320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See kits ja eriti hobune olid jah tõeline õudus. Ma mäletan, et üks pisut kohtlane poiss jooksis kitsele tagant sisse. Tal see hüppamise vajadus läks ikka täiesti meelest. Ja seejärel vajus aegluubis koos kitsega külili. Keegi hõikas, et "tubli" ja kõik plaksutasid.

    Eelmises postituses just mainisin, et ega kekas keegi viga ei saanud, aga kui Jasper mainis suusatamist, siis meenus, et ma ise olin see õnnetu ohver. Tõelise suusahuligaanina olin parasjagu mäest laskumas kui üks tüdruk teele ette jooksis. Põrkusime peadpidi kokku. Nii suurt muhku ei ole mul veel kunagi olnud. Tüdruk viidi ilmselt peapõrutuse kahtlusega haiglasse. Mind miskipärast ei viidud ega isegi kontrollitud.

    Kommentaar


      See kooli kehaline on ju nii õpetajas kinni. Meil oli kunagine tippriistvõimleja ja see defineeris ka programmi. Samas polnud meil mingi aeg ei võimlat ega staadionit, õpetaja oli aina tihedamalt purjus kui kaine ja lõpuks otsustasime ise, mida teha.

      Kommentaar


        Mäletan, et ta ka ujumine oli horror seda eriti algklassides. Õpetajad käskisid vette hüpata, lapsed kisasid. Surmahirm, ja siis õpetaja korjas kangestunud hirmulisi rehaga üles basseinist.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Kas dodge ball ja rahvastepall on täpselt sama mäng?

          Me muidu 5.-9. klassini mängisime 75% ajast jalgpalli poistega. Eriti hea oli see, kui tund algas või lõppes söögivahetunniga - siis sai pikemalt mängida.

          Ja ainus, kes meil koolis palliga näkku saamise pärast nutma hakkas, oli õpetaja. Muud julmust ei mäleta.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Mõnedel olid vist klassikaaslased erilised jõujuurikad. Ma ise küll ei mäleta, et rahvastepall kellelegi haiget oleks teinud. Muidugi ma olin üsna pikk ja suur ka. Tegelikult ei mäleta ma üldse, et keegi kekas tõsisemalt viga oleks saanud. Vigastused tekkisid pigem siis kui omaalgatuslikult vahetunnis sportimas käidi.
            Muidugi ei mäleta, kui ise pihta ei saanud vms. Ega vist u 7-8 klassis polegi häda, aga seal algklassides visati ju tüdrukutele/nõrgematele meelega palliga näkku, kuna eesmärk oli ju pihta visata, mis sest õpsist ikka. Hobused jms minu meelest siia kategooriasse ei kuulu. Vajalik teemapüstitus igatahess, sellised koolitraumad on ikka päris sügava jäljega ja välditavad.

            P.S rahvastepalli kaptenina ja rajoonimeistrina on see tahavaatepeeglis ikka päris rõlge värk.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              See ikka kooliti erinev. Meil kiusati palju, aga rahvastepalli vigurid ei kuulunud kiusajate repertuaari.

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Meil nõrgema käega.
                Meil aga keskmise jalaga

                Kommentaar


                  Meil polnud klassis küll kellelgi probleeme üle hobuse hüppamisega ja seda tehti meeleldi. Küsimus polnud selles, kes üle sai, vaid kes peale hobust kaugemale maandus.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Meil polnud klassis küll kellelgi probleeme üle hobuse hüppamisega ja seda tehti meeleldi. Küsimus polnud selles, kes üle sai, vaid kes peale hobust kaugemale maandus.
                    Kindel, et see kits polnud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Kindel, et see kits polnud?
                      Üle kitse hüppasime algkoolis.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mongol Vaata postitust
                        Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
                        + kang. Kaksiraksi munepidi peal istudes tõusid käte peale ja nö astusid ette. Osavamad tegid a-la sada ringi. Osad sittusid lihtsalt ennast täis ja said hindeks 2. Rahvaste pall on tittede lälin.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Rööbaspuud olid jah mingi eriti pervertne värk. Õnneks õpetaja meid sellega liiga palju ei peedistanud. Tegid mingid elementaarsed asjad ära, hinde kätte ja rahus korvpalli mängima.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mongol Vaata postitust
                            Rööbaspuudel õlgadel seis ja tirel. Iga kuradi aasta sama surmahirm.
                            Ma lisan siia veel kuskil neljandas klassis alanud köieronimise. Saali lagi oli 10 m peal, pidid üles ronima, lae ära puudutama ja kontrollitult laskuma. All oli pehmenduseks ca viie cm paksune matilaadne toode. Mina teesklesin lihtsalt, et ei jaksa ennast üles vinnata ja võtsin oma elu esimese 2 vastu. Tagasi vaadates ei kurda kui ikka nägin mõne klassivenna peopesi ja reite sisekülgi, kes ei jaksanud alla tulles enam korralikult kinni hoida.
                            308

                            Kommentaar


                              Ròöbaspuud ja kang olid jah iga aasta kolmandal veerandi koige haigemad asjad kekas, vahel sai enne ukse vahelt saali vaadataud ja neid nähtud ja öeldud, et riided jäid koju.
                              Kuigi sellega sai ka alt mindud, sest tuli ette olukordi kui õpetaja ütles, et davai korjame need kokku ja mängime vutti, siis pidi teksadega sügama. 😃

                              Kommentaar


                                Poom oli ka jama. Mul pole eriti head tasakaalu ja sellel kõndimine (saati siis veel mingi pirueti tegemine) võrdus köielkõndimisega. :P
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X