320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Mma on mingi rottide spordiala, kus maaslamajaid lüüakse jalaga ning Martinson vōrdles seda mingite koolivahetundide kaklustega. Parim vōrdlus oli, et poks on kuninglik ala ja seda tehakse juba 18. Sajandist saadik inglismaal. Tra mühkamid vōiks ajalugu natukene tunda ja teada, et Mma on maailma vanim spordiala.
    Mis valemiga MMA maailma vanim spordiala on? Et rusikavõitlus leiutati hiljem vms?
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Mis valemiga MMA maailma vanim spordiala on? Et rusikavõitlus leiutati hiljem vms?
      Antiikolümpiamängud on märksōna

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mma on mingi rottide spordiala, kus maaslamajaid lüüakse jalaga ning Martinson vōrdles seda mingite koolivahetundide kaklustega. Parim vōrdlus oli, et poks on kuninglik ala ja seda tehakse juba 18. Sajandist saadik inglismaal. Tra mühkamid vōiks ajalugu natukene tunda ja teada, et Mma on maailma vanim spordiala.
        Ma ei tea. Sounds about right to me.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Tra mühkamid vōiks ajalugu natukene tunda ja teada, et Mma on maailma vanim spordiala. // Antiikolümpiamängud on märksōna
          Wikipediast: In Ancient Greece, there was a sport called pankration, which featured grappling and striking skills similar to those found in modern MMA. Pankration was formed by combining the already established wrestling and boxing traditions and, in Olympic terms, first featured in the 33rd Olympiad in 648 BC.

          Kommentaar


            Milleks üldse kuulata (ja veel enam vaadata) "Mehed ei nuta" saadet?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Milleks üldse kuulata (ja veel enam vaadata) "Mehed ei nuta" saadet?
              Sest Pahv, Kink ja Kruus on ainukesed, kes natuke mingit särtsu ja teravust jalgpalliteemalistes podcastides aretavad. Ei ole mingit "3 pehmot saavad kokku ja köik noogutavad kaasa" olukorda, kus elevant on toas, aga keegi ei julge öelda/rääkida
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Sest Pahv ja Kink on ainuke, kes natuke mingit särtsu ja teravust sporditeemade podcastides aretavad. Ei ole mingit "3 pehmot saavad kokku ja köik noogutavad kaasa" olukorda, kus elevant on toas, aga keegi ei julge öelda/rääkida.
                Ma olen muidu nõus, et jubeigav on kuulata, kui kõik on ühte meelt või ei julge üleüldiselt kritiseerida.

                Aga Pahvi ja Martinsoni asemel võib mingeid Võru alkopoe pidevaid kundesid ka spordi teemal rääkimas kuulata.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ma olen muidu nõus, et jubeigav on kuulata, kui kõik on ühte meelt või ei julge üleüldiselt kritiseerida.

                  Aga Pahvi ja Martinsoni asemel võib mingeid Võru alkopoe pidevaid kundesid ka spordi teemal rääkimas kuulata.
                  Ma saan aru jah, mis sa mötled. Aga see pole ju ainult nii, neil täitsa asjalikud arutelud ja head teadmised spordist. Paju ongi heaks tasakaaluks neile kahele, kes ka alati ühel meelel ei ole, debatte tekib väga erinevaid.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Ma näiteks ei suuda Kamsi kuulata sekunditki ametnikuna, see poliitkorrektne ila on tõsiselt väsitav, nagu raamatust mees ütleks oma lauseid pidevalt. Aga üldjuhul ootan seda hetke kui eikz, kink, kruus oleks üheskoos, sealt tulleks nii mõndagi toredat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Ma näiteks ei suuda Kamsi kuulata sekunditki ametnikuna, see poliitkorrektne ila on tõsiselt väsitav, nagu raamatust mees ütleks oma lauseid pidevalt. Aga üldjuhul ootan seda hetke kui eikz, kink, kruus oleks üheskoos, sealt tulleks nii mõndagi toredat.
                      Mulle tundub, et Kams oli alguses kehvem selles küsimuses.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Pahvil oli eile üldse päevad vms. Aga jah, Pajust on kahju selles saates.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Mma on mingi rottide spordiala, kus maaslamajaid lüüakse jalaga ning Martinson vōrdles seda mingite koolivahetundide kaklustega. Parim vōrdlus oli, et poks on kuninglik ala ja seda tehakse juba 18. Sajandist saadik inglismaal. Tra mühkamid vōiks ajalugu natukene tunda ja teada, et Mma on maailma vanim spordiala.
                          MMAga meenub alati see. Ehk siis antiikkreeklane politseiautos.

                          Kommentaar


                            Ilus ilm täna ja ikka ei tohi staadionitel ja kohti eraldada, et rahvast saaks natukenegi välja lubada. Tra mul hakkab varsti endal katus nii sõitma, et ma lähen sinna vabakale tšellot mängima...

                            Kommentaar


                              Vähemalt Toompeal saab vabas õhus politseiga maadelda ja mingigi sportlik meelelahutus. Kohusetundlik kodanik avagu Etv. Fuck the justice.

                              Kommentaar


                                Nasfal, meil oma Karl Marx kes ütleb, et kui nii julged möelda oled rumal ja köik
                                Keeldudes vaktsineerimisest, teeb inimene halba mitte ainult iseendale, vaktsiinivastased on enamuses lihtsalt väga rumalad inimesed ning põhjusi tuleb otsida bioloogia õpetamise nõrgast järjest üldhariduskoolides, leiab Vene bioinformaatik Mihhail Gelfand intervjuus Fortele.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X