320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äkki teeme üldse ühe suure ühise foorumi AMA minuga siis juba!
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Äkki teeme üldse ühe suure ühise foorumi AMA minuga siis juba!
      No esimese töövõidu juba olete saavutanud.
      The move by the renowned French fashion house has been welcomed as a campaign victory by People for the Ethical Treatment of Animals (PETA).

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        või veel parem kui sa ei kasutakski vett terve aasta vältel,
        Jah üha rohkem inimesi võiks seda praktiseerida.... Alustada võiks juba täna. Kui mõne päeva pärast kipub olukord kesiseks minema, siis ärge alistuge, kõik märgid näitavad, et ollakse teel tõelise puhastumise poole.
        Andke siis siin teemas märku kuidas läks(või kui ise ei jaksa siis sõbrad aitavad eks): https://foorum.soccernet.ee/showthre...06#post1917106

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Jah üha rohkem inimesi võiks seda praktiseerida.... Alustada võiks juba täna. Kui mõne päeva pärast kipub olukord kesiseks minema, siis ärge alistuge, kõik märgid näitavad, et ollakse teel tõelise puhastumise poole.
          Andke siis siin teemas märku kuidas läks(või kui ise ei jaksa siis sõbrad aitavad eks): https://foorum.soccernet.ee/showthre...06#post1917106

          Ma kasutasin seda lauset jutus näitena, et kui loll on vett mitte kasutada ja et kui vähe see mingitki mõju ükskõik kellele suudab avaldada kui sa kasutad vs ei kasuta.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Teemaks oli, et loomade kasvatus on kontrolli alt väljas ning see pandi võrdlusesse vee tarbimisega. Mitte ei propageeritud veeta elu.

            e: mine munni Manu pede
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Teemaks oli, et loomade kasvatus on kontrolli alt väljas ning see pandi võrdlusesse vee tarbimisega. Mitte ei propageeritud veeta elu.

              e: mine munni Manu pede
              Ma kõigest vastasin teiste postitajate küsimustele ja selle teema pealkiri on "mis teid närvi ajab" mitte sinu valikulised teemad.

              Vähemalt näitad enda postitustega ära kui tore mees sa oled. ilus.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                One mississippi...
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Daz Boob on vaese mehe FTorres ju oma manupede juttudega.

                  Kommentaar


                    Meelitaja.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Meelitaja.
                      Kes ikka meile komplimente teeb kui mitte me ise siin foorumis

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Kes ikka meile komplimente teeb kui mitte me ise siin foorumis
                        jah, kodus ei tehta, kuna oled naisega juba 5 aastat koos olnud ja algne lõbu, kirg ja huvi hakkab mõlemapoolselt lahtuma.

                        kui oled vallaline, siis ei aita ka hommikul peegli ees endale kinnitamine - olen mees ja ma saan kõik mis tahan ning salamahti mõtled, et oh kui ma saaks olla sama äge ja mõtestatud mees kui Jesper Parve, aga jalas on aukudega sokid ja loodad jumala eest, et ei peaks arsti juurde minnes kingasid ära võtma ning särgikaenlaalustesse on kuivanud aastate jooksul pihustatud deodorant.

                        Siis ongi õige hetk logida Soccerneti foorumisse ja offtopic teemasse ja Mis teid närvi ajab alateemasse ja virilalt naeratades kaaskannatajate komplimendid vastu võtta - ma tean, et ma pole palju väärt, aga see pisku, mis ma väärt olen, on täie raha eest!

                        Kommentaar


                          Taaskord. Kui tahad A-Rühma ja Knight Riderit tööpäeva lõpus vaadata, aga selle asemel on hoopis NBA kordus. FFS, kes järelvaatamise ajastul NBA-d kordusest vaatab?

                          Kommentaar


                            Kui lennukis on free WiFi aga gambling saitidele ei saa minna.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              Kui lennukis on free WiFi aga gambling saitidele ei saa minna.
                              Tra, vedas. Kaotanud oleks. Elagu Norwegian!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kui lennukis on free WiFi aga gambling saitidele ei saa minna.
                                https://chrome.google.com/webstore/d...pjkiklfbnlmeio

                                Kommentaar

                                Working...
                                X