320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Clingfilm
    https://www.delfi.ee/news/paevauudis...ka?id=91109281

    Mida teha selliste inimestega?
    Krt meil igapäev numbrid aina suurenevad. Koldeid tuleb uusi juurde. Aga inimesed käituvad süüdimatult. Fakk noh.
    Käi perse ausalt oma delfi ja hirmutamisega. Närvi ajab kui helbekesed selle massipsühhoosiga koguaeg suruvad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Käi perse ausalt oma delfi ja hirmutamisega. Närvi ajab kui helbekesed selle massipsühhoosiga koguaeg suruvad.
      Ega tatrahelbed oma plämaga paremad pole.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ega tatrahelbed oma plämaga paremad pole.
        Absoluutselt

        Kommentaar


          Väljamõeldud viirusega, mida surutakse eliidi poolt, et riikide sulgemise arvelt veelgi rikastuda ja varjata fakti, et tegelikult põhjustavad sümptomeid 5G tornid. Lisaks müüd pedofiilidele riidekappide pähe lapsi.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Väljamõeldud viirusega, mida surutakse eliidi poolt, et riikide sulgemise arvelt veelgi rikastuda ja varjata fakti, et tegelikult põhjustavad sümptomeid 5G tornid. Lisaks müüd pedofiilidele riidekappide pähe lapsi.
            My man.

            Kommentaar


              Algselt postitas vtp Vaata postitust
              Väljamõeldud viirusega, mida surutakse eliidi poolt, et riikide sulgemise arvelt veelgi rikastuda ja varjata fakti, et tegelikult põhjustavad sümptomeid 5G tornid. Lisaks müüd pedofiilidele riidekappide pähe lapsi.
              Väga õige. Tegelik põhjus on ikkagi vot just nendes samades ''Hoia'' appides, millega saab inimesi trackida. Hirmu külvatakse igalepoole ning varsti lasevad kõik ennast vaktsineerida ning seal sisaldavate ainetega muudetakse inimesed ravimifirmade ees sõltlasteks. Sõltuvuses inimesi on valitsuste poolt lihtsam ohjeldada. Lugege Telegrami härrased ja te tunnete kuidas teil see mõtlemine lahti läheb. Natukene researchi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Clingfilm
                Kle sa oled juba sama puudulik kui sambaz
                Ei, vastupidi. Ainukene idioot oled sina hetkel, kes ei saa aru järjekordselt irooniast, mida nasfal pakub. Ja üldjuhul kui sul mingid probleemid jätkuvad minuga, nii siin kui seal teemas, siis võid mulle fesarisse vms kirjutada, olen üsna lihtsasti leitav või siis parem saame kokku ja saad hingelt ära rääkida, mis sind vaevab täpsemalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Clingfilm
                  Kle sa oled juba sama puudulik kui sambaz
                  On sul ikka elus kõik korras?

                  Kommentaar


                    Mind ajab nii kettasse see, et üha rohkem inimesi ei pea kellaaegadest absoluutselt kinni või lihtsalt sirge molliga ei ilmuta üldse kohale. Ei vaevuta ka teada andma, kui hilinetakse või ei saa siiski mingil x põhjusel kokku saada kokkulepitud ajal. Eile leppisin kokkusaamise kl 18:00ks kokku, kell 18:15 siis proovisin kuskilt kätte saada- vend ei vasta telefonile, messengeris vaikus ja siis kell fcn 21:11 kirjutab: kuule sorry mul oli SOS olukord, auto läks katki. Ma ei osanud ausalt midagi muud vastata kui:"Tahaks sina olla". Nüüd vähemalt tean, et sellise vennaga ei saa asju ajada. Juhtub mul ainult taolisi asju ala paar korda kuus?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                      Mind ajab nii kettasse see, et üha rohkem inimesi ei pea kellaaegadest absoluutselt kinni või lihtsalt sirge molliga ei ilmuta üldse kohale. Ei vaevuta ka teada andma, kui hilinetakse või ei saa siiski mingil x põhjusel kokku saada kokkulepitud ajal. Eile leppisin kokkusaamise kl 18:00ks kokku, kell 18:15 siis proovisin kuskilt kätte saada- vend ei vasta telefonile, messengeris vaikus ja siis kell fcn 21:11 kirjutab: kuule sorry mul oli SOS olukord, auto läks katki. Ma ei osanud ausalt midagi muud vastata kui:"Tahaks sina olla". Nüüd vähemalt tean, et sellise vennaga ei saa asju ajada. Juhtub mul ainult taolisi asju ala paar korda kuus?
                      Ojaa... Mind tõmbab ka see kettasse.

                      Isegi mitte hiljaksjäämine, aga suhtumine teise inimese vaeva, töösse ja aega.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
                        Mind ajab nii kettasse see, et üha rohkem inimesi ei pea kellaaegadest absoluutselt kinni või lihtsalt sirge molliga ei ilmuta üldse kohale. Ei vaevuta ka teada andma, kui hilinetakse või ei saa siiski mingil x põhjusel kokku saada kokkulepitud ajal. Eile leppisin kokkusaamise kl 18:00ks kokku, kell 18:15 siis proovisin kuskilt kätte saada- vend ei vasta telefonile, messengeris vaikus ja siis kell fcn 21:11 kirjutab: kuule sorry mul oli SOS olukord, auto läks katki. Ma ei osanud ausalt midagi muud vastata kui:"Tahaks sina olla". Nüüd vähemalt tean, et sellise vennaga ei saa asju ajada. Juhtub mul ainult taolisi asju ala paar korda kuus?
                        Jube sitt on see, et kuna MITTE KEEGI ei pea enam kokkulepitud kellaaegadest ABSOLUUTSELT kinni, siis olen ka ise hakanud endale teadlikult hilinemist sisse arvetsama. Sest väga loll on kümnest korrast kümnel lolli näoga õigel ajal tühja istuda ja telefonilt kella tiksumist vaadata.
                        Ehk süüdimatud hilinejad on ka mind ennast halvemaks inimeseks teinud ja see häirib mind peaaegu sama palju, kui raisatud aeg ja üles näidatud lugupidamatus.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Kellaaeg on (ahistav) sotsiaalne konstruktsioon!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Clingfilm
                            Mind väga häirib kui inimesed naeruvääristavad tõsiseid olukordi. Ja toidavad katkiste inimeste fantaasiaid. Pluss mind väga häirib kui oma suures maailma paranduse tuhinas oma debiilse väljendusega rikutakse ära kogu point. Mis te arvate mille najal ekreiitide tõus põhineb?

                            pakun et sinusuguste najal.

                            Kommentaar


                              Minu puhul on stabiilsest hilinejast viimase aastaga saanud stabiilselt enne õiget aega kohale jõudev isik. Aga eks sõltub muidugi ka kohast, kuhu vaja jõuda. Tööle ei hiline kunagi, aga sotsiaalsetele üritustele võib moekalt hilineda endiselt.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Zevakin ja ta rannamaja videod, mis on pehmikute jaoks. On vaja Sariot tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X