320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Mind ajab sitaks närvi, kui ma pean retseptiravimit välja ostes ise apteekrile seletama, mida mul nüüd täpselt vaja on. St kuidas mingeid annuseid ja toimeühikuid lugema peaks. Tra küll.
    jaa. Tavaliselt siis ka suurema auditooriumi ees, kes järjekorras vägisi teevad nägu, et ei nad ei kuula ega huvita, aga silmad kilavad uudishimust pääs.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Heh, kui tulla veelkord Gonsiori tänava ja laiemalt sarnase probleemistiku juurde, siis avastasin just ajakirjanik Aldo Maksimovi seisukoha:
      Elan Gonsiori tänavas. Vaatan iga päev aknast välja, jalutan koera. Töö käib, Gonsiori tänava remont. Vahepeal nagu käib, siis jälle nagu ei käi paar nädalat. Mõtled, kas midagi juhtus, raha sai otsa? Või avastati eelajaloolised kalmed valgusfoori alt? Aga ei, esmaspäeval tuleb kolm meest jälle kohale, freesivad midagi kaks tundi (kella 7.15-st kuni 9.15-ni – lihtsalt suurepärane!), siis on neli tundi vaikust ja tundide kaupa istuvad mingid teksades ning oranžis kostüümis härrad kõnniteekivil, teevad suitsu ja ootavad tööpäeva lõppu, üks veidi noorem riisub taamal killustikku. Kaks venda magavad teerulli kabiinis. Kell on 14.45. Täielik vaikus. Kelle köis lohiseb?

      Kommentaar


        Tühik ja kolm küsimärki teema pealkirjas.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          ...avastasin just ajakirjanik Aldo Maksimovi seisukoha:
          Elan Gonsiori tänavas. Vaatan iga päev aknast välja.... Täielik vaikus. Kelle köis lohiseb?
          Sellega seoses tuleb meelde anekdoot:

          "Jälgin juba 3 tundi, kuidas te kala püüate. Teil peab olema ikka raudne kannatus, sest selle ajaga pole te ühtegi kala saanud."

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Heh, kui tulla veelkord Gonsiori tänava ja laiemalt sarnase probleemistiku juurde, siis avastasin just ajakirjanik Aldo Maksimovi seisukoha:
            Elan Gonsiori tänavas. Vaatan iga päev aknast välja, jalutan koera. Töö käib, Gonsiori tänava remont. Vahepeal nagu käib, siis jälle nagu ei käi paar nädalat. Mõtled, kas midagi juhtus, raha sai otsa? Või avastati eelajaloolised kalmed valgusfoori alt? Aga ei, esmaspäeval tuleb kolm meest jälle kohale, freesivad midagi kaks tundi (kella 7.15-st kuni 9.15-ni – lihtsalt suurepärane!), siis on neli tundi vaikust ja tundide kaupa istuvad mingid teksades ning oranžis kostüümis härrad kõnniteekivil, teevad suitsu ja ootavad tööpäeva lõppu, üks veidi noorem riisub taamal killustikku. Kaks venda magavad teerulli kabiinis. Kell on 14.45. Täielik vaikus. Kelle köis lohiseb?
            Kui juba ajakirjanik ei suuda sotti saada, milles seal asi on, siis on ikka suur jama, või siis lihtsalt jama ajakirjanik.

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Siiski vahetatakse haigekassas ka neid pastakaid ja seda kõike ainult!!! 350 000 euro eest! Nii et valitsus hoolitseb sinu kui Moldova maksumaksja eest ju.
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kui sa neid Moldova nalju ei lõpeta, siis kas adminid annavad sulle nädalase puhkuse või ma lahkun siit foorumist igaveseks.
              Rixxxxxer, palun jätka.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Rixxxxxer, palun jätka.
                Kui Tofoa kaasfoorumlaste ülesässitamist ei lõpeta, siis ma lahkun.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Kui Tofoa kaasfoorumlaste ülesässitamist ei lõpeta, siis ma lahkun.
                  Ükski kasutaja ei ole suurem kui soccerneti foorum, eks alguses ole kurb, aga eks me harju ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    Ükski kasutaja ei ole suurem kui soccerneti foorum, eks alguses ole kurb, aga eks me harju ära.
                    Kui Karl alavääristab minu rolli soccerneti sõbralikus kommuunis, siis ma lahkun.

                    Kommentaar


                      Ega see lahkumine nii kerge polegi, ole sa mongoolias või portugalis. Romariogi tuli tagasi.

                      Kommentaar


                        Pühendatud Nasfalile...

                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kui Tofoa kaasfoorumlaste ülesässitamist ei lõpeta, siis ma lahkun.
                          Kas kuulete, rahvas?! ÜHINEGE!
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kas kuulete, rahvas?! ÜHINEGE!
                            Eestlased ei suuda ju ühineda ja ennast kokku võtta. Isegi Aetist ei saanud lahti.

                            Kommentaar


                              Kui te ei ühine, siis mina lahkun foorumist!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X