320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Kuidas saab inimene olla (kooli)psühholoog, kui tema arvates probleemi lahendus on selle peitmine?!

    Ma saan aru, et inimesed peavad foorumis ingo-listi heaks mõtteks, kuid päris elus on tulemuseks EKRE-laadne produkt.
    EKRE-laadne produkt on ikka spordipäeva võitja, kes teiste inimeste tunnetest ei hooli. Igno-list on isiklikult solvajate ja räuskajate jaoks ainuvõimalik koht. Päris elus tähendab see seda, et hoiad EKRE-laadsetest produktidest nii kaugele kui võimalik.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      ajab närvi, et Oksmaa toodi Heiki ja Kohvi poolt Eestisse ja ta lubas ainult DJ Heiki tiimis olla ning pidid kõik koos reisile minema (v.a. Kohv, kes ei julge reisida) aga nüüd jääb ära, sest Arnold tahab vist hoopis, et Silvo Piir manageeriks teda. Oksmaa ajab närvi siis. Ta pidi võlgu ka olema 15 EUR Marcole ja Heiki naine tahab, et Oksmaa roosad tossud ära tooks.

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        EKRE-laadne produkt on ikka spordipäeva võitja, kes teiste inimeste tunnetest ei hooli. Igno-list on isiklikult solvajate ja räuskajate jaoks ainuvõimalik koht. Päris elus tähendab see seda, et hoiad EKRE-laadsetest produktidest nii kaugele kui võimalik.
        EKRE-laadne produkt oli n.ö turvaline väljend (safe word ). Tegemist on siiski vähemusgrupiga nagu näiteks... .
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          ajab närvi, et Oksmaa toodi Heiki ja Kohvi poolt Eestisse ja ta lubas ainult DJ Heiki tiimis olla ning pidid kõik koos reisile minema (v.a. Kohv, kes ei julge reisida) aga nüüd jääb ära, sest Arnold tahab vist hoopis, et Silvo Piir manageeriks teda. Oksmaa ajab närvi siis. Ta pidi võlgu ka olema 15 EUR Marcole ja Heiki naine tahab, et Oksmaa roosad tossud ära tooks.
          No Oksmaa vist enda arvates kõva staar, DJ Heiki tundub näiteks sellinne vend, kes teeb rahva jaoks asja ja ei tõuse ära. Ta oleks võinud juba ammu kõrgematele lavalaudadele tõusta, aga ta ei jäta oma tõelisi fänne.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            EKRE-laadne produkt on ikka spordipäeva võitja, kes teiste inimeste tunnetest ei hooli. Igno-list on isiklikult solvajate ja räuskajate jaoks ainuvõimalik koht. Päris elus tähendab see seda, et hoiad EKRE-laadsetest produktidest nii kaugele kui võimalik.
            Minul ei lähe mitte ekre-laadne produkt ignore listi, vaid need foorumlased, kelle postituste lugemine 99,99% kordadest on ajaraisk - kas sisu puudumise, pealiskaudsuse või (peamiselt) ohtrate kirja- ja loogikavigade tõttu. Ehk puhas elninjoVonmadrista77 keiss.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kui räägid telefoniga, ja siis keegi helistab sisse, tuleb see koputus kuularisse. Ja siis see sissehelistaja, kes küll kuuleb, et telefon on hetkel hõivatud ikka ootab toruotsas edasi. ja siis sul plõksib kõrvas koguaeg.

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Kui räägid telefoniga, ja siis keegi helistab sisse, tuleb see koputus kuularisse. Ja siis see sissehelistaja, kes küll kuuleb, et telefon on hetkel hõivatud ikka ootab toruotsas edasi. ja siis sul plõksib kõrvas koguaeg.
                See ka natukene häirib mind.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Kui räägid telefoniga, ja siis keegi helistab sisse, tuleb see koputus kuularisse. Ja siis see sissehelistaja, kes küll kuuleb, et telefon on hetkel hõivatud ikka ootab toruotsas edasi. ja siis sul plõksib kõrvas koguaeg.
                  Siia juurde veel tegelased, kes küll tabavad ära, et sul on kõne ja katkestavad oma kõne, aga tõmbavad minuti pärast kohe uue kõne otsa. Ja nii korduvalt. Mida helli, pärast küsid, et kas käeluu on katki? maja põleb? ei, mingi ülilamp. Hästi, helista teine kordki...
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                    Siia juurde veel tegelased, kes küll tabavad ära, et sul on kõne ja katkestavad oma kõne, aga tõmbavad minuti pärast kohe uue kõne otsa. Ja nii korduvalt. Mida helli, pärast küsid, et kas käeluu on katki? maja põleb? ei, mingi ülilamp. Hästi, helista teine kordki...
                    See on tavaline taktika stiilis "ära mölise nii kaua"
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      suht harjunud, et sellises juhul kui uuesti ei proovita 2 min jooksul, siis "ei ole kiire teema" ning päris viitsin tagasi helistada. kui tehakse 2 min pärast uuesti koputus siis saan aru, et inimesega võiks tegeleda. jumala fine imo ja parem lahendus kui igale sisse tulevale kõnele tagasi hellata. eriti kui kõnesid päevas on palju ja reeglina tahetakse sult midagi. Tööasjus ka - kui tehakse kõne ning ei saada kätte, siis a) saadetakse meil peale, sest tegelikult ei olnud nii kiire asi, et kohe hellata
                      b) ei saadeta meili - tegelikult ei olnud üldse tähtis asi ja saadi lahendatud
                      c) uus koputus - teemaga kiire

                      eraelulised asjad samamoodi - kui oled kuskil poes ja ununeb, kas sõber tahtis 6 või 12 õlut või kas naine tahtis kilepiima või pakikiima, siis üks koputus simply does not cut it. 2 koputust näitab, et "fuck, viska telo hargile, meil siin kiired teemad arutada".

                      kolmas variant, miks inimestele korduvalt koputatakse on see, et ilmselt oled korduvalt üle lasknud inimesi varem ja ei ole tagasi helistanud ise!

                      Kommentaar


                        Keegi võiks plasticu elutõdedest ja loogikatest mingi best ofi teha.

                        Kommentaar


                          Mis teid närvi ajab

                          Mulle seostub satanism saatana kummardamisega. Sellest ka mu arvamus, et satanist peaks jumaldama saatanat. Muidu pole Ãldse mÃtet ennast satanistiks kutsuda. ok, vÃibolla siis on teie puhul tegemist hoopis uussatanistidega, keda Ãhendab see satanismi piibel ja sÃmboolika
                          Hakkab vastu selline Ãhest äärmusest teise kaldumine kui arvestada sellega, et Ãldvooluks on tänapäeval pigem headuse idealiseerimine.
                          Ja sellest ma ei saanud ikkagi aru, mis on satanistide siht ja eesmärgid. VÃi puuduvad need teil Ãldse?
                          https://www.sendspace.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Dhelbacaw Vaata postitust
                            Mulle seostub satanism saatana kummardamisega. Sellest ka mu arvamus, et satanist peaks jumaldama saatanat. Muidu pole Ãldse mÃtet ennast satanistiks kutsuda. ok, vÃibolla siis on teie puhul tegemist hoopis uussatanistidega, keda Ãhendab see satanismi piibel ja sÃmboolika
                            Hakkab vastu selline Ãhest äärmusest teise kaldumine kui arvestada sellega, et Ãldvooluks on tänapäeval pigem headuse idealiseerimine.
                            Ja sellest ma ei saanud ikkagi aru, mis on satanistide siht ja eesmärgid. VÃi puuduvad need teil Ãldse?
                            Meie, siis satanistide klubi liikmetena, ei jaga su arvamust.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Dhelbacaw Vaata postitust
                              Mulle seostub satanism saatana kummardamisega. Sellest ka mu arvamus, et satanist peaks jumaldama saatanat. Muidu pole Ãldse mÃtet ennast satanistiks kutsuda. ok, vÃibolla siis on teie puhul tegemist hoopis uussatanistidega, keda Ãhendab see satanismi piibel ja sÃmboolika
                              Hakkab vastu selline Ãhest äärmusest teise kaldumine kui arvestada sellega, et Ãldvooluks on tänapäeval pigem headuse idealiseerimine.
                              Ja sellest ma ei saanud ikkagi aru, mis on satanistide siht ja eesmärgid. VÃi puuduvad need teil Ãldse?

                              Kommentaar


                                Ema, kellele sai eile õhtul öeldud, et ära enne kella 11 helista.
                                Kell on 9:32.
                                Võtad telefoni: "Noh, magad jah? Ma käiks nüüd läbi."

                                P.S. Ja tõi sünnipäevakingiks juuste väljalangemise vastast šampooni. WTF, ema?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X