320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kirjutan alla sellele, et ei mõelda liikluses liigeldes kui osa sellest vaid pigem sellest , et liiklus minu ümber minu jaoks. Mulle nii meeldivad need liiklejad, kes ei suuda aru saada oma manöövri mõjudest sõltuvalt kellaajast - kui on tipptund ja ilmselgelt liiklustihedal tänaval pole mõtet juu vasakpöördega teiste liiklejate närve proovile panna. Tallinnas on tegelikult alati variante kuidas planeerida oma liikumine nii, et vähem vasakpöördeid , rohkem parem pöördeid.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Liikluses, mis mind veel närvi ajab on osade autokoolide/sõiduõpetajate nagu väga vale metoodika. Näha, et see, kes seal sõiduautos on ei oska veel hästi ning läheb väga hädiselt kohalt minema, et kas on ikka vaja temaga tulla tipptundidel ala kell 17 kuhugi Mustakale. Sest no teatud värdjad lasevad õppesõiduautodele ka tuimalt signaali, mis on ikkagi väga ... käitumine, sest me kõik oleme kunagi sõitma õppinud, aga autoga sõitma õppimine ei peaks toimima päris nii, et viskame vette ja küll ujuma õpib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Liikluses, mis mind veel närvi ajab on osade autokoolide/sõiduõpetajate nagu väga vale metoodika. Näha, et see, kes seal sõiduautos on ei oska veel hästi ning läheb väga hädiselt kohalt minema, et kas on ikka vaja temaga tulla tipptundidel ala kell 17 kuhugi Mustakale. Sest no teatud värdjad lasevad õppesõiduautodele ka tuimalt signaali, mis on ikkagi väga ... käitumine, sest me kõik oleme kunagi sõitma õppinud, aga autoga sõitma õppimine ei peaks toimima päris nii, et viskame vette ja küll ujuma õpib.
        Seepärast tuleb autokool talvel Hiiumaal ära teha, pole foori ega peaaegu ühtki autot ja möni üksik ristmik
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
          kurat mul mitu aastat juba delfi tasuline tellitud, ilusti sisse logitud ja värki ja ikka iga kord seal käies tuleb poole ekraani suurune reklaam et telli delfi pakett
          Delfi mitteametlik slogan on ju "ega reklaam reklaamile liiga tee"?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Liikluses, mis mind veel närvi ajab on osade autokoolide/sõiduõpetajate nagu väga vale metoodika. Näha, et see, kes seal sõiduautos on ei oska veel hästi ning läheb väga hädiselt kohalt minema, et kas on ikka vaja temaga tulla tipptundidel ala kell 17 kuhugi Mustakale.
            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Seepärast tuleb autokool talvel Hiiumaal ära teha, pole foori ega peaaegu ühtki autot ja möni üksik ristmik

            vale on ehk esimeste sõidutundide ajal kesklinna tulla, aga millalgi peab algaja siiski nii palju sõiduoskusi ja kogemust omandama, et ta hiljem juhtimisõigust omades sarnases situatsioonis kohe liiklusohtlikku olukorda ei tekita, sest on sõitnud ainult Hiiumaal või Tõrvas (millist varianti nõuk.ajalgi vahel kasutati)
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Jalasääred putukahammustusi täis ajab vihale.

              Kommentaar


                Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                Jalasääred putukahammustusi täis ajab vihale.
                See on huvitav teema. Mille järgi sääsed ja muud putukad enda ohvreid valivad? Mind nad tihti peale ei taha, aga mu elukaaslane on sääsehammustusi pidevalt täis.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Veregrupi järgi. Täiesti tõsiselt. 0 grupp olevat lemmik, kohale lendavad CO2 peale, sellised pinisevad lendavad keemikud siis...

                  Kommentaar


                    Maski kandmine aitab s22skede vastu, kuna enamik co2 paned uuele ringile ja v2lja saab pisku.

                    Kommentaar


                      Veregrupi järgi. Täiesti tõsiselt. 0 grupp olevat lemmik, kohale lendavad CO2 peale, sellised pinisevad lendavad keemikud siis...
                      Huvitav kas puukidel on ka mingi teema, et mingit verd nad ei armasta. Mulle alati sääsed külge jäänud, aga kogu elu pole ühtegi puuki olnud, ometi olen maal kasvand, metsas käin tihti.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        Huvitav kas puukidel on ka mingi teema, et mingit verd nad ei armasta. Mulle alati sääsed külge jäänud, aga kogu elu pole ühtegi puuki olnud, ometi olen maal kasvand, metsas käin tihti.
                        B+. Käin tihti metsas ja võsas. Täiskasvanuna pole ühtegi puuki enda küljes näinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          B+. Käin tihti metsas ja võsas. Täiskasvanuna pole ühtegi puuki enda küljes näinud.
                          FML. Sel aastal olen eemaldanud 3 + riietelt leitud, kokku alates lapsepõlvest ilmselt 100+. Eks ma muidugi üpris lohakas ka kontrollimisel olnud. Aga ma ütleks, et veregrupp ei mängi väga rolli, pigem kus ja kui palju käid ja mida teed. Kuskil hõredas metsas jalutades on suht 0 tõenäosus külge saada. Viimane nädalavahetus kaheksaliikmeline seltskond korjas riietelt ~25 puuki.
                          Once a Gooner, always a Gooner

                          Kommentaar


                            Eks oleneb, kus metsas käid
                            Haigestumine on Eestis viimase kümne aasta jooksul kõikunud, jäädes 90 haigusjuhu (2008. a) ja 272 haigusjuhu (2010. a) vahele. Eestis on haigestumine olnud suurem maapiirkondades – enim haigusjuhte esineb Saaremaal, Ida- ja Lääne-Virumaal, Läänemaal, Pärnumaal ning Tartumaal, kuid puukentsefaliidi ohupiirkonnaks loetakse kogu Eestit.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas matys Vaata postitust
                              Huvitav kas puukidel on ka mingi teema, et mingit verd nad ei armasta. Mulle alati sääsed külge jäänud, aga kogu elu pole ühtegi puuki olnud, ometi olen maal kasvand, metsas käin tihti.
                              Täpselt sama! Sääsed julmalt ründavad alati.
                              Samas mäletan enda elujooksul ühte puuki, kes oli ennast reie siseküljel suureks palliks juba imenud, kui jõudsin avastada. Puugivaktsiini süstid said lapsepõlves tehtud, sellepärast pole kunagi eriti kartnud ka neid, kuigi see vaktsiin pole kõigi haiguste vastu. Mängin tihti discgolfi ja seoses sellega viibin ka palju metsas/looduses.

                              Olen tähele pannud, et need, kes hullult puuke kardavad ja tihti mainivad, et "ei tea kas siin puuke ka on jne", nemad leiavad kodus tavaliselt enda küljest ka mõne puugi.

                              Kommentaar


                                Puugivaktsiin kestab ju ainult aasta tõhusalt? Vältimise kohta ei oska öelda, majandan metsas päris tihti ja vahest on vaja päris hullust dzunglist ka otse läbi minna. Aitavad pikad püksid, korralikud saapad ja riiete kontroll iga tunni tagant. Mõnes kohas võib 100 meetri läbimisega 4-5 puuki riietelt leida, aga kinni õnnestub mõnel eriti pisikesel ja kavalal raipel imeda vast kord 10 aasta jooksul. Olles paari entsefaliidi saanud inimese juhtumiga lähedamalt kursis ei ole ükski ettevaatusabinõu minu jaoks liiast.
                                Kui on suvisel ajal vana heinamaa üle pea rohuga keset metsa, siis mine parem juba üldse ringiga mööda!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X