320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
    1) kõik noored ei ela emaga kahekesi 30-ruuduses korteris;
    2) kõigil noortel ei ole vastupandamatut tungi pidevalt kambakesi ringi jõlkuda;
    3) kõik noored ei ole nii impulsiivsed, et ei suudaks end tagasi hoida, kui teavad, et asi pole õige;
    4) neti ja arvutite osas enam erilist ikaldust pole.

    eks ise üldistasin samamoodi – inimesed ja olukorrad on mõistagi erinevad. ainult vanusega siiski palju välja ei vabanda.
    Vaata kasvõi eile hommikust terevisiooni, kus noortepsühholoog teismeliste käitumismustritest ja - põhjustest räägib. Et palju õnne, kui sa saad enda toonasele mõistusele nii kindel olla.

    Kommentaar


      mul või elukaaslasel on see õnn ühes ja samas piirkonnas umbes 3 korda päevas käia koeraga jalutamas nii 2h kokku. ja ma ei ole selles piirkonnas mitte kunagi varem näinud nii palju 12-16 aastasi lapsi õues 5kesi "chillimas". neile on see äge äkki näevad päris viirust ja teevad midagi rebelit. see on arusaadav ja kuigi on neid, kes on mõistlikud, siis... ei tasu päris loodusseaduste vastu minna, arvates, et keskmine pubekas praegu kodus e-koolis istub.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Vaata kasvõi eile hommikust terevisiooni, kus noortepsühholoog teismeliste käitumismustritest ja - põhjustest räägib. Et palju õnne, kui sa saad enda toonasele mõistusele nii kindel olla.
        karta võib, et ekspert meist keegi selles vallas pole ja nii jääbki üle enda isiklike kogemuste varal üldistusi teha.

        (päris hot psühholoog muidu.)

        Kommentaar


          Tuletaks veel meelde, et nad ei käi koolis ka praegu ja kevad on. Logic, et oleks ise ka karjamaale läinud.
          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

          Kommentaar


            Eks paistab kuidas hakkab saama kui Mõntzi enda kutt satub sinna vanusesse, kus paps saadetakse perse ja esimesed piffid on tinderist juba kodus.
            Või ehk tuleb haritlane, neljad viied ja piffe enne ei vaata, kui on kraadid käes.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Nad ikka saavad aru, et kõik see isolatsioon ja 2+2 ja kõik on peamisel nende huvides?
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Poodides (nr Magistralis) on sildid, et oleme varem lahti, et vanainimesed ja riksigrupp saaksid oma asjad hommikul ära aetud ja ärgu tavainimesed siis tulgu. Noh, ma ei tea, ideeliselt ju okei? Riskigrupp käib varem poes ja siis minusugused lähevad õhtul tobi ostma. Peaks nagu win-win olema. Aga üldiselt muidugi savi. Kui inimesed elust savi, siis tehku, mis tahab.
              Ma ei tea muidugi palju sa suitsu teed, aga teoreetiliselt peaksid suitsetajad seda haigust tugevamalt põdema. Vähemalt mul on selline tunne jäänud. Keegi targem ehk saab ümber lükata.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Asi polegi vabaduse tundes, sest ma kolisin ka juba 15aastaselt eraldi elama, käisin koolis, pidusid väga ei korraldanud jne. Kui ma läksin ülikooli, siis oli ikka väga suur vahe nendes, kes olid koguaeg vanematega elanud ja kes olid keskas kuskil mujal käinud. Ehk esimesed kippusid esimene aasta täiesti hullunult laamendama.

                Aga lähen taaskord esialgse idee juurde, et teismelisele oleks praegune seis, et 24h vanematega koos terve kuu aega järjest midagi täiesti ebaloomulikku.

                Ja, noh, kui 13aastasel on mõistus peas ja saab ise kõigest aru, siis võiks ju kriminaalset või seksuaalset vastutust nõudva ea ka allapoole kiskuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Ma kuuga 10 kilo juurde võtnud. Et ma nüüd liigun kõik liikumised ise!
                  Nüüd ma tean kuhu mu 10 kg kadusid.


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mul või elukaaslasel on see õnn ühes ja samas piirkonnas umbes 3 korda päevas käia koeraga jalutamas nii 2h kokku. ja ma ei ole selles piirkonnas mitte kunagi varem näinud nii palju 12-16 aastasi lapsi õues 5kesi "chillimas". neile on see äge äkki näevad päris viirust ja teevad midagi rebelit. see on arusaadav ja kuigi on neid, kes on mõistlikud, siis... ei tasu päris loodusseaduste vastu minna, arvates, et keskmine pubekas praegu kodus e-koolis istub.
                  Ma ei näinud oma varasemal koeraringil praktiliselt üldse inimimesi, peale teiste koeraomanike.
                  Nüüd on nagu laulupidu ja enamuses tõesti mingid tatikad. Isegi pedekotidega 30 aastased on avastanud enda jaoks tühermaadel jalutamised.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Mis need pedekotid muidu on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Mis need pedekotid muidu on?
                      Hoiakud varastest nullindatest.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        Hoiakud varastest nullindatest.
                        ???? Tõlge palun!

                        Kommentaar


                          türakott ja pussukott olen kuulnud küll, aga pedekott on midagi uut

                          siin on sterokottidest veits pikemalt räägitud:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Mis need pedekotid muidu on?
                            Ma pakun, et siin pildil see vasakpoolne kott

                            Kommentaar


                              barõõgadel tööd jätkub siis

                              Kommentaar


                                Te nagu Rahva oma kaitset 99. aastal üldse ei kuulanud? Seal muudkui pedekottidest räägitigi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X