320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Okei, chief, sittagi ei loe, kuid tahaks, et oleks parem. Põhjapanev analüüs. Nii jätkata.
    NBA-vend oled sa.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ok see muu jutt las jääb, ilmselgelt on mul eetikast veidi teistmoodi arusaamine.

      Aga see 90% on ikka nii vägev väide, et võiks küll rumalatele ka ära selgitada, kes seda mulli toidab ja mis eesmärgil? Ja kes on need pasaloopijad, keda mulli maffia praegu hoiab tagasi kuidagi. Kohe kui Ott fenomenist õhk kaob hakkavad nad paljastama ja paska loopima? Tundub selline kangutatud teooria ikka ilma tõestuseta. Siingi on ju ajakirjanikke paksult, kui oleks mingit tõsist paska Oti kohta võimalik välja kaevata, kas tõesti lükatakse tulevikku kuna lihtsalt hetkel on rahvuskangelane ja valitsev maailmameister?

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Ok see muu jutt las jääb, ilmselgelt on mul eetikast veidi teistmoodi arusaamine.

        Aga see 90% on ikka nii vägev väide, et võiks küll rumalatele ka ära selgitada, kes seda mulli toidab ja mis eesmärgil? Ja kes on need pasaloopijad, keda mulli maffia praegu hoiab tagasi kuidagi. Kohe kui Ott fenomenist õhk kaob hakkavad nad paljastama ja paska loopima? Tundub selline kangutatud teooria ikka ilma tõestuseta. Siingi on ju ajakirjanikke paksult, kui oleks mingit tõsist paska Oti kohta võimalik välja kaevata, kas tõesti lükatakse tulevikku kuna lihtsalt hetkel on rahvuskangelane ja valitsev maailmameister?
        A ei, mitte seda pasarahet ei mõelnud ma. Ma küll ei usu, et Ott mingi hull deemon on. Lihtsalt, kui sa oled olnud kunn, ja siis laskud pilvedelt alla, siis asjad natuke muutuvad.

        90% mull on jumala reaalne mu arust.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Omaette küsimus, et mis see "pask" on mida Tänaku kohta praegu ei julgeta avaladada? Olgem ausad, see et ta mõne ajakirjaniku sooja kohta saadab, jätab keskmise lugeja täiesti külmaks. Või siis tekitab neis hoopis "väga õige, nii peabki" reaktsiooni.

          Kommentaar


            See vist oli 2018 spordiaasta auhindade jagamisel, kui Tänak mõnitas nooremat Tiislerit. Oli intekas ja siis meie rallijumal lihtsalt lasi mönuga. Err-i portaalist kadus see mingi poole tunni jooksul ära, aga kuskil ta olemas peaks olema. Oli valus vaatamine ja tekitas küsimuse, miks nii käituda?
            Ja väike küsimus foorumis liikuvatele ajakirjanikele: kas üleüldse mõni Eesti jalgpallur on ka nii ülbe või on mingis aja hetkes olnud?
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              Muidu nagu olen olnud üpris rahulik selles osas, aga vaadates praegust WRC kajastust vs nt mõni tubli tennisist, siis kuskil on lõpuks ikkagi limiit punases (jaaa-jaaa, saan aru, et kõik klikivad surnuks end).
              Eeemjah, kuhu see nüüd siin kõik viinud on.. Aga Delfi on võimeline on enda ralliriba koomale tõmbama. Mida veel öelda tahaks, siis ühel hetkel hakkab see lihtsalt usaldusväärsust õõnestama, kuid siinkohal pole puhas ka ERR (vt nt semmimist jalgpalliliiduga).

              EDIT: D-kommentaariumis anonüümsete välja lülitamine ka mingi lepingupunkt kuskil v (see pull pole muidugi sellest aastast).

              Kommentaar


                Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                See vist oli 2018 spordiaasta auhindade jagamisel, kui Tänak mõnitas nooremat Tiislerit. Oli intekas ja siis meie rallijumal lihtsalt lasi mönuga. Err-i portaalist kadus see mingi poole tunni jooksul ära, aga kuskil ta olemas peaks olema. Oli valus vaatamine ja tekitas küsimuse, miks nii käituda?
                Ja väike küsimus foorumis liikuvatele ajakirjanikele: kas üleüldse mõni Eesti jalgpallur on ka nii ülbe või on mingis aja hetkes olnud?
                Iga teine jalkatreener Inglismaal vms, keegi ei nuta, vaid toidab meediat ennast. Ajakirjanik nt poliitikut nii kotib, siis antakse kuldne ruupor jms. Päris täpselt ei saa sellisest lumehelblusest küll aru, tõsiselt. See äkki peakski olema siis ajakirjaniku roll, et iidoli tegelik pale ilmaette tuua.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                  Err-i portaalist kadus see mingi poole tunni jooksul ära, aga kuskil ta olemas peaks olema.

                  Kommentaar


                    Mask ei postita väga tihti Marseille teemasse! See ajab sitaks närvi! Ausalt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                      Ma lihtsalt jätan ühe asja siia, vt. allpool.

                      Ma olen töötanud ja töötan siiani nii ühel kui teisel pool mikrofoni ja seetõttu tahan uskuda, et ma mingi maani mõistan mõlemat poolt. Ülaltoodud Tänaku videole ma hinnangut andma ei hakka, lihtsalt jätan siia video 2018. aastast, kui Argo Arbeiteri juhendatav Tallinna Kalev kaotas kodus 2:3 Paidele.

                      Mängu kommenteeris mingil mulle täiesti arusaamatul põhjusel Tofoa kõrval keegi härra Vahur Joa. Mingil, samuti üsna arusaamatul põhjusel ei läinud mängujärgseid intekaid võtma mitte Tofoa, kes seda oskab, vaid Joa, kes oli pehmelt öeldes paanikas ja ülepea täiesti lost.

                      Küsimused olid segased, küsija puterdas, kokutas, tekkisid pikad awkward silence pausid. Seda kõike paariminutilises intekas. Arbeiter, kes oli just üleminuti penaltist kotti saanud, ei olnud ilmselgelt heas tujus ja selliste küsimuste ja sellise röökiva amatöörluse peale, mida intervjueerijahärra üles näitas, oleks nii mõnigi treener ilmselt nähvanud või sitasti öelnud. On meil ka Eesti jalgpallis ju kaamera eest minemakõndimise juhtumid olemas. Arbeiter nägi, et tüüp on täiesti ja põhjalikult perses omadega, ja jäi rahulikuks, ehkki muigas ajuti, aga sedagi mitte irooniliselt või pahatahtlikult.

                      See on suhtumise küsimus. Lihtne. Üks tahab ja teine ei taha. Üks seab ennast vestluspartnerist kõrgemale, olgu küsimused kui lollid tahes, teine ei tee seda. Üks näitab kogu kehakeelega põlgust üles, teine mitte. Olgu küsimused kui lollid tahes.

                      Inimeseks olemise küsimus.

                      Kommentaar


                        Et siis on olemas erinevad inimtüübid?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Et siis on olemas erinevad inimtüübid?
                          Või pigem on asi lihtsas viisakuses? Noh, et sulle käivad pinda müügikõned, kas siis hakata helistajat huiama või tänada viisakalt ja kõne lõpetada? Ehk inimesed teevad oma tööd ja paar kiirlauset ei tohiks avaliku elu tegelasel nii raske olla. Samas iga inimese enda valik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ehk inimesed teevad oma tööd ja paar kiirlauset ei tohiks avaliku elu tegelasel nii raske olla. Samas iga inimese enda valik.
                            Loodan, et sa siis peatud ikka iga netipaketi ja pensionifondi müüja juures ja selgitad neile, kes sulle kodus netti pakub, kui palju maksad, miks nii oled valinud jne. Nad ju teevad aint oma tööd ja viisakas on vastata, kui küsitakse.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Ott Tänakut õigustama ei hakka ja võimalik, et ta on tõesti selline nagu ajakirjanikud seda tunnevad või arvavad. Aga ilmselt paljud ajakirjanikud ise aru ei saa või ei taha aru saada oma enda küsimuse sõnastusest või sõnade mõjust intervjueeritavale. Noor Tiisler on minu arvates hea näide, kes tõesti ikka suudab intervueeritava tuju sittuda (võibolla tahtmatult kusjuures). Oli see alles nädal-paar tagasi, kui peale Eesti naiste laskesuusakoondise võistlust (kus neil läksa täitsa okeilt ka) intervjueeris Tiisler otseeetris G. Gaimi (kellel läks enda kohta suht normaalselt isegi). Gaim ise oli heas tujus, üritas küsimused positiivsete vastustega lahendada, aga lõpuküsimuseks tuli ikka lööklause: "Noh, ega mast nüüd väga maas ei ole?"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                                siin ka alati lugupidav kimi, kes saab aru, et inimesed lihtsalt teevad oma tööd:



                                mis muidugi ei tähenda, et tänak inimesena keeruline või vastik ei ole. aga fakt on ka see, et see abuse, mis ta oma karjääri alguses sai, oli ikka päris suur. ning fakt on ka see, et erinevalt enamus teistest sportlastest Eestis, on temal null vajadust ja sõltuvust meediakajastusest. See ilmselt annab teatava vabaduse ja tõuke reageerida nii nagu ta seda teeb. Iseasi, kas muidugi peaks. Samas kui kuskil galal 4 kokteili deep ühe küsimuse peale naerma hakkamine ons see asi, millest veel aastaid hiljem rääkida, siis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X