320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Lisaks veel need, kes topivad oma terrasid ja rõdud ruutmeetri hinna arvestusse sisse.
    Tegelikult on ruudu hind 3500, aga siis rõdudega kabetatakse alla 3000.
    Ma küll praegu ei tea, kuid u neli aastat tagasi, kui aktiivselt otsisin korterit Tartu kandis, siis mõni maakler oli selline ahv, kes pani oma Ülenurme ridakale (uusarendus) kümme erinevat kuulutust ning aadressiks oli pandud erinevad Tartu linnaosad. Kogus nö klikke.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ma küll praegu ei tea, kuid u neli aastat tagasi, kui aktiivselt otsisin korterit Tartu kandis, siis mõni maakler oli selline ahv, kes pani oma Ülenurme ridakale (uusarendus) kümme erinevat kuulutust ning aadressiks oli pandud erinevad Tartu linnaosad. Kogus nö klikke.
      Olen samuti sellist asja tähele pannud Tartus.

      Muidu Soomes olen 99% kinnisvara kuulutustest näinud selliseid, kus on plaan olemas, aga korterist seest pilte pole. Süsteem toimib nii, et kes on reaalne huviline, siis kindlatel päevadel on vaatama minemis võimalus.
      Veel mis Soomes on huvitav, on lumo.fi pakutavad kiirkorras korterid. Ehk siis valid kodukalt korteri välja, maksad sissemaksu ja lähed homme võtmete järele. Üür on sellevõrra teistest pakutavatest korteritest kuskil 100-200€ kallim, aga kiirvariandina olen korra ise kasutanud seda. Poole aastane leping oli vist kõige lühem periood, kauaks üürida saab.
      Kõige odavamalt leiab vuokraovi lehelt või facebooki vuokra gruppidest omale korteri Soome.

      Kommentaar


        Mingi sõna otseses mõttes nõdrameelne, kes saadab juba pikemat aega hullarist meililisti kirju ja pilte. Keegi ilmselt vahepeal kirjutas arstidele ja ta internetile ligipääsu piirati, aga nüüd on MMSide meililisti saatmise avastanud. Ma ausalt öelda isegi ei teadnud, et see võimalik on.

        Viimati lubas hakata Nobeli ja Guinnessi preemiatele kandideerima.

        Kommentaar


          miks sa hullari meililistis oled?

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Mingi sõna otseses mõttes nõdrameelne, kes saadab juba pikemat aega hullarist meililisti kirju ja pilte. Keegi ilmselt vahepeal kirjutas arstidele ja ta internetile ligipääsu piirati, aga nüüd on MMSide meililisti saatmise avastanud. Ma ausalt öelda isegi ei teadnud, et see võimalik on.

            Viimati lubas hakata Nobeli ja Guinnessi preemiatele kandideerima.
            Täna kirjutas, et sai välja. Sotsiaalminister pidi selle eest vastutama hakkama, et ta kuu aega kinni istus!

            Kommentaar


              Tra internet ajab närvi telefonis, iga kuradi leht kuhu lahed küsib, et noustuge cookiedega ja kui paned ei siis tuleb see sama kiri ette, nahhui uldse on valikus tra ei, kui seda vajutada ei saa. Pluss need reklaamid, pluss kuradi tomba app tra mugavamaks sirvimiseks kui korra satud mingile lambi lehele, pluss kas soovid seda lehe kiirteed oma telefoniekraanile jne jne jne jne jne, taiesti perses. Telefonis nkn koik kuradi apid koguaeg tahavad/teevad uuendusi ja tihti muudavad asjad aeglasemaks kui varem.
              Ja et neid reklaame ja asju maha saada lehtedelt selleks tomba veel mingi kuradi app tra.

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Täna kirjutas, et sai välja. Sotsiaalminister pidi selle eest vastutama hakkama, et ta kuu aega kinni istus!
                Ot Kersti Krachist jutt vä? See oli ka mingi kuu kinni

                Kommentaar


                  Miks on iga Eesti toode, mille kohta võib ääriveeri tervislik öelda, varustatud Erik Orgu ja/või Ott Kiivika piltidega? Ma ei taha neid osta, sest ma ei taha ju kiilakaks jääda.

                  Teine asi, et miks ei võiks Selver tavakassas Partnerkaarti mitte arvestada? Käisin eile enne jalkat Punase tänava selkus, kus on mingi kaheksa iseteeninduskassat ja üks letiteenindaja. Kuna mul partnerkaarti pole (sest Selver pole mu kodupood ja mis ma niisama ikka teen), siis ei saanud pulti võtta. Aga siis kassas oli esmalt mingi ilge draama eesseisja kohupiimapallidega, millest ma täpselt aru ei saanudki. See võttis päris mitu minutit. Seejärel oli mingi kalapilguga djüüd, kes läks mu ees, kellel oli partnerkaart, mille ta ka rõõmsalt kassapidajale esitas. Dafuq, mees, roboteid kardad või? Ma pidin vapsee neli minutit järtsus seisma!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Miks on iga Eesti toode, mille kohta võib ääriveeri tervislik öelda, varustatud Erik Orgu ja/või Ott Kiivika piltidega? Ma ei taha neid osta, sest ma ei taha ju kiilakaks jääda.

                    Teine asi, et miks ei võiks Selver tavakassas Partnerkaarti mitte arvestada? Käisin eile enne jalkat Punase tänava selkus, kus on mingi kaheksa iseteeninduskassat ja üks letiteenindaja. Kuna mul partnerkaarti pole (sest Selver pole mu kodupood ja mis ma niisama ikka teen), siis ei saanud pulti võtta. Aga siis kassas oli esmalt mingi ilge draama eesseisja kohupiimapallidega, millest ma täpselt aru ei saanudki. See võttis päris mitu minutit. Seejärel oli mingi kalapilguga djüüd, kes läks mu ees, kellel oli partnerkaart, mille ta ka rõõmsalt kassapidajale esitas. Dafuq, mees, roboteid kardad või? Ma pidin vapsee neli minutit järtsus seisma!
                    Ma ei saa aru, et miks sa üldse oma rahakoti piinad kliendikaartidega? Võtad tõmbad Selveri,Rimi,Maxima kliendikaardid endale telefoni ja kõmm 5 sekundiga vastavas poes avad ja olemas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Ma ei saa aru, et miks sa üldse oma rahakoti piinad kliendikaartidega? Võtad tõmbad Selveri,Rimi,Maxima kliendikaardid endale telefoni ja kõmm 5 sekundiga vastavas poes avad ja olemas.
                      Ma ei tea. Kui pole id-kaardiga seotud, siis ma ei kasuta üldse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma ei saa aru, et miks sa üldse oma rahakoti piinad kliendikaartidega? Võtad tõmbad Selveri,Rimi,Maxima kliendikaardid endale telefoni ja kõmm 5 sekundiga vastavas poes avad ja olemas.
                        ilmselt boomeri värk, aga mul on küll lihtsam kaarditaskust kaart välja krabada kui sõrmejäljelugejaga mässata ja siis veel õiget kaarti-rakendust nutikast üles otsida või mingeid qr koode sihtida. 3 sekundiga kõmm.

                        Kommentaar


                          No selveris oleks teine variant ka, et laske seda va pulti kasutada ilma kliendikaardita. Aga ei.

                          Kommentaar


                            Kui pole, siis hakka LHV kliendiks ja saad panga-partnerkaardi ühes. Ma olin ka ennem seda nagu sa - saatsin Selveri perse, kuid nüüd mugavamat keppi ei tea.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Partnerkaardi kuumakse on ka sigamugav lahendus. Pole vaja üldse pangakaarti välja otsida.

                              Kommentaar


                                See on vast siis teema, kui Partner ja Pank on eraldi? LHV Partnerkaardi puhul säästaks vaid selle aja, mis kulub maksmisele?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X