320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Õu-õu-õu, inimesel on võimalik valida, mis tööd ta teeb, s.t. valida, kas võtta see töö vastu või mitte, sunnitööd meil enam ei tohiks olla. Kui inimene hakkab telefonimüüjaks või kaubanduskeskustes inimesi tülitama, siis see on tema VALIK ja kui teda perse saadetakse, siis just selle valiku, mitte näolapi pärast. Keskmine telefonimüüja tulistab pool minutit sissejuhatust ja siis küsib, kas mul on aega. Ma ütlen alati viisakalt, et ei ole ja siis ta hakkab oma tootest rääkima. Muneminni! Kaubanduskeskustes käib täpselt samamoodi - kui ma olen üksinda, siis ma torman, kui ma olen lapsega, siis mul on temaga tegemist. Ja siis hõljub mingi triiksärgiga esmakursuslane külje alla ja tunneb muret, kas mul ikka internet on. Muneminni, mul oli internet juba siis, kui Sind veel olemaski polnud!

    Ma saan aru, et elu tahab elamist ja raha koju toomist, aga kui Sa valid omale ameti, mis seisneb inimeste huiamises, siis neela alla.
    Mhmh, sa karjud poemüüja peale ka, kui mingi hind saalis valesti on? või kassapidajaid liiga vähe?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Mhmh, sa karjud poemüüja peale ka, kui mingi hind saalis valesti on? või kassapidajaid liiga vähe?
      Natuke erinevad asjad, ei?

      Telefonimüüjatega on minu kogemused valdavalt sellised, et mida viisakamalt sa keeldud, seda agressiivsemalt üritavad nad sind edasi tüüdata. Näiteks viimane kord oli üks agar vitamiinimüüja, kellele ma ütlesin ühe kõne jooksul umbes 5x "ei", mispeale hakkas ta iga kord uurima, et kuidas ma suudan ilma vitamiinideta üldse elada ning mis aadressil ta need vitamiinid mulle siis saadab. Eriti tore oli muidugi, et kui ma peale kolmandat "ei" ütlemist toru ära viskasin, siis helistas ta tagasi.

      Ehk et minu meelest need kaks päris erinevat asja - kas sa hakkad poemüüjale süütu eksimuse pärast kraesse või proovid vabaneda isikust, kes sisuliselt ei austa su privaatsust ning üritab sulle vägagi teadlikult mingi kräppi pähe määrida.
      Coraje, corazķn y cojones.

      Kommentaar


        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
        Ma olen töötanud ja töötan siiani nii ühel kui teisel pool mikrofoni ja seetõttu tahan uskuda, et ma mingi maani mõistan mõlemat poolt. Ülaltoodud Tänaku videole ma hinnangut andma ei hakka, lihtsalt jätan siia video 2018. aastast, kui Argo Arbeiteri juhendatav Tallinna Kalev kaotas kodus 2:3 Paidele.

        Mängu kommenteeris mingil mulle täiesti arusaamatul põhjusel Tofoa kõrval keegi härra Vahur Joa. Mingil, samuti üsna arusaamatul põhjusel ei läinud mängujärgseid intekaid võtma mitte Tofoa, kes seda oskab, vaid Joa, kes oli pehmelt öeldes paanikas ja ülepea täiesti lost.
        Mind paluti sellele mängule abikommentaatoriks, mistõttu ei hakanud ma ka pärast mängu intervjuusid tegema, vaid lasin selle kogemuse Postimehe ajakirjanikul omandada. Härra Joa kommentaatoridebüüt võib-olla üleliia hästi ei läinud, aga mul on kahtlus, et see mäng võis aidata mind La Ligat kommenteerima.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Natuke erinevad asjad, ei?

          Telefonimüüjatega on minu kogemused valdavalt sellised, et mida viisakamalt sa keeldud, seda agressiivsemalt üritavad nad sind edasi tüüdata. Näiteks viimane kord oli üks agar vitamiinimüüja, kellele ma ütlesin ühe kõne jooksul umbes 5x "ei", mispeale hakkas ta iga kord uurima, et kuidas ma suudan ilma vitamiinideta üldse elada ning mis aadressil ta need vitamiinid mulle siis saadab. Eriti tore oli muidugi, et kui ma peale kolmandat "ei" ütlemist toru ära viskasin, siis helistas ta tagasi.

          Ehk et minu meelest need kaks päris erinevat asja - kas sa hakkad poemüüjale süütu eksimuse pärast kraesse või proovid vabaneda isikust, kes sisuliselt ei austa su privaatsust ning üritab sulle vägagi teadlikult mingi kräppi pähe määrida.
          Nojah, äkki tõesti, mul on küll kõik üsna valutult läinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Nojah, äkki tõesti, mul on küll kõik üsna valutult läinud.
            Ma vist olen mingi bussijuhi peale karjunud, kellel oli ainult kaks olekut - gaas põhja või pidur põhja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kui mulle järgmine kord eesnäärmeuuringut pakutakse, siis annan neile Su numbri? :P
              Ju sa oled lihtsalt nii palju ilusam mees. Mulle pole küll keegi eesnäärmeuuringut pakkunud...

              Kommentaar


                Sain just müügikõne. Kõne kestus 1 minut. Kõige pikem müügikõne vist, mis olen saanud. Siiski viisakas ja närvi ei ajanud.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  Sain just müügikõne. Kõne kestus 1 minut. Kõige pikem müügikõne vist, mis olen saanud. Siiski viisakas ja närvi ei ajanud.
                  Mis pakuti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Või pigem on asi lihtsas viisakuses? Noh, et sulle käivad pinda müügikõned, kas siis hakata helistajat huiama või tänada viisakalt ja kõne lõpetada? Ehk inimesed teevad oma tööd ja paar kiirlauset ei tohiks avaliku elu tegelasel nii raske olla. Samas iga inimese enda valik.
                    On teada, et mees saadab pigem teisi nokusse - ja ongi kõik. Las ta olla. Inimene saab (ja ma olen täheldanud, et ta on isegi seda teinud) end ise aidata ja enda elu elada - teised ei pea seda teps mitte tegema, vajadusel võivad häälekandjad olla, mitte horoskoobi kirjutajad.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      kas ma olen ainukene kellele tundub, et tänak on seal intekas väga švipsis ehk loomulik vastus?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Mis pakuti?
                        Eestimeedia. Pakkus lehte või lugemisõigust.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MartinEST Vaata postitust
                          Kas terve intekas ka olemas? Seal oli vist muud teravat ka veel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allars Vaata postitust
                            Kas terve intekas ka olemas? Seal oli vist muud teravat ka veel.
                            Ei, internetiavarustest leidsin kahjuks vaid selle ühe küsimuse osa.

                            Kommentaar


                              Sesmõttes suht valus. Tiisler kommenteeris sisuliselt terve 2018. aasta hooaja kõiki power stage katseid err-s. Elas talle omaselt kaasa ja ülistas Tänakut ja Järveojat. Aasta lõpus intekat tehes tüübid irvitavad ta üle ja ajavad ta näost sama punaseks kui Toyota võistlusauto sekundaarne värv.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Sesmõttes suht valus. Tiisler kommenteeris sisuliselt terve 2018. aasta hooaja kõiki power stage katseid err-s. Elas talle omaselt kaasa ja ülistas Tänakut ja Järveojat. Aasta lõpus intekat tehes tüübid irvitavad ta üle ja ajavad ta näost sama punaseks kui Toyota võistlusauto sekundaarne värv.
                                aga tõesti, mis küsimus see ikkagi oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X