320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
    Parkisin tuimalt autole risti ette ja ootan nüüd politsei kõnet.
    Kuidas see lahenes?

    Kommentaar


      TV3play, kes kurat laseb saadete vahele Tõnu Mikiveri häälega reklaame. Või on keegi väga sarnase häälega?

      Kommentaar


        "Mina küll tahan, et siit puldist kõlaks ähvardus. Mina tahan, et kohtunike Virgo Saarmetsa, Maret Altnurme ja Kaire Pikamäe pead veereksid"

        Tere keskaeg.
        Tellime timuka või giljotiini ja teeme avaliku hukkamise.

        Või siis mõni EKRE noorliige teeb asja ära ja toob rahvasaadiku lauale need 3 pead.

        Mis peab küll toimuma inimese peas kes selliseid sõnu teadvalt ja avalikus puldis välja ütleb? Mis eesmärgiga seda just niiviisi tehakse?
        Seisan üksi mere ääres
        jalas kollased sandaalid
        valged, merevahust sääred
        hüüan: "Elagu skandaalid!"

        Kommentaar


          Algselt postitas chac Vaata postitust
          "Mina küll tahan, et siit puldist kõlaks ähvardus. Mina tahan, et kohtunike Virgo Saarmetsa, Maret Altnurme ja Kaire Pikamäe pead veereksid"

          Tere keskaeg.
          Tellime timuka või giljotiini ja teeme avaliku hukkamise.

          Või siis mõni EKRE noorliige teeb asja ära ja toob rahvasaadiku lauale need 3 pead.

          Mis peab küll toimuma inimese peas kes selliseid sõnu teadvalt ja avalikus puldis välja ütleb? Mis eesmärgiga seda just niiviisi tehakse?
          Ära nüüd eideks mine. Kujundlikust ütlemisest oled ju kuulnud.

          Kommentaar


            See et ma aastal 2017 oma FB feedis "white power" logosid näen.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Ära nüüd eideks mine. Kujundlikust ütlemisest oled ju kuulnud.
              Sul vist on põhikool lõpetamata.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                Sul vist on põhikool lõpetamata.
                Täname väga sisuka vastuse eest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Täname väga sisuka vastuse eest.
                  Eks see eidestumise kommentaar oli muidugi väga sügav...

                  Kommentaar


                    Täna ongi liiklus imelik (kellakeeraminemaütlenteile) - tunnikese jooksul kohtasin kolme juhti, kes avastasid, et keset sõitud peaks teise käigu vms töristama hakkama või sootuks seisma jääma, et saaks keskenduda looduskivimite vaatamisele ja telefoniga rahulikult rääkida.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Või sõitsid nad kõik kenasti lubatud kiirusega? Mitte 10km/h üle.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Ma võin küll olla Liverpooli toetaja, kuid sinu harjumusi ma ei tea.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Ära nüüd eideks mine. Kujundlikust ütlemisest oled ju kuulnud.
                          Olen küll.
                          Ja olen sama veendunud et need kontunikud pole seda ära teeninud nagu ka automehhaanik veidi aega tagasi kelle käe(d) lubas üks ülbikust kasahhitar maha raiuda.

                          Pole mingit põhjust ega vajadust neid asiaatlikke despootlikke kombeid/kujundeid meie kultuuriruumi importida, eestikeelne sõnavara on piisavalt rikkalik väljendamaks oma mõtteid ka teistmoodi.

                          Vihkamist külvates lõigatakse mida, mäletad?
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            Olen küll.
                            Ja olen sama veendunud et need kontunikud pole seda ära teeninud nagu ka automehhaanik veidi aega tagasi kelle käe(d) lubas üks ülbikust kasahhitar maha raiuda.

                            Pole mingit põhjust ega vajadust neid asiaatlikke despootlikke kombeid/kujundeid meie kultuuriruumi importida, eestikeelne sõnavara on piisavalt rikkalik väljendamaks oma mõtteid ka teistmoodi.

                            Vihkamist külvates lõigatakse mida, mäletad?
                            No ära nüüd nii traagiliselt asja võta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              No ära nüüd nii traagiliselt asja võta.
                              Kui parlamendi liige kutsub kõnepuldis oma otsustes sõltumatuid kohtunikke karistama, kes peavad klattima parlamendi tegemata tööd, on asi ikka päris halb.

                              Kommentaar


                                Kui mõtlen, et teen väikse pokkeriturna trios filmi kõrvale enne magamaminekut ja siis läheb hästi ja tuleb jälle mingi 5ni hommikul mängida ja võites avastad, et esikoht saab ainult 36 euri. Nagu ebareaalne, et ma teen kogu aeg mingi suva lõbuturnadel, nt 1-5 euri sisseost korralikke tulemusi ja siis mingi veidi suuremate sisseostudega ja korralike auhinnafondidega turnadel läheb alati kõik pekki, pole veel kordagi finaallauda saanud, kui turna sisseost on üle 10 euri ja üle tuhande osaleja. Peab rahalauda jälle taguma hakkama vist, aga kes ilma bankrollita seda ikka teha viitsib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X