320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fookin hell. Tordid on ülimad.

    Kommentaar


      Ma ei saa üldse teemast aru.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma ei saa üldse teemast aru.
        Resümee on, et võileivatordid sakivad.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Resümee on, et võileivadordid sakivad.
          See pole metafoor? Muidu ei saki ju.

          Kommentaar


            Ettemaksud. Kui mu allhankija küsib ettemaksu, siis ma põhimõtteliselt laenan raha talle. Mu tööandja ei ole mingi pank või krediidiettevõte. Lisaks muidugi see, et kõrvad lontis bossi juurde minna ettemaksu arvega ning põlvitades selle tasumist küsida. Samal oma respecti panti pannes. Sellise asja võiks ära keelustada. Normaalses tanklas või restos ma ei maksa ka ette ju. Vähemalt võiks ettemaksu intressidega maksustada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Ettemaksud. Kui mu allhankija küsib ettemaksu, siis ma põhimõtteliselt laenan raha talle. Mu tööandja ei ole mingi pank või krediidiettevõte. Lisaks muidugi see, et kõrvad lontis bossi juurde minna ettemaksu arvega ning põlvitades selle tasumist küsida. Samal oma respecti panti pannes. Sellise asja võiks ära keelustada. Normaalses tanklas või restos ma ei maksa ka ette ju. Vähemalt võiks ettemaksu intressidega maksustada.
              Sa võid valida teise allhankija.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Ettemaksud. Kui mu allhankija küsib ettemaksu, siis ma põhimõtteliselt laenan raha talle. Mu tööandja ei ole mingi pank või krediidiettevõte. Lisaks muidugi see, et kõrvad lontis bossi juurde minna ettemaksu arvega ning põlvitades selle tasumist küsida. Samal oma respecti panti pannes. Sellise asja võiks ära keelustada. Normaalses tanklas või restos ma ei maksa ka ette ju. Vähemalt võiks ettemaksu intressidega maksustada.
                Sa vaatad seda asja vale nurga alt.
                Miks küsib hankija ettemaksu, mida sina nimetad laenuks? Üldjuhul just sellepärast, et meie ärikultuur on selline, et mingid türastanud tellijad kipuvaid väiksemaid allhankijaid üsna kergelt üle laskma, mistõttu enda kaitsmiseks ja elus hoidmiseks just selliseid asju vaja teha on.
                Võta ajakirjandusest läbi käinud tankistide nimekiri ette, siis näed kuidas meil siin riigis asjad tihti kipuvad käima.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Sa võid valida teise allhankija.
                  Teine allhankija ei paku soovitud hinda või tarneaega.

                  Kommentaar


                    Siin on ka vastus su küsimusele.
                    Hankijate raha on kõige odavam raha. Allhankija tõenäoliselt peab ju ka enne tööde valmimist või kauba tarnimist (ma ei tea, mis teenust/toodet sa ostad) raha letti käima kas siis oma töötajatele või partneritele.
                    Ja omanike raha või panga raha on alati kallim.

                    Nii et võibki olla odavam pakkuda teenust madalama hinnaga, kui saad ettemaksu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Siin on ka vastus su küsimusele.
                      Hankijate raha on kõige odavam raha. Allhankija tõenäoliselt peab ju ka enne tööde valmimist või kauba tarnimist (ma ei tea, mis teenust/toodet sa ostad) raha letti käima kas siis oma töötajatele või partneritele.
                      Ja omanike raha või panga raha on alati kallim.

                      Nii et võibki olla odavam pakkuda teenust madalama hinnaga, kui saad ettemaksu.
                      Ma ei tea kus Sa töötad, aga kas Sulle makstakse palk ette?

                      Kommentaar


                        Mis sellel pistmist on allhankijate loogikaga?
                        Võimalik, et oleks võimalik teha kokkulepe, et makske mulle palk ette, siis ma oleks nõus 10% madalama palgaga, pole vaja sellist asja lihtsalt.
                        Võtame teistpidi - kas see on jälle normaalne, kui suured ketid standardina oma tarnijatele pakuvad 90-120 päevast maksetähtaega? Täpselt sama teema, kes end kuidas äris finantseerib.
                        Lihtsalt suured ketid/tootjad on võimupositsioonil, see väike allhankija seda vaevalt on.

                        Kommentaar


                          Loomulikult on kauba/teenuse eest ettemaks äritegevuses täiesti normaalne praktika ja idiootsus hakata ajama mingit jama a'la "miks ma peaks talle ettemaksu näeol "laenu" andma".
                          Paistab, et Rudy ülemus on lihtsalt natuke loll, kes asjale pihta ei saa ja vaesekele emotsionaalset traumat põhjustab.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            köögimööblifirmadel on enamustel praktika 50% ette, siis alustatakse tellimuse täitmist ja enne paigaldama tulemist ülejäänud 50%. Praktikas on 2 inimest 300st midagi öelnud selle kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                              Võtame teistpidi - kas see on jälle normaalne, kui suured ketid standardina oma tarnijatele pakuvad 90-120 päevast maksetähtaega? Täpselt sama teema, kes end kuidas äris finantseerib.
                              Lihtsalt suured ketid/tootjad on võimupositsioonil, see väike allhankija seda vaevalt on.
                              Kui sul on olemas väljund, mis moodustab 80%+ sinu müügikäibest siis sa ei pea absoluutselt jaekettidega jändama

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Kui sul on olemas väljund, mis moodustab 80%+ sinu müügikäibest siis sa ei pea absoluutselt jaekettidega jändama
                                Palju selliseid tootjaid on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X