320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Siis on selge, mina lapsi ei saa
    Sul on ju üldiselt feministidest naised, et teed lapse, kirjutad siia midagi, Piirissaar annab naisele teada ja siis näed lapsi kahe nädala tagant nädalavahetustel. Seega saad hommikuti magada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sul on ju üldiselt feministidest naised, et teed lapse, kirjutad siia midagi, Piirissaar annab naisele teada ja siis näed lapsi kahe nädala tagant nädalavahetustel. Seega saad hommikuti magada.
      Ja siis imestad, miks mingid tegelased sulle molli tahavad anda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
        Ja siis imestad, miks mingid tegelased sulle molli tahavad anda.
        Sa tead midagi, mida ma ei tea :O

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Sa tead midagi, mida ma ei tea :O
          Ei tea.

          Kommentaar


            Miks väikse lapsega peavad isad ärkama hommikul kell 6. Mul plastic'20 kodus ja kolmel heal sõpruskonna paaril tuli ka sama aasta väljalase ja kõik mehed vinguvad, et "ega see ärkamine megaraske". Tekib küsimus nagu, et mehed, millega tegelete. Esimesed nädal-kaks vb solidaarsusest ärkasin naise koos ülesse, siis naine ka ütles, et ple vaja ju, las vähemalt üks saab välja magada.

            Kui küsid sõpradelt ausalt õlle kõrvale, et mis keiss on, siis kõigil vastus, et "krt tead naine siin muidu vingub kõrval, et ma midagi ei tee".

            lool on moraal.

            Kommentaar


              Mu inglasest sõber lahendas selle nii, et tema magab külalistetoas ja naine + laps magamistoas. Sõber jääb mingi 3-4 ajal magama ja ärkab kell 10-11. Naine ja laps elavad omaette hommikust elu. Kõik toimib! Seksi vist ei ole ainult.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Miks väikse lapsega peavad isad ärkama hommikul kell 6. Mul plastic'20 kodus ja kolmel heal sõpruskonna paaril tuli ka sama aasta väljalase ja kõik mehed vinguvad, et "ega see ärkamine megaraske". Tekib küsimus nagu, et mehed, millega tegelete. Esimesed nädal-kaks vb solidaarsusest ärkasin naise koos ülesse, siis naine ka ütles, et ple vaja ju, las vähemalt üks saab välja magada.

                Kui küsid sõpradelt ausalt õlle kõrvale, et mis keiss on, siis kõigil vastus, et "krt tead naine siin muidu vingub kõrval, et ma midagi ei tee".

                lool on moraal.
                Üks variant on ärgata ema asemel ju.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Plastic nüüd nii eit ka pole et piima välja laskma hakkab

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Üks variant on ärgata ema asemel ju.
                    jup, ja alati on variant, et võtad isapuhkuse ja siis lased emal ennast välja magada... aga siis see, et sunnid ema ikkagi ärkama, veidi dick move ju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      jup, ja alati on variant, et võtad isapuhkuse ja siis lased emal ennast välja magada... aga siis see, et sunnid ema ikkagi ärkama, veidi dick move ju
                      Ma ei saanud su mõttest aru hetkel. Esimene laps oli piimasegu peal ning ma sain temaga ise ärgata väga tihti. Mitte selle pärast et oli vaja vaid, et meeldis. Nüüd kui on kaks last, siis ei ärka küll nii tihti, kuid nädalavahetusest ühel päeval ikka. Kellaajad on veidi teised muidugi. Umbes 0700-0800 tavaliselt
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Ma ei saanud su mõttest aru hetkel. Esimene laps oli piimasegu peal ning ma sain temaga ise ärgata väga tihti. Mitte selle pärast et oli vaja vaid, et meeldis. Nüüd kui on kaks last, siis ei ärka küll nii tihti, kuid nädalavahetusest ühel päeval ikka. Kellaajad on veidi teised muidugi. Umbes 0700-0800 tavaliselt
                        mu mõte oli veidi ajendatud sellest, et egotrip tõi välja, et lastega 5:30 äratus.

                        mul kohe läks mõte enda ringkonna ja näite peale tööle, et kõik mehed ärkavad ka ülesse 5:30-6:00, sest laps (alla 12 kuu) ju ärkab ja naine/ema ka. kui nende meestega rääkida, siis selgub, et otsest vajadust ei ole, lihtsalt "muidu naine mossis".

                        et ma puhtalt enda pealt vaadates ei näe seda võimalust, et ärkan naise ja lapsega kaasa... no ei tule otsa produktiivne päev. sama kurdavad ka sõbrad, et seepärast tööl veidi error jne. et puhtalt siis selle küllaltki lühiajalise, enda tutvusringkonnaga piiritletud näite puhul tekkis küsimus, et how is be.

                        nüüd see teine osa oli puhtalt selle isikliku ja sõpruskonna näite taustal, et jah, ärgata võib ema asemel, aga siis tagasi alguses, et siis ise ju ei dissiks oma naist seepärast, et tema magab edasi eksole. seega miks ärgata ja keerata und pekki mõlemal vanemal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Miks väikse lapsega peavad isad ärkama hommikul kell 6. Mul plastic'20 kodus ja kolmel heal sõpruskonna paaril tuli ka sama aasta väljalase ja kõik mehed vinguvad, et "ega see ärkamine megaraske". Tekib küsimus nagu, et mehed, millega tegelete. Esimesed nädal-kaks vb solidaarsusest ärkasin naise koos ülesse, siis naine ka ütles, et ple vaja ju, las vähemalt üks saab välja magada.

                          Kui küsid sõpradelt ausalt õlle kõrvale, et mis keiss on, siis kõigil vastus, et "krt tead naine siin muidu vingub kõrval, et ma midagi ei tee".

                          lool on moraal.
                          Minu esmasündinu oli ka suht varakult segu peal ja mina tõusin kuskil 6 paiku temaga üles ja ema magas. I didn't mind. Toitsin ära, tegin muud toimetused ära, laps jäi uuesti magama ja mina läksin tööle. Naine sai puhata. Meil oli öö umbes pooleks, sest mina olen õhtul sügavamaly magaja ja tema hommikul. Ei teinud küll mossitamise pärast.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Minu esmasündinu oli ka suht varakult segu peal ja mina tõusin kuskil 6 paiku temaga üles ja ema magas. I didn't mind. Toitsin ära, tegin muud toimetused ära, laps jäi uuesti magama ja mina läksin tööle. Naine sai puhata. Meil oli öö umbes pooleks, sest mina olen õhtul sügavamaly magaja ja tema hommikul. Ei teinud küll mossitamise pärast.
                            ei, respekt sulle selles osas.

                            meil muidugi see unegraafik atm 10 kuuselt ja varem selline, et ärkab a la 23-00 vahemikus ja 03-04 vahemik ja siis 6st saati üleval kuni päeva esimese uneni. null probleemi ja draamat olnud ka. sööb ära ja sleepi tagasi. et vb see aidanud omajagu, et tegelt elukaaslase uni ka timm.

                            aga nuts perekooli teema nüüd saanud.

                            närvi ajab mind muidu see, et covid on läbi. ennne sai bussis ja rongis rahulikult sõita üksinda. täna hommikul tln bound lihtsalt mingi vend istus mingi üle aasta kõrvale ja haises higi ja alko järgi.

                            Kommentaar


                              Ühistukoosolekud kus kõik on lihtsalt peast uttivid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                                Ühistukoosolekud kus kõik on lihtsalt peast uttivid
                                Millest see peast uttivisus seisnes?
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X