320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kodumaiste õunte hinnad Nõmme turul!
    3.50!!! Minge uttivi, kas kasvataja on seda iga päev oma sitaga väetamas käinud?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kodumaiste õunte hinnad Nõmme turul!
      3.50!!! Minge uttivi, kas kasvataja on seda iga päev oma sitaga väetamas käinud?
      Ma olen ka seda imestanud, et mingid inimesed kurdavad, et õunu on nii palju, mädanevad ära, aga turul on totaalkiller ikka käimas. Ehk kas seal on nii palju vahendajaid vahel, et hind kruvib lakke?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kodumaiste õunte hinnad Nõmme turul!
        3.50!!! Minge uttivi, kas kasvataja on seda iga päev oma sitaga väetamas käinud?
        Alles nüüd avastasid, et eesti kaupmees on üks eriliselt nahaalne tõbras?

        Kommentaar


          parim oli ming 2017. a kui Luunja (!!!) kurk oli Lätis 2x odavam kui Eestis.

          turult ostavad asju aga rikkad inimesed muidu!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kodumaiste õunte hinnad Nõmme turul!
            3.50!!! Minge uttivi, kas kasvataja on seda iga päev oma sitaga väetamas käinud?
            Mul on mingi gazillion tonni neid maal, ainult 3 puud aga konkreetne uputus - enamustel keda ma tean samuti. Seega eriti lamp selline hind panna kui hea õunaasta.

            Kommentaar


              Kindlasti annab ka rahvastepallis nö nõrgematele midagi välja mõelda.
              Ise polnud samuti eriline püüdja või viskaja, aga suutsin kasuliku rolli leida. Omade käes pall oli siis paiknesin üldiselt tagapool, et päästa palle kui need edurivi vendadest läbi tulid või siis olin alati see, kes viskus esimesena üle küljejoone, et pall tagasi võita.
              Pole eriline sporditegija kunagi olnud aga niimoodi võeti kaasa kooli tiimiga Tallinna meistrikatele kahel korral ja üks aasta saime isegi hõbeda.

              Kommentaar


                Ma olen võimlas jalkatrennis sellist varianti mänginud, et püüad kätega ja siis drop-kickid palli jalaga mitte ei viska käega...
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kodumaiste õunte hinnad Nõmme turul!
                  3.50!!! Minge uttivi, kas kasvataja on seda iga päev oma sitaga väetamas käinud?
                  Nõmme turg pidi hinnatasemelt viimane koht olema, kuhu ostlema minna.

                  Samas ega Balta 2.50 eriti palju soodsam just pole
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    parim oli ming 2017. a kui Luunja (!!!) kurk oli Lätis 2x odavam kui Eestis.

                    turult ostavad asju aga rikkad inimesed muidu!
                    jep. kui ema viis mind vanasti balta või keskturule, et osta varud ette ära ja mäletan kuidas 4-5 suure kotiga tulime saagiga koju ja kõik olid õnnelikud, suud söödud ja cashi võidetud korralikult. nüüd minna osta varud ette turu pealt suurele perele nõuab muidugi american expressi musta kaarti.

                    Kommentaar


                      Minu arust tuleks linnavahele ka patrullima panna noorsoopolitseid, et lapsed ise rahvastepalli ei mängiks.
                      Omal ajal põhi mäng ikka käis koolivälisel ajal, majade vahel.
                      Seal - oh õudust - ei mänginud isegi sama aastakäigu lapsed, vaid mingi 4-5 aasta vanuse vahega tüübid.

                      Et see võiks ka ära keelata, kui te juba tegelete sellega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                        Minu arust tuleks linnavahele ka patrullima panna noorsoopolitseid, et lapsed ise rahvastepalli ei mängiks.
                        Omal ajal põhi mäng ikka käis koolivälisel ajal, majade vahel.
                        Seal - oh õudust - ei mänginud isegi sama aastakäigu lapsed, vaid mingi 4-5 aasta vanuse vahega tüübid.

                        Et see võiks ka ära keelata, kui te juba tegelete sellega.
                        Never go full retard..

                        Kommentaar


                          Inimesel pole õrna aimugi mis seisud praegu koolis on ja kas kus keda kui palju mingi mängu pärast kiusatakse. Aga no kõva mees peab olema ja naerma "lumehelbekeste" üle, et on ikka eided.

                          IMO on ülimalt positiivne kui üritatakse kiusamist koolis vähendada.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            praegu koolis /.../ kiusatakse

                            möh? tänapäeval on palju mitmekesisemaid kiusamismeetoteid kui rahvastepall,

                            mida kirjutab ette pigem kooliprogramm ja õpetaja


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Mis keiss muidu üldse sellega on, et iga kord kui tuleb mingi artikkel stiilis "Äkki teeksime koolisüsteemi humaansemaks", siis tuleb kari düüde kohale, kes hakkavad lumehelbekestest ja pehmodest rääkima?

                            seda on küll äärmiselt huvitav jälgida, milline kõvahäälne äärmuslaste grupp ühiskonnas peale jääb-

                            kas need "Terve Eesti" tervisefašistid, kes paneks kõik maratoni jooksma ja rööbaspuudel tagurpidi kukerpalle tegema või need, kes protestivad, et nende last sunniti pool km jooksma, tennised hõõruvad ja võiks olla rohkem isikuvabadusi
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Nähtavasti on viimaks rahvastepall selleks teemaks, mis ühiskonna lõhestab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Nähtavasti on viimaks rahvastepall selleks teemaks, mis ühiskonna lõhestab.
                                Paha EKRE on siis eeldatavasti rahvastepalli poolt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X