320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult on veits naljakas, et me üldse vingume. On kuidas on, siis võrreldes enamike teiste riikidega on meil ühe ruutmeetri kohta ikka võrdlemisi vähe lolle, kes meid häirima peaks.

    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, et suurim probleem olevat.

      Pigem on tõuksidega sama keiss, mis mopeedautode, tavaliste autode ja jalakäijatega, et lolle on lihtsalt liiga palju. Ja purjus inimesi on ka liiga palju.
      Ja ma pole öelnud, et siis liiklusega kõik jonksu saab. Meelevaldne järeldus.

      Mis teist punkti puudutab - ma ei nimetaks seda lolluseks. Pigem hoolimatuseks teiste inimeste vastu. Ja neid on ikka tõuksiga liiklejate seas oluliselt rohkem kui muude vahenditega liiklejate seas. Kordades. Eriti kui arvestada suhtarvu.

      Kommentaar


        Avasin Westonsi ja panin lumelauavideod peale. Üks asi mis mind sitaks närvi ajab on see, et need kuradi hüpped ja 1080 kraadid ja kannaga pöördelt on nii rasked ja ilmselt ma ei saa elus kunagi seda tunnet kogeda.

        Et ma saan aru, et Becksi kombel Kreekale 93. ndal ristakasse panemise tunnet natukene palju paluda, aga nahh need kraadid seal laual nii keerulised peavad olema.

        Kommentaar


          Esimest hooaega ahjuküttega elamises ajab närvi see kui: paned kõik lõkke ja süüte valmis, annad tikku ja algus on paljulubav. Siis aeg hiljem avastad, et midagi ei toimu enam. Avad vaikselt küttekolde ukse ja elamine on tossu täis, tummise pauguga lükkad ukse kinni uuesti. Ja ei saagi midagi teha nii kaua kuni seal feilinud tuli ära hõõgub, seejärel kannatab ukse lahti teha ja uuele katsele minna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
            Esimest hooaega ahjuküttega elamises ajab närvi see kui: paned kõik lõkke ja süüte valmis, annad tikku ja algus on paljulubav. Siis aeg hiljem avastad, et midagi ei toimu enam. Avad vaikselt küttekolde ukse ja elamine on tossu täis, tummise pauguga lükkad ukse kinni uuesti. Ja ei saagi midagi teha nii kaua kuni seal feilinud tuli ära hõõgub, seejärel kannatab ukse lahti teha ja uuele katsele minna.
            Tõmme on sitt. Lõõrid on puhtad? Tuhka on palju? Siibrid on korralikult lahti? Puud on niisked?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Avasin Westonsi ja panin lumelauavideod peale. Üks asi mis mind sitaks närvi ajab on see, et need kuradi hüpped ja 1080 kraadid ja kannaga pöördelt on nii rasked ja ilmselt ma ei saa elus kunagi seda tunnet kogeda.

              Et ma saan aru, et Becksi kombel Kreekale 93. ndal ristakasse panemise tunnet natukene palju paluda, aga nahh need kraadid seal laual nii keerulised peavad olema.
              1080 : 8.2% = 131.707317073 pudelit Westonsit saavutamaks see taevalik tunne.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                1080 : 8.2% = 131.707317073 pudelit Westonsit saavutamaks see taevalik tunne.

                Pints sa olid varem asjalik vend ja kõik uskusid ja nõustusid kohe kui Pints midagi ütles või postitas. Nüüd sa üritad numbreid pähe määrida ja paned pildi Traderist, kes on imeliku näoga (mille annab andeks), aga Kellel on kell fucking paremal käel. Ma ei tea, kas ma saan enam su postitusi tõsiselt võtta

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Pints sa olid varem asjalik vend ja kõik uskusid ja nõustusid kohe kui Pints midagi ütles või postitas. Nüüd sa üritad numbreid pähe määrida ja paned pildi Traderist, kes on imeliku näoga (mille annab andeks), aga Kellel on kell fucking paremal käel. Ma ei tea, kas ma saan enam su postitusi tõsiselt võtta
                  Vasakukäeline?

                  Pimesi vast tõesti ei tasu kõiki postitusi tõsiselt võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Avasin Westonsi ja panin lumelauavideod peale. Üks asi mis mind sitaks närvi ajab on see, et need kuradi hüpped ja 1080 kraadid ja kannaga pöördelt on nii rasked ja ilmselt ma ei saa elus kunagi seda tunnet kogeda.

                    Et ma saan aru, et Becksi kombel Kreekale 93. ndal ristakasse panemise tunnet natukene palju paluda, aga nahh need kraadid seal laual nii keerulised peavad olema.
                    igaks juhuks tõstan eraldi esile, et kõik suuskajad on peded!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      Vasakukäeline?

                      Pimesi vast tõesti ei tasu kõiki postitusi tõsiselt võtta.
                      Normaalsetel meestel on kell vasakul käel ole mis käeline tahad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Vasakukäeline?
                        Ma vasakukäeline ja kell vasakul!

                        p.s. 2022. a eesmärk mul isiklikus elus:




                        aa ja see ka, et... kõik paremakäelised on... teate küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Tõmme on sitt. Lõõrid on puhtad? Tuhka on palju? Siibrid on korralikult lahti? Puud on niisked?
                          Lõõre peab vist uurima jah. Ülejäänud asjad check.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Normaalsetel meestel on kell vasakul käel ole mis käeline tahad.
                            Kellad on minu hobi ja sellist väidet polegi varem kohanud.
                            Kui vasakukäeline kannab kella vasakul käel, siis on ebamugav seda vajaduse jooksvalt seadistada/reguleerida ja on suurem oht seda või ennast vigastada. Vasakukäeliste kellad, mis pannakse paremasse kätte nii, et üleskeeramise koht asetseb vasakul küljel on täitsa olemas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              Kellad on minu hobi ja sellist väidet polegi varem kohanud.
                              Kui vasakukäeline kannab kella vasakul käel, siis on ebamugav seda vajaduse jooksvalt seadistada/reguleerida ja on suurem oht seda või ennast vigastada. Vasakukäeliste kellad, mis pannakse paremasse kätte nii, et üleskeeramise koht asetseb vasakul küljel on täitsa olemas.
                              Kuidas näeb välja "kellad on mu hobi"?

                              Täiesti siiras küss. Kogud kellasid sahtlisse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Ma vasakukäeline ja kell vasakul!

                                p.s. 2022. a eesmärk mul isiklikus elus:




                                aa ja see ka, et... kõik paremakäelised on... teate küll.
                                TAG Heueril on snoobide seas (mina nende hulka ei kuulud) kehv maine aga kena mudel muidu.
                                Minu arvates on kellal kaks eesmärki: näidata aega ning teha kandja rõõmsaks, kõik muu on müra.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X