jah, olen tünga saanud ja pärast protsessinud - jube tüütu on.
                  Kasuta virtuaalseid krediitkaarte. 2 klikki ja ei maksa midagi (revolut)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Eika on ainuke mees kes biiti jagab
                    Heal lapsel ikka mitu nime- pedekott, sibulakott, man purse jne

                    Sambazile- 2012 olid sa 21. Selles vanuses sa buduaari foorumit ei lugenud??? https://buduaar.tv3.ee/Foorum/Forum/topic/318627&lk=0
                    Ei lugenud. Kui ma olin 21, siis ei mingeid tobisi ja ei mingeid veine, vaid olid kõhulihased ja fit man as hell. Nüüdseks 29 aastaselt loen ma ainult iha.ee foorumit ja siinset.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      mida pedekott sisaldab siis? ma käin siiamaani rahakott ühes taskus ja telefon teises, mida veel vaja on?
                      Pakun:

                      Telefoni, euromünte, pakk sihvkasid, 2 kondoomi(kõlblik kuni juba mõõdas), 4 karvade või puruga kaetud nätsu Stimorol, pudel Eau De Cologne Sašhat, tundmatut tabletti, Mercedese märki, millel ring eemaldatud, pastakat ja/või kruvikeerajat?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Pakun:

                        Telefoni, euromünte, pakk sihvkasid, 2 kondoomi(kõlblik kuni juba mõõdas), 4 karvade või puruga kaetud nätsu Stimorol, pudel Eau De Cologne Sašhat, tundmatut tabletti, Mercedese märki, millel ring eemaldatud, pastakat ja/või kruvikeerajat?
                        Kindlasti ka nuga, 95 prossul tibladel see kaasas 24/7

                        Kommentaar


                          Algselt postitas baller Vaata postitust
                          Kindlasti ka nuga, 95 prossul tibladel see kaasas 24/7
                          Sest seal on otsas korgitser, taaa...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas baller Vaata postitust
                            Kindlasti ka nuga, 95 prossul tibladel see kaasas 24/7
                            Viimased kolm eset nimekirjas asendavad ka seda edukalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Siis polnud veel laua all suhuandmised leiutatud.
                              Lõpeta nali mees. 99 aasta oli parim aasta suhuandmiseks. Oled kui järsku ühes aastajärgus ja järgmise paugu lendamise ajal oled kui 2000!

                              Kommentaar


                                Pedekotis on mugav ka relva kanda.. ei prindi, on kergesti haaratav (versus siis seljakott) jms

                                Kommentaar

                                Working...
                                X