320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Ei mäleta

    E: st et ei mäleta, et oleks

    Praegu ajab närvi ka Noblessneri elanikud. Nad ostsid endale elamise sinna teadmisega, et seal lähedal on baarid ja asjad. Naljakas nüüd nende kurtmist kuulata.
    Võib-olla tasuks meediast ja sotsiaalmeediast väike paus teha? Väga palju asju ajab sind närvi viimasel ajal.

    Kommentaar


      Kas Katrina Indiana sai inspiratsiooni Nick Nevadast?
      Ootan pönevusega, millal tulevad Olari Oregon ja Denis Tennessee

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Sellele Tartu alustajale oli ju arst pannud diagnoosi angiin, aga see ei takistanud pidutsemast ja koroonaviirust, mille olemasolust ta ei teadnud, edasi kandmast.
        See on ikka max debiilne. ma ei pana oma tüdrukuga ka tatti või ei jaga pudelit/klaasi, kui mul angiin (nakkushaigus) on...

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Ei mäleta

          E: st et ei mäleta, et oleks

          Praegu ajab närvi ka Noblessneri elanikud. Nad ostsid endale elamise sinna teadmisega, et seal lähedal on baarid ja asjad. Naljakas nüüd nende kurtmist kuulata.
          Cuci mis toimub? Mine tee üks pauk keppi, ss pole nii närvis koguaeg.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            kurb, südantlõhestav ning närvid krussi keerav, et inimesed ei saa "Olulised uudised" teemast õigesti aru

            Kommentaar


              Eric, Oled enda arust mõnus kõvamees, et oled see tont kes kiusab teisi? Miks ma sulle nii ette jäänud? Ma olen korduvalt öelnud, et olen sellest hüüdnimest väga häiritud. Cannu nt on aru saanud sellest ja enam nii palju pole seda kasutanud. Sina aga mõnuga lased edasi ja kui ma pole kellegile kohe samal päeval raha üle kandnud, hakkad mind mõnitama ja mingiks Gayoks pidama...nagu miks sa oled nii kiuslik? Tunned suurepärast rahuldust, kui oled saanud minu kallal võtta?
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Sõimame Tartu inimesi, aga see, mis praegu telliskivis toimub...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Sõimame Tartu inimesi, aga see, mis praegu telliskivis toimub...
                  Ja ise tahtsid ka seal osaleda
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                    Ja ise tahtsid ka seal osaleda
                    Ei tahtnud. Lapse ema läks sinna teatrisse ja siis ma hoidsin seal tunnikese last.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Sõimame Tartu inimesi, aga see, mis praegu telliskivis toimub...
                      Alles nüüd avastasid, et vanalinna melu on telliskivisse kolinud?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        vanalinna melu on telliskivisse kolinud
                        Sobilik lause sobilikus teemas. See, mis ossipidu sinna viimase kuu aja jooksul imbus, on päris groteskne. Piisas vaid sellest tehnilisusest, et baar võis avatud olla aga ööklubi mitte - tellaris on kõik kirjas baaridena.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Sobilik lause sobilikus teemas. See, mis ossipidu sinna viimase kuu aja jooksul imbus, on päris groteskne. Piisas vaid sellest tehnilisusest, et baar võis avatud olla aga ööklubi mitte - tellaris on kõik kirjas baaridena.
                          Tellaris ju ongi kõik baarid? ei?
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Sa raudselt oled ka juba allkirja andnud ja arvad ka, et Kivisaar rassist jms ja meeldib samamoodi lahmida nagu sel Indianal...
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Sarvekene valmistab juba Lugejakirja kahjunõuet ette

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                                Tellaris ju ongi kõik baarid? ei?
                                seda mõtlengi, tellaris kõik avatud, vanalinnas-viru kandis kõik ööklubid = disaster tellaris
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X