320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Närvi päris ei aja aga kui Elisa telekava järgi täna 2 Gomorra osa aga teise asemel tuleb hoopis mingi Linnamäe kontserni pseudo-intellektuaalide-dok.

    Kommentaar


      Jätkuvalt ajavad väga närvi need tegelased kes elavad oma rasket elu välja kassapidajate peale. Balti Jaama Selveris 45 minutit tagasi. Mingi kaardimaksmise jama oli. 10 minutit. Kassapidaja pakkus välja, et ehk võtate välja, kui teil nii kiire ja on kohe saab lahendatud( hästi rahulikult ja viisakal toonil) tüüp ei tahtnud seda( mingile kummalisel põhjusel)" ei mina, seda ei tee, mul on kaart maksmiseks, mitte raha võtmiseks. Kassapidaja, okei, kas teil on võimalik siis oodata natukene veel? Ei ole, mul on kiire ja mul parkimiskell, kurat tehke nüüd kiiremini, mis ma pean teie järgi ootama vää, eestikeelt te ka korralikult ei oska, jube. see kogu olukord oli nii piinlik, et ma siis ise ütlesin tüübile, et ole nüüd natukene rahulik, see pole ju tema viga hetkel, kannata natukene rohkem või võta sula välja. tüüp vastas sellepeale" mis sinu asi pede, egas ma siis sinuga ei rääkinud" tüüp lahkus bravuurikalt ja umbes 2 minuti pärast oligi kõik korras.

      Kommentaar


        aga orientatsiooniga pani ta täppi?

        Kommentaar


          Tubli oled, et vahele läksid!

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            aga orientatsiooniga pani ta täppi?
            Enne kümme pedet, kui üks Cabron.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Jätkuvalt ajavad väga närvi need tegelased kes elavad oma rasket elu välja kassapidajate peale. Balti Jaama Selveris 45 minutit tagasi. Mingi kaardimaksmise jama oli. 10 minutit. Kassapidaja pakkus välja, et ehk võtate välja, kui teil nii kiire ja on kohe saab lahendatud( hästi rahulikult ja viisakal toonil) tüüp ei tahtnud seda( mingile kummalisel põhjusel)" ei mina, seda ei tee, mul on kaart maksmiseks, mitte raha võtmiseks. Kassapidaja, okei, kas teil on võimalik siis oodata natukene veel? Ei ole, mul on kiire ja mul parkimiskell, kurat tehke nüüd kiiremini, mis ma pean teie järgi ootama vää, eestikeelt te ka korralikult ei oska, jube. see kogu olukord oli nii piinlik, et ma siis ise ütlesin tüübile, et ole nüüd natukene rahulik, see pole ju tema viga hetkel, kannata natukene rohkem või võta sula välja. tüüp vastas sellepeale" mis sinu asi pede, egas ma siis sinuga ei rääkinud" tüüp lahkus bravuurikalt ja umbes 2 minuti pärast oligi kõik korras.
              5+ et suu lahti tegid ja sekkusid.

              Kommentaar


                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                Jätkuvalt ajavad väga närvi need tegelased kes elavad oma rasket elu välja kassapidajate peale. Balti Jaama Selveris 45 minutit tagasi. Mingi kaardimaksmise jama oli. 10 minutit. Kassapidaja pakkus välja, et ehk võtate välja, kui teil nii kiire ja on kohe saab lahendatud( hästi rahulikult ja viisakal toonil) tüüp ei tahtnud seda( mingile kummalisel põhjusel)" ei mina, seda ei tee, mul on kaart maksmiseks, mitte raha võtmiseks. Kassapidaja, okei, kas teil on võimalik siis oodata natukene veel? Ei ole, mul on kiire ja mul parkimiskell, kurat tehke nüüd kiiremini, mis ma pean teie järgi ootama vää, eestikeelt te ka korralikult ei oska, jube. see kogu olukord oli nii piinlik, et ma siis ise ütlesin tüübile, et ole nüüd natukene rahulik, see pole ju tema viga hetkel, kannata natukene rohkem või võta sula välja. tüüp vastas sellepeale" mis sinu asi pede, egas ma siis sinuga ei rääkinud" tüüp lahkus bravuurikalt ja umbes 2 minuti pärast oligi kõik korras.
                😂 See hetk kui argumendid saavad otsa ja peab seksuaalse orientatsiooni mängu tooma.

                Kommentaar


                  Telia tvs Kontaveidi mängude ajal see kuradi telefonireklaam on mingi 70x valjem kui teised reklaamid, rääkimata mängukommentaarist.

                  Kommentaar


                    Kui jutt juba reklaamidele läks, siis tervitaks TV3e ja nende reklaamipauside superkombot. Tupeseen, jalaseen, küüneseen. Sõna canesten paneb juba väga kiirelt kanalit vahetama.

                    Kommentaar


                      Mind ajab tv3plays närvi see, et reklaamid jäävad seisma, kui brauseriakent vahetad aga vaadatav seriaal/film mängib ikka edasi. Kohe näha, kus on prioriteedid....

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Mind ajab tv3plays närvi see, et reklaamid jäävad seisma, kui brauseriakent vahetad aga vaadatav seriaal/film mängib ikka edasi. Kohe näha, kus on prioriteedid....
                        Aga kui avada see eraldi brauseris, mitte uue tab’ina, kas siis jääb ka reklaam seisma?
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Mind ajab tv3plays närvi see, et reklaamid jäävad seisma, kui brauseriakent vahetad aga vaadatav seriaal/film mängib ikka edasi. Kohe näha, kus on prioriteedid....
                          Kõlab loogiliselt, et prioriteet on raha teenimisel.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Olen hetkel USA's ja hakkasin korraks eile telekat vaatama. Keskmiselt 5 minuti Futurama kohta oli 5 või isegi rohkem minutit reklaami. Kuidas on üldse võimalik midagi nii vaadata? Pole ime, et striimimise kanalid võidukäigul on.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Mingi faking farmiloomade toetamise reklaam või mis iganes pask, mis mul enne igat kuradi youtube videot ette viskab. Õhtul lähen poodi ja ostan sinki.

                              Kommentaar


                                inimesed kes "kas sa pigem..." küsimuse peale vastavad et mitte kumbagi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X