320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat mul mitu aastat juba delfi tasuline tellitud, ilusti sisse logitud ja värki ja ikka iga kord seal käies tuleb poole ekraani suurune reklaam et telli delfi pakett

    Kommentaar


      Mind ajavad liikluses närvi need mopeedautod, millel on kleeps peal, et moving as fast as i can ja, siis kui kuskil on fooritsükkel väga lühikene (mõnel ärapöördel), siis see mopeedauto võtab kogu tsükli endale. Kurat kui ikka täiskasvanud inimene lube teha ei suuda, siis käigu jala või ühistranspordiga.... milleks sellist crapi vaja on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Mind ajavad liikluses närvi need mopeedautod, millel on kleeps peal, et moving as fast as i can ja, siis kui kuskil on fooritsükkel väga lühikene (mõnel ärapöördel), siis see mopeedauto võtab kogu tsükli endale. Kurat kui ikka täiskasvanud inimene lube teha ei suuda, siis käigu jala või ühistranspordiga.... milleks sellist crapi vaja on?
        No nahh sa teed neid lube, kui ment ära on võtnud!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Mind ajavad liikluses närvi need mopeedautod, millel on kleeps peal, et moving as fast as i can ja, siis kui kuskil on fooritsükkel väga lühikene (mõnel ärapöördel), siis see mopeedauto võtab kogu tsükli endale. Kurat kui ikka täiskasvanud inimene lube teha ei suuda, siis käigu jala või ühistranspordiga.... milleks sellist crapi vaja on?
          Mis on mopeedautode fenomen? Ma ei julgeks mopeedautoga liiklusesse minna enne kui oleksin autokoolis B kategooria läbinud. Ilma selleta ei tundu nagu väga kompetentne olema liikluses.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            Mis on mopeedautode fenomen? Ma ei julgeks mopeedautoga liiklusesse minna enne kui oleksin autokoolis B kategooria läbinud. Ilma selleta ei tundu nagu väga kompetentne olema liikluses.
            Nagu mõnu ütles, ment võttis load, nahh. Keda huvitab teiste arvamus kompetentsusest kui saad ilma lubadeta mopeedautoga sõita.
            308

            Kommentaar


              Algselt postitas Vask Vaata postitust
              Mis on mopeedautode fenomen? Ma ei julgeks mopeedautoga liiklusesse minna enne kui oleksin autokoolis B kategooria läbinud. Ilma selleta ei tundu nagu väga kompetentne olema liikluses.
              Fenomen ongi see, et lube pole vaja.

              Kui ma võimule tulen, siis ma keelaks selle jama ära kohe.

              Kommentaar


                Veider jah, et selle käruga võid sirge molliga liikluses osaleda ilma lubadeta, aga topeltsillaga haagise jaoks on vaja erilube või siis 12 istekohaga bussi ei või B-kat juhtida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Veider jah, et selle käruga võid sirge molliga liikluses osaleda ilma lubadeta, aga topeltsillaga haagise jaoks on vaja erilube või siis 12 istekohaga bussi ei või B-kat juhtida.
                  satud õnnetusse saad ise surma.

                  bussiga tapad teised.

                  loogiline?
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    satud õnnetusse saad ise surma.

                    bussiga tapad teised.

                    loogiline?
                    ei
                    thmrgd

                    Kommentaar


                      Vaskapöörde tegijad kõrvalteedelt.
                      Mu hommikune tee lasteaeda oli vaid ühe vasakpöördega ja seda ka sisuliselt lasteaia kõrval. Võib-olla jäi üks auto seal ette. Terve tee võttis viis minutit kõrvalteid kaudu.
                      Nüüd on ahvid hakanud ka seda kasutama ja proovivad vasakpööret teha suuremale teele siis, kui vastassuunast saab ka otse liikuda. Ehk selle asemel, et kümme autot saaks otse liikuda, teeb kaks vasakpööret. Kusjuures kõrval olevas peatänavas on fooriga vasakule võimalik pöörata. Kasutage seda ja ärge ronige sinna, kus te ei peaks olema. Sellega on 5 minuti asemel mu tee läinud 15 minutiliseks.
                      #firstworldproblems
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        ei
                        thmrgd
                        Selle "autoga" liikluses eksides tapad sa iseenda.

                        Suure bussiga eksides tapad ilmselt palju teisi inimesi.

                        Või mis selle loogika puhul ei sobi?
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Selle "autoga" liikluses eksides tapad sa iseenda.

                          Suure bussiga eksides tapad ilmselt palju teisi inimesi.

                          Või mis selle loogika puhul ei sobi?
                          See, et sõites selle bussiga tunned sa liikluseeskirja. Liikudes automopeediga ei pea sa liikluseeskirja tundma. Et kumb nüüd liikluses suurem ohuallikas on?
                          Loogiline?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Vaskapöörde tegijad kõrvalteedelt.
                            Mu hommikune tee lasteaeda oli vaid ühe vasakpöördega ja seda ka sisuliselt lasteaia kõrval. Võib-olla jäi üks auto seal ette. Terve tee võttis viis minutit kõrvalteid kaudu.
                            Nüüd on ahvid hakanud ka seda kasutama ja proovivad vasakpööret teha suuremale teele siis, kui vastassuunast saab ka otse liikuda. Ehk selle asemel, et kümme autot saaks otse liikuda, teeb kaks vasakpööret. Kusjuures kõrval olevas peatänavas on fooriga vasakule võimalik pöörata. Kasutage seda ja ärge ronige sinna, kus te ei peaks olema. Sellega on 5 minuti asemel mu tee läinud 15 minutiliseks.
                            #firstworldproblems
                            Ma vajutan sellistele kaltsudele takoiselt signaali perse. Ükskord üks vene 5 klassi haridusega Serjuuha ronis autost välja ja ma ei jõudnud endal turvavööd lahtigi teha kui Erakad disko peale panid ja seisma jäid ning Serjuuha autosse toimetati protokolli kirjutama. Mul reaalselt oli mitu päeva hea tuju kohe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Ma vajutan sellistele kaltsudele takoiselt signaali perse. Ükskord üks vene 5 klassi haridusega Serjuuha ronis autost välja ja ma ei jõudnud endal turvavööd lahtigi teha kui Erakad disko peale panid ja seisma jäid ning Serjuuha autosse toimetati protokolli kirjutama. Mul reaalselt oli mitu päeva hea tuju kohe.
                              Mida ma selle signaaliga võidan? Ta ei soorita seda pööret ju kiiremini, kui autod vastu tulevad.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Mida ma selle signaaliga võidan? Ta ei soorita seda pööret ju kiiremini, kui autod vastu tulevad.
                                Hea enesetunde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X