320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    Ühistukoosolekud kus kõik on lihtsalt peast uttivid
    Ei tasu perseaugus elada
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Mjaasa ja futboliidipaul ongi pärismehed. Enamasti on mehed ilged emmid sellistes asjades

      Kommentaar


        Vein või kaks, laps või kaks.
        Pea paks, üks või kaks.
        Niks-naks, naine paks.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Vein või kaks, laps või kaks.
          Pea paks, üks või kaks.
          Niks-naks, naine paks.
          Jaan Kaplinski, sina vä?

          Kommentaar


            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Millest see peast uttivisus seisnes?
            suvaline link delfist:

            Päevalehe loo järelkajana palusime lugejatel jagada meiega oma korterelamu koosolekutel toimuvatest võimuvõitlustest ja probleemidest. Selgus, et toimivaks ühistuks piisab kokkulepetest ja tõlgist, teise variandina lüüakse probleemidele lihtsalt käega.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Kuigi see on politsei ülesanne, toonitab Riisalu, et linn on ettevõtjatega dialoogi pidanud ning üritanud tekitada situatsiooni, kus ettevõtja võtaks vastutuse tänavatel toimuva eest. “Ainus, mida mina suudan kogemuslikult linnavalitsuse poolt soovitada on see, et ettevõtjad võiksid territooriumi haldajaga proovida astuda dialoogi ning tagada ise turvateenuse. Palgata turvafirma, mis on küll täiendav kulu, kuid millega tagatakse territooriumi haldajale, et sellised korrarikkumised hoitakse kontrolli all,” rääkis Riisalu. Selles osas, kas alkoholi tarbitakse kella 12-ni või 2-ni, Riisalu arvates väga suurt vahet ei ole, kuid majade vahel liikumine peaks olema turvaline ning hoonete haldajatel on selge õigus paluda ettevõtjatelt, et vara säilimine oleks tagatud.
              Linnaviletsus võiks mõelda, kas ja kui palju suundub keskmiselt rahvamass kell 22-24 suunda, kus ollakse müüakse alkoholi nt kella 00:00ni või 02:00ni. Riisalu ütlemised muidugi väga närvi ei aja, aga seisukohta vist esindavad ja muud teemat ei osanud leida.

              Kommentaar


                see tabel on nii "vormistatud" selleks, et närvidele käia?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  tulemused võiksid olla tabeli all ühel real (1:0, 2:1 jne), siis oleks eriti hea
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Kõik need t*rapead, kes teevad korterelamute rõdudel või akendest suitsu ja suuda oma väikese peaga aru saada, et see on sitaks häiriv, kui su korter suitsuhaisu mattub.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kõik need t*rapead, kes teevad korterelamute rõdudel või akendest suitsu ja suuda oma väikese peaga aru saada, et see on sitaks häiriv, kui su korter suitsuhaisu mattub.
                      Sama ka siis, kui elad esimesel korrusel, see on madalal ja inimesed käivad su akna taga suitsu tegemas, kuigi keelavad märgid on läheduses.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Kõik need t*rapead, kes teevad korterelamute rõdudel või akendest suitsu ja suuda oma väikese peaga aru saada, et see on sitaks häiriv, kui su korter suitsuhaisu mattub.
                        Ma kuulun nende t*rapeade hulka ning inimesena saan Teie probleemist aru, aga suitsetajana on mul sügavalt pohhui

                        Kommentaar


                          Õige jah, tõelisi tegijaid ei huvita elementaarne viisakus ja muu selline jama.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Õige jah, tõelisi tegijaid ei huvita elementaarne viisakus ja muu selline jama.
                            No kurat, aga kuhu jäävad suitsetajate inimõigused? Omas kodus aknal ei või ka enam tossata või? Peavad nad ka vikerkaarelippude või millegi sellisega mässama hakkama? Endise suitsetajana mõistan tegelt neid sõltlasi, ei ole neil viisakusest asja kui sõltuvus oma nõuab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Õige jah, tõelisi tegijaid ei huvita elementaarne viisakus ja muu selline jama.
                              See on kiusu ajamine, sest reaalsuses ei tule sul elus see suits nüüd sellisel moel tuppa. Lihtsalt naabrid ei meeldi.

                              Mul ka mingi nõges naabrimutt hädaldas koguaeg, et miks ma rõdul vessarit teen ja jälgisin spetsiaalselt, et kuhu see suits läheb ning kohe mitte teistele rõdudele. Võtsin, siis üks laup öö peale pidu siin alles kodus viskit ja panin vessari ning jõudsin analüüsimisega järeldusele, et see on ,,tahaks elada oma majas, aga ei saa sündroom'' ning see lööb välja erinevatel inimestel erinevalt. Mul on endal ka see sündroom, aga mind häirivad majajuures kapilaarid, kes omavad 4 autot ühe korteri peale ning ei oska neid parkida ka ja ma pean ise alati autot ei tea kuhu sokutama ning olen nende türapeadega sellepärast tülligi läinud.

                              Kommentaar


                                tuleb ikka küll. Ja sitaks häiriv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X