320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas näeb välja "kellad on mu hobi"?

    Täiesti siiras küss. Kogud kellasid sahtlisse?
    Kogun, kannan, parandan.
    Püüan neid alla 10 hoida, sest meel läheb kurvaks, kui miskit sahtlis tolmu kogub.
    Erinevate ülikondade tarvis erinevad kellad, daily beaterid mida kannan niisama jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Lõõre peab vist uurima jah. Ülejäänud asjad check.
      Vares või kakk võib ka korstnas olla kui ikka üldse ei tõmba? Kui esimest aastat seal siis kutsu üks hea korstnapühkija alustuseks, kes kogu süsteemi üle vaatab. Inimesed teevad ikka uskumatuid lollusi ahjudega teadmatusest.

      Ise saab ka tegelikult süsteemi testida. Võtad lihtsalt ühe paberinutsaku ja paned põlema. Lahtise uksega! Heal ahjul tekib jõhker tõmme kohe, aga isegi viletsamas seisus ahjul peaks olema selle paberi põlemise pealt näha selge tõmme korstna poole. Kui ei ole, siis pole neid puid sinna mõtet eriti toppima hakatagi. Samuti selline väike cheatcode, kui on mitu päeva vahet olnud viimasest kütmisest, siis võib paberi ja väikeste pilbastega teha ''eelsoojenduse'' tule lõõri jaoks. Külmade lõõridega ongi tõmme palju viletsam.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        TAG Heueril on snoobide seas (mina nende hulka ei kuulud) kehv maine aga kena mudel muidu.
        Minu arvates on kellal kaks eesmärki: näidata aega ning teha kandja rõõmsaks, kõik muu on müra.
        Mulle iseenesest see mudel enam nii väga ei meeldi, aga see sai kunagi vast juba 18 aastasena võetud nagu eesmärgiks, et kui ühe aastaga X sissetulek, siis preemiaks endale. Et kuidagi selline nostalgialaks või nii. Eelmine aasta tuli see ära, aga probleem selles, et 18 aastane mina ei osanud eeldada, et 30 aastasel minal on lisaks muid kohustusi ka nagu. Mees annab sõna, mees võtab sõna! Õnneks selle kella puhul ajas väärtus vähemalt püsib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Kogun, kannan, parandan.
          Püüan neid alla 10 hoida, sest meel läheb kurvaks, kui miskit sahtlis tolmu kogub.
          pics top 5st koos nimega. huvipärast nii, et mida gurmaanid hindavad!

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            pics top 5st koos nimega. huvipärast nii, et mida gurmaanid hindavad!
            Ma ei tea mida gurmaanid hindavad, aga https://www.estonia1918.com/ siin on ilusaid kellasid küll.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Ma ei tea mida gurmaanid hindavad, aga https://www.estonia1918.com/ siin on ilusaid kellasid küll.


              Gurmaanide lemmik

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Esimest hooaega ahjuküttega elamises ajab närvi see kui: paned kõik lõkke ja süüte valmis, annad tikku ja algus on paljulubav. Siis aeg hiljem avastad, et midagi ei toimu enam. Avad vaikselt küttekolde ukse ja elamine on tossu täis, tummise pauguga lükkad ukse kinni uuesti. Ja ei saagi midagi teha nii kaua kuni seal feilinud tuli ära hõõgub, seejärel kannatab ukse lahti teha ja uuele katsele minna.
                5+ aasta jooksul pole kordagi sellist paska juhtunud.

                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Tõmme on sitt. Lõõrid on puhtad? Tuhka on palju? Siibrid on korralikult lahti? Puud on niisked?
                Kui tõmme on sitt, siis võib tossu tuppa lükata küll. Tuha kogus pigem ei mängi rolli. Kui tuhka palju ja lõõrid tahmased, siis oht lihtsalt maja põlema panna. Niisked puud praksuvad ja susisevad ja ajavad palju tossu enne kui põlema lähevad. Siiber pole lahti = tõmme on sitt.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  pics top 5st koos nimega. huvipärast nii, et mida gurmaanid hindavad!
                  Ma pole kohe kindlasti gurmaan aga minu top 5 hetkel.

                  1. Poljot Okean (soviet, mitte remake/homage).


                  2. Strela (Poljot) 3017 (soviet, mitte remake/homage).


                  3. RAKETA “BAIKONUR” 0246.


                  4. Omega Seamaster Bullhead.


                  5. Cortébert Triple Date Moonphase.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Üks parimaid sõpru kunagine noortekoondislane ja veidi inside joke olnud selle KR-ga. Kinkisin siis talle sünnaks KR kella. Saime KR-ga kokku, ajasime paar sõna mehejuttu ja lasin autogrammi ka sisse panna. Sessuhtes, et mul hakkas nagu südames veidi kahju, et see kink läheb siis sellise jokena veidi. Jumala ladna vend oli IRL. Isegi nüüd vahest vaatab, et kus ja mis vennal mängus on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Ma pole kohe kindlasti gurmaan aga minu top 5 hetkel.
                      Ma nii lootsin, et viskad hoopis mingi Nautiluse letti siia!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Mulle iseenesest see mudel enam nii väga ei meeldi, aga see sai kunagi vast juba 18 aastasena võetud nagu eesmärgiks, et kui ühe aastaga X sissetulek, siis preemiaks endale. Et kuidagi selline nostalgialaks või nii. Eelmine aasta tuli see ära, aga probleem selles, et 18 aastane mina ei osanud eeldada, et 30 aastasel minal on lisaks muid kohustusi ka nagu. Mees annab sõna, mees võtab sõna! Õnneks selle kella puhul ajas väärtus vähemalt püsib.
                        Tuttav eesmärk ja siis mõistetav miks TAG.

                        Kommentaar


                          Pints, see Okean on üliäge! Aga omale autentset küll osta ei julgeks, raudselt on enamuse oma elust veetnud tuumaallveelaevas ja kiirgab...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Ma nii lootsin, et viskad hoopis mingi Nautiluse letti siia!
                            Patek Philippe teeb tõesti häid asju aga ulme hinnad - ma ei raatsiks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Pints, see Okean on üliäge!
                              Neid jagati sarnaselt Poljot 31659 Sturmanskietele ainult tegevväelastele.
                              Vanade Poljotide häda on tuvastamine, et palju ning kas miskit on kuskil vahetatud ja/või kas sihverplaat klapib ikka sisuga. Metsikult Frankenwatche liikvel.

                              Kommentaar


                                Järgmine kuu saan sellise kätte (daily beateriks suvel).

                                VOSTOK AMPHIBIA SE 020678S

                                Kommentaar

                                Working...
                                X