320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Iirimaale kanakitkujaks oleks ideaalne siis ju

    (ei ole halva pärast )
    Olin suvel Iirimaal (küll põhjaosas) kuid ei töötanud seal UK eelarvet täites vaid ikka maarjamaa maksukassat täites. Ka nii saab 21 sajandil kui internet olemas. Ja kui plaanid kõike saab mitmes riigis elada (soovitavalt küll väiksemates linnades kus elamiskulud väiksemad kuid samas liiklemine on lihtsam ja näed rohkem. Kalkunikitkumine on muidugi ajast arust termin mida võib olla Iiri vabariigis mõned eestlased harrastavad. Kui P-Iirimaal on niivõrd vähe eestlasi tänu keerulisele poliitilisele olukorrale ning seal töötavad eestlased kas it või tööstus valdkonnas. Teadupärast ongi just põhi ja Belfast kogu Iirimaa laevaehituse süda( Titanicu ehitamine).

    Kuid Iirimaal on kindlasti kliima mõttes ja keele suhtes eestlasel lihtne elada kui just tihe vihmasadu ei sega, samas talvel on lumi ja isegi miinuskraadid haruldased ning mis väga oluline, pole üldse sääski kes sind purevad, mida nt Sotimaal leidus. Olevat seal avatud isegi eesti kool rohkem kui 100-le lapsele (Dublinis). Mõnes mõttes on mentaliteet sarnane. Mõlemad on ühe suure idanaabri ikke all palju kannatanud ja olemuselt väga isepäised ja vabadust ihkavad. Kuid iirlaste patriotism on muidugi midagi uskumatut. On ju nende koondise kui ka klubivutis nende nö oma klubi (Celtic) nagu nad nimetavad fännid ilmselt kahtluseta parimad fännid üldse. Ja ometi on iirlase endi hulgas populaarseim hoopis nende oma GAA ehk Gaeli jalgpall.

    EDIT: Muuseas just lugesin EJL pressiteatest et eesti kohtunike brigaad teenindas ülemöödunud nv-sel ühte P-Iiri meistriliiga mängu Glenavoni ja Ballinamallard Unitedi vahel. Ise elasin iirlaste piirkonnas kus Cliftonville staadion platseerus ning kui nemad kokku lähevad protestantide uhkuse Linfieldiga siis võib kohtunikul tükk tegu mängu ohjes hoidmisega kuna lisaks sportlikule elemendile on lisaks SPL-le P-Iirimaa liiga teine liiga kus sektantlikud mõjutused on äärmiselt tugevad ja rahvuse/usu baasil vaenu õhutamine üsna tavapärane kahjuks. Ka Old Firmi vaenu alged ongi ju pärit P-Iiri konfliktist ja just Belfastis kajastub see kõige suuremas mahus.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      23-s bussiliin.

      Vabakast kuni Marsi peatuseni istumiskohti pole kunagi. Õhtusel ajal on hea, kui üldse bussi mahub. Eriti juhul kui see endale tavapäraselt 3-4 minutit hiljaks jääb.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        23-s bussiliin.

        Vabakast kuni Marsi peatuseni istumiskohti pole kunagi. Õhtusel ajal on hea, kui üldse bussi mahub. Eriti juhul kui see endale tavapäraselt 3-4 minutit hiljaks jääb.
        +1
        käib endalegi see närvidele vaikselt juba, õnneks ma lähen küll suurema osa ajast kaubamajast peale, siis mahub vähemalt seisma veel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          23-s bussiliin.

          Vabakast kuni Marsi peatuseni istumiskohti pole kunagi. Õhtusel ajal on hea, kui üldse bussi mahub. Eriti juhul kui see endale tavapäraselt 3-4 minutit hiljaks jääb.
          Pärnus sama lugu nr 14-ga

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            23-s bussiliin.

            Vabakast kuni Marsi peatuseni istumiskohti pole kunagi. Õhtusel ajal on hea, kui üldse bussi mahub. Eriti juhul kui see endale tavapäraselt 3-4 minutit hiljaks jääb.
            Hehh... Küllap ma sõidan siis mingitel madalaegadel, aga istun alati ja kruiisin rahulikult. väga chill
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Vanamemmed kes linnaliini bussides trügivad.
              Hakkasin välja minema bussist, kõrval oli teine naine kes samuti hakkas väljuma ja siis selja tagant tuleb järsku üks karusuurune memm ja oma massiga lükkab mu julmalt eemale..
              Sain siis lõpuks välja mindud ja hakkan edasi liikuma, ja samune memm mu ees jalutab aeglaselt keset kitsast tänavat..
              Hakkasin siis kiire sammuga kuidagi temast mõõduma, aga kuna tee oli kitsas siis läksin õlaga tema vastu.. Memm kaotas tasakaalu ja koperdas vastu lumevalli ja pikali ta oligi..

              Karma is a bitch!

              Kommentaar


                Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                Vanamemmed kes linnaliini bussides trügivad.
                Hakkasin välja minema bussist, kõrval oli teine naine kes samuti hakkas väljuma ja siis selja tagant tuleb järsku üks karusuurune memm ja oma massiga lükkab mu julmalt eemale..
                Sain siis lõpuks välja mindud ja hakkan edasi liikuma, ja samune memm mu ees jalutab aeglaselt keset kitsast tänavat..
                Hakkasin siis kiire sammuga kuidagi temast mõõduma, aga kuna tee oli kitsas siis läksin õlaga tema vastu.. Memm kaotas tasakaalu ja koperdas vastu lumevalli ja pikali ta oligi..

                Karma is a bitch!
                mul oli laadne juhtum kunagi, kui hakkasin bussipeale minema, siis bussi oodates oli peatuses mingi 40 aastates nokastunud vene mees koos vanema naisega, vast emaga. jaurasid seal omavahel, kuskil mu seljataga. kui buss ette sõitis ja uksed avas, otsutasid nad aga et nad pmst rammivad läbi inimeste ja peavad esimesena bussis olema. hakkasin just bussi astuma, kui see nokastanud tüüp võttis mul õlast kinni miskipärast, ma ei tea kas oli tasakaalu kaotanud või mis pärast, aga üsna ebameeldiv hetk igaljuhul ja siis ma toetasin teda küünarnukiga ribidesse, aga vist liiga kõvasti, või noh plaanitust kõvemini ja sell vajus siis sellele vanamemmele korralikult otsa nii et vajusid mõlemad sellili hange. krt seda kisa ikka, läksin vaikselt bussi ja istusin maha. närvi ajas ikka korralikult, mida sa krt trügid, kui peatuses on kokku umbes 20 inimest ja bussis 50 kohta.

                ja üldse alalise bussisõitjana võiks laadseid juhtumeid, kus bussis on närvi ajavaid inimesi rääkida ikka tunde.

                Kommentaar


                  täna
                  5 korda olen jala fooriga ristmikku ületanud.
                  5 korda on mingi tšort, siis kui tema foor on juba punane, nina eest läbi sõitnud.

                  käige p*tsi kuradi t*rastunud kaubiku- ja maasturijuhid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zaz Vaata postitust
                    Hehh... Küllap ma sõidan siis mingitel madalaegadel, aga istun alati ja kruiisin rahulikult. väga chill
                    +1

                    Õhtuti Trummi peatusest Tondile on heal juhul peale minu bussis 1-2 inimest ning enne Tondi peatust buss seisma enamasti ei jää.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      ja üldse alalise bussisõitjana võiks laadseid juhtumeid, kus bussis on närvi ajavaid inimesi rääkida ikka tunde.
                      Nõus! Seepärast viskas nii kopa ette, et läksin ratta peale üle, mis siis et igapäevased distantsid on pikad ja ilmad sitad - teeb ühistranspordile iga kell ära. Mitte aint kibedad memmed, vaid haisvad pompsud, nolgikambad, telefonitümmi-tsikid, edasi-tagasi voolav rops, laivis hero tarbimine jne jne... hea, et varsti tasuta on! Kuigi meenub ka naljakaid juhtumeid, kus venekeelne nokamütsimees üks hetk otsustab pöörduda terve bussitäie poole ja kõigile kristuse headusest terve tee pajatada, seda loomulikult teatraalselt ja valjult.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        täna
                        5 korda olen jala fooriga ristmikku ületanud.
                        5 korda on mingi tšort, siis kui tema foor on juba punane, nina eest läbi sõitnud.

                        käige p*tsi kuradi t*rastunud kaubiku- ja maasturijuhid.
                        See siin on üha rohkem autopedestuv foorum. Ja teadagi...
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          mulle üritas üks neeger täna bussis miskit jeesuse raamatut maha ärida...kaks korda.

                          Kommentaar


                            Ma ei saa aru, mis bussidega te söidate? Ma ei söida küll ühistranspordiga üleliia tihedalt, aga mu meelest pole (Tal)linnaliiklusel midagi viga. Tuled bussi, kui võimalus istud, kui pole võimalust, siis seisad (kah asi). Ei pea laskma end kaaskodanikest häirida, igaühel omad veidrused. Üldiselt on linnaliiklus ka enam-vähem graafikus. Milles probleem? Üldse ei saa aru.

                            Talvel, kui rattaga liigelda ei taha, on ühistransport väga mönus liiklusvahend. Kuus paar korda olen sunnitud autoga tööle tulema, hirmus tüütu.

                            Kommentaar


                              ei seismises pole absoluudselt minu jaoks asi ja ega vist olegi ühsitranspordis, vaid inimestes. ainult et ühsitranspordis mul pole võimalust väga vältida teatavaid isikuid. ja võiks ju arvestada,et käitutaks lihtsalt inimlikult ja normaalselt. muud midagi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                täna
                                5 korda olen jala fooriga ristmikku ületanud.
                                5 korda on mingi tšort, siis kui tema foor on juba punane, nina eest läbi sõitnud.

                                käige p*tsi kuradi t*rastunud kaubiku- ja maasturijuhid.
                                Algselt postitas Stok
                                Final Destination? Soovitan metsa telkima minna, siis ei tule mingit rõvedat oma voodis lämbumist vmt.
                                Okei. Nüüd astusin parklas ise auto ette. Friiki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X