320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oi blja see foorum on nii hea
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Ma olen suht see vend, kes alati teiste kulul nalja teeb ja kollektiivis mingit iba toodab koguaeg. Siiamaani on mulle öeldud, et ma äge vend ja kollektiivi hing olnud nendes kohtades, kus töötand, aga nüüd mõtlen, et võibolla on mu ülemustel lauad kaebusi täis olnud ja mõeldud, et tra kuidas seda Nasfali nahhui saata.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Teil on tööst ebareaalne ettekujutus. Avatud kontoris on väga reaalne võimalus, et istud koos tüüpidega, kellega tegelikult koostööd ei olegi. Ja ma ei ole selline, kes tööajal niisama lobiseks, selle jaoks on mul soccernet.



        Nii ja naa, Sinu jaoks vbl tõesti. Minu jaoks on rasked töökaaslased need, kes tööd ei tee, vaid käivad suitsul, tüütavad teisi või haisevad käraka järele. Kunagi kui suureks saad, saad teada, mida töö tegelikult tähendab.
        Viimases lauses märgitut küll kellelegi ei soovitaks. See tähendab sisuliselt hambad ristis praadimist ning vähemalt kergel määral burnouti. Üritaks ikkagi töö võimalikult funi hoida, isegi siis, kui on vajadus väga keerukate teemadega tegeleda. Kui saad aru, mida töö TEGELIKULT tähendab, oled muule elule käega löönud või siis tuleks ametit vahetada.

        Kommentaar


          Tuleb meelde kui ükskord hommikul tööle minnes oli seal üks vend kes oma laptopist kõlaritega muusikat kuulas (osad töötajad tulevad tund aega varem tööle). Alguses ma mõtlesin, et kas öelda midagi või mitte, kuivõrd see väga minu laua juurde ei kostunud ka. Aga kui ta siis ühel hetkel otsustas heli niimoodi keerata, et kogu kontor kajab, siis hüüdsin küll: "Kuule, nimi! Kas kõrvaklappidest oled kuulnud?" Pärast mida ta keeras heli maha ja pobises midagi enda ette. Ja mina sain firma chatis paarilt naiskolleegilt sõnumid a'la "SUUR AITÄHH!!" Nemad olid siis tund aega seda juba vaikivalt talunud. Samas see tüüp võis vist arvata, et mina olin ainus kes oli häiritud.

          Kommentaar


            Ma loen praegu päevi kuni ma omaette kabineti saan. Ca kuu on oodata. Pole pedemat asja, kui mingi avatud kontor.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              a la suitsuhais veel arusaadav, selle saab nagu inimlikus plaanis seeditavaks teha,
              Ei puuduta küll töökeskkonda, kus Stokil on täiesti õigus, kuid see lause meenutab mulle korda, mis enam kunagi ei kordu. Igatahes tahtsin, et habe ära aetaks (jah, see on minu lõõgastus), kui tavaline juuksur oli kinni/puhkusel, mistõttu läksin sama firma teise inimese juurde. Räme viga.

              Ma ei saanud kohe aru, kuid midagi oli, mis segas. Kui ära tabasin, siis ülejäänud tund ja veerand oli täielik piin. Kuradi suitsetaja. Näpud haisesid. Ehk kui ka rasseeris, siis kogu aeg hais näppudest otse ninna.

              Ise ka ei tea, miks pärast midagi ei öelnud, sest sisuliselt tund piinapinki, kuid nüüd on selge, et kui vaja asendajat, siis küsin üle, et ega suitsetaja pole.

              Samas suitsetajatele äkki just meeldib...
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ei puuduta küll töökeskkonda, kus Stokil on täiesti õigus, kuid see lause meenutab mulle korda, mis enam kunagi ei kordu. Igatahes tahtsin, et habe ära aetaks (jah, see on minu lõõgastus), kui tavaline juuksur oli kinni/puhkusel, mistõttu läksin sama firma teise inimese juurde. Räme viga.

                Ma ei saanud kohe aru, kuid midagi oli, mis segas. Kui ära tabasin, siis ülejäänud tund ja veerand oli täielik piin. Kuradi suitsetaja. Näpud haisesid. Ehk kui ka rasseeris, siis kogu aeg hais näppudest otse ninna.

                Ise ka ei tea, miks pärast midagi ei öelnud, sest sisuliselt tund piinapinki, kuid nüüd on selge, et kui vaja asendajat, siis küsin üle, et ega suitsetaja pole.

                Samas suitsetajatele äkki just meeldib...
                Tund ja veerand küll keegi habet ei aja... See, siis mingi jõuluvana habeme kujundamine ja piiramine ahmedi omaks.

                Kommentaar


                  ma mõtlesin sitasti väljendatult seda, et suitsetajale ütlemise saab mõlemale poolele seeditavaks teha ilma olulise beefita. Just selles osas, et null emotsiooni ei oleks ka töökaaslast, kes suitsetab, viisakalt pikalt saata ja nätsupaki juurde vms suunata. Suitsetajad reeglina saavad aru ka, et pahatahtlik see ei ole (reeglina nad ise lihtsalt ei märka seda) ning siit ei teki mingit inimlikul tasandil hõõrumist edaspidises (tööalases) elus.

                  mingid raadiovennad pärast kannavadki pärast viisakat tähelepanekut elu lõpuni oma kibestumust kaasas ning siin kõvastu mõistlikum suunata asi juhi lahendamiseks.

                  Kommentaar


                    Soovin pooleteisetunnise lõikuse before ja after pilte

                    Kommentaar


                      Töö kohta on üks kuldne tõde.
                      Seal käiakse tööd tegemas, mitte sõpru otsimas.
                      See muidugi ei tähenda seda, et kui midagi ei meeldi, saadad kolleegi kohe uttivi.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Suitsetajad ja kange musta kulistajad, neist on mul üsna ükskõik. Natuke häirib, aga see on mõistetav miks neil lõhnad juures ja millest lahti ei saa.

                        Kõige hullem on siiski kui inimene lihtsalt haiseb. Loomulik halb lõhn, sõltumata hügieenist või kui tihti ta enda riideid peseb.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tund ja veerand küll keegi habet ei aja... See, siis mingi jõuluvana habeme kujundamine ja piiramine ahmedi omaks.
                          Kuuma rätikuga lõikus + juuksed. Ok, võib-olla siis tund ja 10 minutit. Pole suurt vahet. Tundus enivei nagu 45239502349 tundi.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Eesti Kohusüsteem... Artjom Dronikov, kes tappis Kohtla-Järvel 15-aastase tüdruku ära käib vanglast rahulikult kodus chillimas ning prokuröri arust on see normaalne... perekond ajab linnapeal veel Artjomi kaitseks välja juttu, et noh armuvalus poisid on eluaeg lollusi teinud ega see esimeseks ega viimaseks jää. Peksame 15 aastased tüdrukud täiesti ebainimlikult ja värdjalikult läbi ning tapame ära ning saadakse 16-aastat, millest healjuhul kannab ära 8-9 ning käime vahepeal rõõmsalt kodus aega viitmas ja perekonnalt õigustust saamas, et noh ikka juhtub. Täiesti haige pask. Kaob ära see inimlikuse ja õigluse tunne.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Eesti Kohusüsteem... Artjom Dronikov, kes tappis Kohtla-Järvel 15-aastase tüdruku ära käib vanglast rahulikult kodus chillimas ning prokuröri arust on see normaalne... perekond ajab linnapeal veel Artjomi kaitseks välja juttu, et noh armuvalus poisid on eluaeg lollusi teinud ega see esimeseks ega viimaseks jää. Peksame 15 aastased tüdrukud täiesti ebainimlikult ja värdjalikult läbi ning tapame ära ning saadakse 16-aastat, millest healjuhul kannab ära 8-9 ning käime vahepeal rõõmsalt kodus aega viitmas ja perekonnalt õigustust saamas, et noh ikka juhtub. Täiesti haige pask. Kaob ära see inimlikuse ja õigluse tunne.
                              Mis kohtusüsteemil sellega seost?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Mis kohtusüsteemil sellega seost?
                                Nii kohtunik oma otsuses kui ka prokurör oleksid saanud mõlemad teha vanglale juba enne kinniminemist ettekirjutuse, et igast kodukülastused asjad lähitulevikus ei ole võimalikud. Rehabilitatsiooni programmid sellistele on ausaltöeldes laus jaburus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X