320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Pluss flipin üks. Olen rohkem kui kaks korda saanud Annelinna tagumisest otsast rongijaama jalutada niiviisi, et ühestki teele jäävast parklast ratast ei saa. Äpp muidugi ei ütle, et rattal aku tühi vms kuigi see oleks ülilebo ja loomulik liides.
    Äpp näitab seisu ka x-hetkel minevikus. Mis kaotab veidi ka sisulise mõtte.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      NB! Kui nutiseadmes otsepilt ei tööta, siis vajuta siia!
      Soccernet.ee-s siis - mitte midagi ei muutu. Viga minus või mis keiss, tahaks flora paidet näha? Nädala sees ei andnud ka pilti
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Käisin taarat viimas, taarapunkt oli muidugi suletud (tehniline rike), viskasin taarakotid keset selverit maha ja kõndisin minema
        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Paluks kiiret lühikursust antud olukorra lahendamine eneseväärikas võtmes.
        Lisan olukorra kirjelduseks järgnevad märksõnad:
        - rongini oli aega 10 minutit
        - taarapunkti enda uks oli lukus
        - Selveri infolett töötas tavakassana, kus ootas mingi kuus täiskorvidega vanainimest
        viid välja prügikastide juurde ja jõuad kenasti rongile.

        Kommentaar


          Viimsis sama keiss tavaliselt. On kyll rannarahva vald n shit ja Siim Kallas oli vallavanem aga esimene taarapunkt alati ei tööta. I'm looking at you Maxima und Delice. Selver suht kindel

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            viid välja prügikastide juurde ja jõuad kenasti rongile.
            See oleks ju sigaigav.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99
              oleks muidugi. aga minu põhiline ??? ja üllatus oli su stooris pigem hoopis see, et... et kae perra, kalamaja rikkuritel üldse taarat tekib ja et nad viivad ka selle ära! mis keiss sellega on... mingi see teema, et tahetakse nagu lihtrahwale lähemal olla ja näha, milline see päris elu on vä? ma senimaani arvanud, et kalamaja rahwas käib oma taaskasutatavate klaaspudelitega ringi ja värki
              Ma pole kalamajast, sorry.

              Kommentaar


                Ma olen juba mõelnud, kus oma aur selle rattateema koha pealt välja lasta, teeme selle siis siin ära, kui juba teema üles võeti. Idee kui selline on minu arust väga hea, teostus....

                Üldiselt on enam-vähem algusest peale jäänud mulje, et selle ettevõtmise juures on kas puudu ressursist või kompetentsist. Pigem vist mõlemast.

                Algselt postitas Tartu Postimees, 18. juuni
                Paljud rattaringluse kasutajad on kurtnud, et laenutuse mobiilirakendus ei näita alati dokkides olevate vabade rataste arvu õigesti. See on süsteemi haldaja sõnul paljuski seotud suure kasutuskoormusega: nimelt ei suuda rakendus alati aktiivses kasutuses olevate rataste andmeid piisava kiirusega uuendada. Lisaks, kui ratta aku sõita jäägitult tühjaks, siis ei hakka see dokis enam ise laadima ja vajab tehnikute abi, kuid rakendus kuvab ikkagi ratast dokis seni, kuni tehnikud on selle töökojas arvele võtnud.
                Kasutuskoormuse müüdi lasi Stok õhku. Arvestades, et äpp näitab pea alati reaalsest (k.a vigased rattad) suuremat rataste arvu, siis tekib kohe rida küsimusi:

                1) Kas töökoda asub kuskil Vladivostokis?
                2) Miks ei saa vigase ratta ära korjanud sepp ratast kohe ise arvelt maha võtta?
                3) Vähemalt äppi jookseb info rataste saadavuse ja asukoha kohta. Kui raske saab olla rataste numbri kuvamisel seda arvesse võtta?
                4) Kui raske on see info teha äpis kasutajatele kättesaadavaks?

                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Äpp näitab seisu ka x-hetkel minevikus. Mis kaotab veidi ka sisulise mõtte.
                Äpp uuendab reaalajas kui selle kinni paned ja uuesti avad, üldjuhul on saadaval rataste arv võrdne äpis näidatud arv miinus mingi Tambov (ilmselt loeb süsteem saadavate hulka ka vastavast punktist ära korjatud vigased rattad või midagi taolist). See äpi enda uuendusfunktsioon mõistagi ei toimi.

                Rataste enda koostekvaliteet paistab kõvasti soovida jätvat. Suuremal osal "tavaratastel" on käiguvahetused juba läbi. Nii palju sihikindlaid vandaale Tartus vast ikka ei ole. Olen näinud mitut ratast, millel on puudu pedaal.

                Olen näinud kahel korral suvalises kohas ratast vedelemas vähemalt kaks päeva. Esimesel korral ei hakanud näppima, teisel viisin ise lähimasse laenutuspunkti ära. Mõlemal juhul oli ratta elektroonika korras, ühel juhul oli ratas isegi saadaval. Millal tekib asja eest vastutavatel kodanikel huvi mahajäetud rataste kohta?

                Ma olen mitmel korral näinud olukorda, kus dokis olevatele ratastele joostakse tormi, isegi paaril korral sammusagedust suurendanud. Ei üllataks, kui kuskil juba asju rusikatega on lahendatud. Ehk oleks mõistlik äpis pakkuda kasutajatele info rataste kohta ning lubada dokis töökorras olevat ratast äpi kaudu ajutiselt (näiteks 5 min) broneerida?

                Viimane "ime" on siis see 50% aku nõue. Kuna ka seda pole äppi suudetud mõistlikult koodida, siis pole ma järgnevas kindel aga üks number seal koodirea sees viitab vist aku täituvusele äpi käivitamise ajahetkel. Lõunakeskuse juures täna näitas ühe ratta kohta 46.0. Mõtlesin siis, et käin korra ära ja äkki siis saab ratta kätte. 20 min hiljem näitas juba 45.0. Pole varem seda tähele pannud, seega oletan, et halb õnn. Aga kaua üldse võtab nende akude laadimine?

                Kommentaar


                  Praegu ajab närvi see, et plaanis on Rumeenia reis, millest 10 päeva olen Constantas. Ja siis selle aja sisse ei mahu ühtegi jalkamängu, sest Rumeenia liigas on need faking esmaspäevased mängud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Käisin taarat viimas, taarapunkt oli muidugi suletud (tehniline rike), viskasin taarakotid keset selverit maha ja kõndisin minema
                    Oii, see lausa väga relatable.

                    Ennast ajas isiklikult kõige rohkem närvi järgmine olukord -

                    Kevadõhtupoolik rahulikus rajoonis Kristiines. Kohe ümber mu maja nurga on Maxima ja selle küljes ka taaraautomaat. Kirjade järgi peaks see olema avatud 21:00'ni. Pilk kellale - 18:20. Peaks justkui jõudma.

                    Samas olles juba mitu korda sama automaadiga vastu näppe saanud, viskasin dressika peale ja käisin ümber nurga vaatamas, kas kõik süsteemid ikka funktsioneerivad. Jõuan sinna, uks lahti, inimesi pole, masin töötab. Astun siis rõõmsa sammuga koju tagasi, taara oli juba kottidesse pakitud, maksimaalselt möödub vahepeal 5 minutit. Jõuan mingi 6 suure kilekotiga tagasi.
                    Uks on kinni, kiri "Avarii. Avame homme. Vabandame".

                    See võttis ikka korralikult ropendama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Praegu ajab närvi see, et plaanis on Rumeenia reis, millest 10 päeva olen Constantas. Ja siis selle aja sisse ei mahu ühtegi jalkamängu, sest Rumeenia liigas on need faking esmaspäevased mängud.
                      Mul on ikka vahepeal õnnestunud. Näiteks Vardari kodumäng Euroopa Liigas Real Sociedadi vastu. Siis Portugali karikafinaal on õnnestunud ära vaadata, Schalke kodumäng, Maroko-Uganda koondisemäng ja siis Horvaatias täiesti suvaline mäng, mille osalisi ma isegi ei mäleta. Üldiselt on jalgpall sellistes kohtades ikka üsna, noh, omapäraselt ümar.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mul on ikka vahepeal õnnestunud. Näiteks Vardari kodumäng Euroopa Liigas Real Sociedadi vastu. Siis Portugali karikafinaal on õnnestunud ära vaadata, Schalke kodumäng, Maroko-Uganda koondisemäng ja siis Horvaatias täiesti suvaline mäng, mille osalisi ma isegi ei mäleta. Üldiselt on jalgpall sellistes kohtades ikka üsna, noh, omapäraselt ümar.
                        Viimastest reisidest olen ilma jäänud vaid Türgis, kus see nädalavahetus mängis Alanyaspor võõrsil. Horvaatias joppas nii palju, et sattusin kolmele mängule. Sitaks kõva tegelt.

                        Aga noh pole hullu, natuke lootsin ikkagi Hagi klubi tegevuses näha.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Viimastest reisidest olen ilma jäänud vaid Türgis, kus see nädalavahetus mängis Alanyaspor võõrsil. Horvaatias joppas nii palju, et sattusin kolmele mängule. Sitaks kõva tegelt.

                          Aga noh pole hullu, natuke lootsin ikkagi Hagi klubi tegevuses näha.
                          Ma käisin kunagi Istanbulis, idee oli ära vaadata järjest Galatasaray, Besiktase ja Fenerbahce mängud. Galatasaray sai nähtud, siis lasi mingi debiil Fenerbahce bussi haavlipüssist ja ülejäänud mängud käntseldati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma käisin kunagi Istanbulis, idee oli ära vaadata järjest Galatasaray, Besiktase ja Fenerbahce mängud. Galatasaray sai nähtud, siis lasi mingi debiil Fenerbahce bussi haavlipüssist ja ülejäänud mängud käntseldati.
                            Su mängude list on päris võimas, tuleb kiita. Aga oleks aeg oma ass PL mängule ka vedada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Su mängude list on päris võimas, tuleb kiita. Aga oleks aeg oma ass PL mängule ka vedada.
                              Olen kunagi käinud.

                              Haa, leidsin pärast väikest detektiivitööd Horvaatia mängu tegelased üles. Mängisid Lokomotiva Zagreb ja Slaven Belupo, toonase liiga viies ja seitsmes mansa. Ilm oli ilus, õlut müüdi balloonist ja oli odav, mängus väravaid ei löödud.

                              Kommentaar


                                Bussi peal miilustavad paarikesed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X