320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    youtube-is olemas recapid eelmistest hooaegadest, et meenutada mis juhtus.

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Jooksvate sarjade vaatamine kus peab pea aasta aega ootama, et uus sesong tuleks. Selle pika ootamise tõttu on kadunud mälu sarja tegelastest ja süzeest. Eriti veel igasugused sub-plotid ja characterid.
      +1

      Mul sama mure praegu selle paganama Altered Carboniga. No kohe üldse ei mäleta, mis värk seal esimeses hooajas oli ja mitte essugi ei saa aru. Olen kaks osa teisest hooajast vaadanud ja uni tikub peale, sest kõik on nii segane.

      Kommentaar


        Viimase paari tunni jooksul meediasse lastud sõnumid esimese koroonasurma järel.

        Kommentaar


          Poogen see! Kui jumal mõistust jagas, siis Sportlandis oli ale!

          Kommentaar


            Trenn ja asjad.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              * kõige mõttetum spordipood terves vabas riigis. by a fucking country mile
              Jah, aga sealt saab HellyHanseni jopesid! Poole hinnaga!!!!!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                See, kui delfi.ee lahti võttes tuleb ikka ette see kollane riba mis kutsub üles tellima. Ma olen sisselogitud kasutaja, kellel see tellimus juba ammu tehtud on. Miks ma pean seda kollast jura muudkui vaatama ja kinni panema jälle?

                Kommentaar


                  Arvestades kui debiilikud inimesed on, siis see pull kestab veel kaua meil. Käisin jalutamas. Umbes 3m laiusel teel tuleb vastu kolmene punt, kes käivad laialt nagu mingi dessant. Loomulikult ei tee ükski neist poolt sammugi, et koomale tõmmata. Ma siis möödusin neist ise muru kaudu, mille peale üks debiilik pidas vajalikuks demonstratiivselt köhima hakata. Ütleme, et said üsna reljeefselt teada, mis ma sellisest inimrämpsust arvan. Siis oli suu vett täis. Täis lohhid.

                  Kommentaar


                    Lauskarantiin 2 nädalaks tundub täna juba päris hea mõttena. Armee on hetkel täiesti kasutamata ressurss korra valvamiseks. Majandust enam ju ei päästa, juunisse tilgutamine aga ajab viimasedki tervemõistuslikud foorumitesse linnupoegadeks.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Lauskarantiin 2 nädalaks tundub täna juba päris hea mõttena. Armee on hetkel täiesti kasutamata ressurss korra valvamiseks. Majandust enam ju ei päästa, juunisse tilgutamine aga ajab viimasedki tervemõistuslikud foorumitesse linnupoegadeks.
                      Siis peavad meie toidupoed oma koju toomismängu tõstma. Suht võimatu saada isegi suurlinnades. Väiksemated olematu.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          https://m.arileht.delfi.ee/article.php?id=89387539 nagu what the actual fuck. Maailma kõige rikkam orjapidaja palub annetusi oma orjadele
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            https://m.arileht.delfi.ee/article.php?id=89387539 nagu what the actual fuck. Maailma kõige rikkam orjapidaja palub annetusi oma orjadele
                            Eestis ka tundub, et paljud firmad proovivad ära kasutada seda olukorda, et riigilt Raha saada. Näitena aegaon kellad, kes panid oma aia tanava poe kinni paar nädalat tagasi, sest vaidetavalt kliente enam pole. Tundub kahtlane, et seal varem üle paari inimese päevas käis ja midagi ostis. Lisaks täna uudis mingist hooldekoduettevottest kel Eestis kolm hooldekodu ja peale viirusekriisi nüüd 30 inimest vähem sees koikide kodude peale. Tema tahab, et riik maksaks kinni 50-70 prossu tootajate palkadest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              https://m.arileht.delfi.ee/article.php?id=89387539 nagu what the actual fuck. Maailma kõige rikkam orjapidaja palub annetusi oma orjadele
                              Kogu raha läks maksudeks ju.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Bezos on amatöör! https://www.independent.co.uk/news/w...-a9431936.html

                                Kommentaar

                                Working...
                                X