320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Tuulikitega on ka see jama, et tiivad vajavad vahetamist mingi aja kasutuses olles ja neid ei saa taaskäidelda.
    Miks neid taaskäidelda ei saa?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Miks neid taaskäidelda ei saa?
      Mingi väga spetsiifiline materjal, mida veel ei osata uuesti kasutada. https://www.bloomberg.com/news/featu...p-in-landfills
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        sama case enamik komposiitmaterjalide puhul

        ostke kõik endale carbon trussikud

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          sama case enamik komposiitmaterjalide puhul

          ostke kõik endale carbon trussikud
          Cabron stringe küll naised ostaks!

          Kommentaar


            Need inimesed, kes siiamaani raiuvad seda loosungit, et ega euro hinda ei tosta ju, kuigi kümme aastat moodas ja ilmselgelt asjad kallinevad.

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              Need inimesed, kes siiamaani raiuvad seda loosungit, et ega euro hinda ei tosta ju, kuigi kümme aastat moodas ja ilmselgelt asjad kallinevad.
              Mis on inflatsioon?

              Kommentaar


                Algselt postitas baller Vaata postitust
                Need inimesed, kes siiamaani raiuvad seda loosungit, et ega euro hinda ei tosta ju, kuigi kümme aastat moodas ja ilmselgelt asjad kallinevad.
                Bahahahahahhahaha mis seeni sa sõid, sheeri kama.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas baller Vaata postitust
                  Need inimesed, kes siiamaani raiuvad seda loosungit, et ega euro hinda ei tosta ju, kuigi kümme aastat moodas ja ilmselgelt asjad kallinevad.

                  Kommentaar


                    Mul on ka raamatud, millel hind sisse trükitud 20 kopikat, miks me üldse kroonile üle läksime?

                    Kommentaar


                      Ma pakuks, et baller pigem mõtleski niipidi, et on mingi närvidele käiv seltskond, kes siiamaani ironiseerib selle lause üle. Ja paneb iga inflatsiooniilmingut selle süüks, et 10a tagasi tuli euro. A vb olen mina liiga sinisilmne.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vtp Vaata postitust
                        Ma pakuks, et baller pigem mõtleski niipidi, et on mingi närvidele käiv seltskond, kes siiamaani ironiseerib selle lause üle. Ja paneb iga inflatsiooniilmingut selle süüks, et 10a tagasi tuli euro. A vb olen mina liiga sinisilmne.
                        Kuidas perset ma sellest aru ei saanud? Peab enda seeni sheerima. Vist viimast rida ei lugenud or something, aga eksisin ja sul on õigus.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Tsitaat EESTI linna linnapealt: "Muidugi on see kurb, et meie lapsed ei näe uusaastaööl linnaväljakul näärivana."

                          Kuidas see inimene saab linnapea olla? Ta oli korrupeerunud linnapea pearaamatupidaja, kes leidis, et linn ei pea süüdistama linnapead, sest mis seal ikka. No see on nagu kroonijuveel. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...pi?id=91951061
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Tsitaat EESTI linna linnapealt: "Muidugi on see kurb, et meie lapsed ei näe uusaastaööl linnaväljakul näärivana."

                            Kuidas see inimene saab linnapea olla? Ta oli korrupeerunud linnapea pearaamatupidaja, kes leidis, et linn ei pea süüdistama linnapead, sest mis seal ikka. No see on nagu kroonijuveel. https://www.delfi.ee/news/paevauudis...pi?id=91951061
                            Mida sa selliselt Fašišti värdjalt ikka loodad. Ega ta ei ole kunagi enda Nõukogude meelsust ja crushi Putini vastu eitanud. Ma ei usu, et see isegi kogemata öeldud oli vaid ta mõtleski nii.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Ma pakuks, et baller pigem mõtleski niipidi, et on mingi närvidele käiv seltskond, kes siiamaani ironiseerib selle lause üle. Ja paneb iga inflatsiooniilmingut selle süüks, et 10a tagasi tuli euro. A vb olen mina liiga sinisilmne.
                              Just nii

                              Kommentaar


                                Käisin reedel koroonatesti tegemas, et saaks minna esmaspäeva hommikul operatsioonile, mida olen pool aastat oodanud. Koroonatestil tädi ütles, et reede õhtul kella viieks on digiloos vastus üleval. Fakk, siiamaani ei ole vastust teada ja kui homme hommikuks teada pole, siis ilmselt mind opile ei lastagi... Oma peas olen juba tuhat asja läbi mõelnud, kuidas esmaspäeva hommikul saadetakse mind minema ja saan uue aja alles suveks.
                                Ajab närvi ja tekitab stressi samal ajal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X