320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Marduk Vaata postitust
    kommentaari helikvaliteet on nii si*t võrrldes reklaami omaga

    reklaam tuleb siit ja hea kval-iga,
    seevastu paari päeva tagusel stuudiotuuril nad ju nentisid, et side Tallinnaga puudus mõni aeg tagasi veel sootuks ja sellega oli palju pusimist
    (eks nüüd on midagi püsti saadud)
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mees, kuidas sa seda Vintage Westonsit selliselt juua jaksad? Ma enda meelest kannatan alkoholi suht hästi, aga kunagi jõin mõnusas tempos ära viis vintaget ja peale seda täismällar. Lõin vist Icemani banaaniga näkku vms ja ta oli pärast kuri.
      Esmalt - Vintage muidugi.

      Ja ma täiesti nõus kellegiga, kes arvab, et 9 tk on maailmatase. Kindlasti igapäevane see ei ole.

      Samas hetkel 5 deep ja tunnen head meelt selle üle, et kodus 6 veel külmas. Ilmselt kõiki ära ei joo, aga tead, et kui asi millegi taha jääb, siis mehe.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Esmalt - Vintage muidugi.

        Ja ma täiesti nõus kellegiga, kes arvab, et 9 tk on maailmatase. Kindlasti igapäevane see ei ole.

        Samas hetkel 5 deep ja tunnen head meelt selle üle, et kodus 6 veel külmas. Ilmselt kõiki ära ei joo, aga tead, et kui asi millegi taha jääb, siis mehe.
        9 on rets. Ma kunagi ei taibanud baaris kangust vaadata (siider noh) ja lasin paarile gin toonikule 5 otsa - pärast olin korralikult lääbakil.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          9 on rets. Ma kunagi ei taibanud baaris kangust vaadata (siider noh) ja lasin paarile gin toonikule 5 otsa - pärast olin korralikult lääbakil.
          kui pudelist ostad, siis ok. baarides scam muidu, panevad sulle 5 volist vaadi westonsi lurri. kogemustega vend tunneb lonksuga muidugi ära, aga harrastaja ei pruugi aru saada. seepärast alati küsin, kas pudelis on.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            kui pudelist ostad, siis ok. baarides scam muidu, panevad sulle 5 volist vaadi westonsi lurri. kogemustega vend tunneb lonksuga muidugi ära, aga harrastaja ei pruugi aru saada. seepärast alati küsin, kas pudelis on.
            Pudelist ikka, pole Tallinnas/Kuressaares veel sattunud kohta, kus seda vaadist lastakse.

            Kommentaar


              Nii kanged "lahjad" joogid on karmid asjad. Viimane reis enne koroonat oli mullu jaanuaris Brüsselisse, kus sai laupäeva õhtul väljas käidud ja joodud väga sobiva nimega õlut, Deliriumi. Maitses üsna magusalt, ei tulnud selle pealegi, et tegemist võiks olla 8,5-kraadise kraamiga ja sai seda isukalt lürbitud. Kuidagi sai lõpuks hotelli komberdatud. Tundus küll, et jalg on veidi pehme, aga olles ärganud kell 7 hommikul ja päeva jooksul söönud 2 võileiba võis selle pealtnäha väsimuse ja söömatuse arvele panna. Järgmisel hommikul oli aga vaja kell 8 ärgata. Well, ma ärkasin kell 10, mingi kebab oli kaisus ja eelmisest õhtust mäletan umbes nii palju kui siin postituses kirjas. Doktor Google ütles, et Delirium oli täpselt nii kange kui nimi lubab... Seal maal vist alla 6,5-volist õlut ei tehtagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Nii kanged "lahjad" joogid on karmid asjad. Viimane reis enne koroonat oli mullu jaanuaris Brüsselisse, kus sai laupäeva õhtul väljas käidud ja joodud väga sobiva nimega õlut, Deliriumi. Maitses üsna magusalt, ei tulnud selle pealegi, et tegemist võiks olla 8,5-kraadise kraamiga ja sai seda isukalt lürbitud. Kuidagi sai lõpuks hotelli komberdatud. Tundus küll, et jalg on veidi pehme, aga olles ärganud kell 7 hommikul ja päeva jooksul söönud 2 võileiba võis selle pealtnäha väsimuse ja söömatuse arvele panna. Järgmisel hommikul oli aga vaja kell 8 ärgata. Well, ma ärkasin kell 10, mingi kebab oli kaisus ja eelmisest õhtust mäletan umbes nii palju kui siin postituses kirjas. Doktor Google ütles, et Delirium oli täpselt nii kange kui nimi lubab... Seal maal vist alla 6,5-volist õlut ei tehtagi.
                Olen minagi seda Deliriumi Brüsselis manustanud (nüüd ka Eestis saadaval) ja olen päri, et tegemist on salakavala joogiga aga maitse poolest ikka oluliselt jubedam kraam, kui Westons - eks eelistused ole erinevad ning see pelgalt minu arvamus. Kunagi sai mingis hipster urkas, kus valikus oli 100+ erinevat õlle, 20 paugust mekitud pudel/kaks - ei iial enam.

                Kommentaar


                  Mu üks lemmikutest õludest on "tripel karmeliet". Õluga muidu see jama, et kui kange, siis on tunda, et kange. Aga see on nagu helge pai hingele. Ja samal ajal 8,4%. Tänagi sai äiaga söögiteo kõrvale üks võetud.

                  Meenuvad kaunid ülikooliajad Mökus, kus sai 8 am veel "after hours" sees istutud, Westonsit joodud, elu mõtte üle arutelusid peetud ning hommikul lumesaju keskel loengusse kõnnitud. Mõne ilusama neiuga ehk ka musi tehtud. Kohe meenuvad Mart Laari sõnad kui ta ühe ettekande tegi meile, noortele: "Noored, unistage suurelt, unistage võimatut, sest noorena ei ole miski võimatu!" Ilusad ajad need nooruspõlve ajad!

                  Kommentaar


                    Jooge vahelduseks ikka kanget ka - säästke keha.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Ja mis teid kogu selle siidrilürpimise juures närvi ajab, et selles teemas postitate?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Mu üks lemmikutest õludest on "tripel karmeliet". Õluga muidu see jama, et kui kange, siis on tunda, et kange. Aga see on nagu helge pai hingele. Ja samal ajal 8,4%. Tänagi sai äiaga söögiteo kõrvale üks võetud.

                        Meenuvad kaunid ülikooliajad Mökus, kus sai 8 am veel "after hours" sees istutud, Westonsit joodud, elu mõtte üle arutelusid peetud ning hommikul lumesaju keskel loengusse kõnnitud. Mõne ilusama neiuga ehk ka musi tehtud. Kohe meenuvad Mart Laari sõnad kui ta ühe ettekande tegi meile, noortele: "Noored, unistage suurelt, unistage võimatut, sest noorena ei ole miski võimatu!" Ilusad ajad need nooruspõlve ajad!
                        Ah mis sa jampsid, forever young ju. Mingi möku on ikka avatud ja loengusse saab pmst igaüks ju minna, köik muu on mindseti küsimus.
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Ah mis sa jampsid, forever young ju. Mingi möku on ikka avatud ja loengusse saab pmst igaüks ju minna, köik muu on mindseti küsimus.
                          Ma lihtne poiss. Leidsin Mökust loengusse minnes elu mõtte ja senimaani tip-top aastat 10 + hiljem.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Ma lihtne poiss. Leidsin Mökust loengusse minnes elu mõtte ja senimaani tip-top aastat 10 + hiljem.
                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            Kas see käis umbes nii
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Ei nii päris ei käinud. Eks need trikid mökus 6am ole nii nagu nad olid - juhtumipõhised. Eks see, et ise oled hea inimene, see aitas alati. Natuke tsiteerisid Nietzschet ja Freudi ja Jungi ja eriti erksatatele viskasid viimase kahe härrade teooriate vastuolusid ka juurde...

                              Aga kui me räägime sellest, kuidas midagi toredat leida, siis ma ei oska aidata. Kui see kunagi juhtub, siis juhtub. Õnneks mul seal loengus läks asi okeilt, ilma siberi rahadele viitamata ja ilma, et peaks kedagi tsiteerima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Ja mis teid kogu selle siidrilürpimise juures närvi ajab, et selles teemas postitate?
                                Viimane teemale vastav postitus, juhuks kui kellelgi on järg käest läinud:

                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Ajasin viimasest westonsist kogemata pool ümber.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X