320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    erafirma nagu ma aru saan? kui suur?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      erafirma nagu ma aru saan? kui suur?
      Erafirma, 50+ töötajat.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Erafirma, 50+ töötajat.
        klassikaline tehas vs kunstihing olukord - osakonna tasandil sellele muud lahendust ei ole kui kellegi lahkumine

        asutusel on äristrateegia, mille elluviimine ei sõltu ühest osakonnajuhatajast. tee väike probleemipüstitus ja kui personalijuhil vähegi ajusid on, siis tema peaks olema see, kes leiab olukorrale mõistliku lahenduse
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas dareth Vaata postitust
          klassikaline tehas vs kunstihing olukord - osakonna tasandil sellele muud lahendust ei ole kui kellegi lahkumine

          asutusel on äristrateegia, mille elluviimine ei sõltu ühest osakonnajuhatajast. tee väike probleemipüstitus ja kui personalijuhil vähegi ajusid on, siis tema peaks olema see, kes leiab olukorrale mõistliku lahenduse
          Jep, olen päri ning sellist vastasseisu kohtab üha enam.
          Personalijuht on osakonnajuhi sõbranna ning osakonnajuht palgati, sest tema abikaasa käis ühe juhatusse kuuluva tegelasega samas ülikoolis.
          Minul on lihtne, teen oma ettepanekud, sest mind palgati olukorda hindama ning minu tasu sellest ei sõltu, kas nad ka neid järgivad või mitte aga korralik huumor ikka.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Jep, olen päri ning sellist vastasseisu kohtab üha enam.
            Personalijuht on osakonnajuhi sõbranna ning osakonnajuht palgati, sest tema abikaasa käis ühe juhatusse kuuluva tegelasega samas ülikoolis.
            Minul on lihtne, teen oma ettepanekud, sest mind palgati olukorda hindama ning minu tasu sellest ei sõltu, kas nad ka neid järgivad või mitte aga korralik huumor ikka.
            kui probleemiga ei tegeleta, siis ilmselt ei aita muu kui otse juhtkonna tasandile minemine - kui selleks loomulikult piisavalt hea kontakt on

            edit: aga nagu ma aru saan, siis pigem antud juhul hoiab ülemine ring kokku, seega võib müügimees endale uut töökohta otsima hakata
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Kas see on normaalne?

              Veider olukord tööl.
              Nimelt vahetus hiljuti osakonnajuhataja.
              Varem mingeid probleeme polnud, nüüd käärib kõik korralikult.
              Müügiosakonnas töötab üks lahe tüüp, keegi kunagi ei tea millega ta hetkel tegeleb või kus kohas ta viibib, tööle jõuab harva õigel ajal ning teistega väga ei suhtle aga need kellega rohkem kokku satub, need teda kiidavad, mina nende hulgas.
              Probleem nimelt selles, et see sama tüüp teeb stabiilselt 60-70% müügist (lisaks temale on firmas veel 5-6 müügimeest, kes kamba peale kokku pole ka teda suutnud sellel aastal edestada) uuele juhile tema käitumine ei meeldi.
              Ilmselt soovib ennast kehtestada aga milleks on tarvis rikkuda toimivat süsteemi.
              Esmaspäeval teatas uus juht, et antud isik peab 9-17:00 töötama, võib päevas vaid 3 korda suitsul käia ning peab iga päev kirjutama ülevaate tehtud töödest. Debiilik selline.
              Kus on probleem? Üks inimene teeb 60-70 prossa müügist. Ehk miks teised seda ei tee? Eritingimuste loomine on alati juhi jaoks riskantne bisnis, et sa võid suunata enda andekaima inimese tööle, aga kui kogu kollektiiv resoneerub selle peale, et tal on teised tingimused, siis on see natuke paha. Juht peaks imo üritama selle vennaga läbi rääkida, et anna kasvõi 10-20 prossa alla, kui ülejäänud 6 müügimeest sellest motivatsiooni juurde saavad.
              Ehk uue juhina on tal pigem see props, et üks tüüp rahmeldab, teised mossitavad. Juhina pead sa tiimi tööle saama ja sa pead arvestama, et kui saada need viis-kuus inimest motiveeritult tööle "ah, staaril pole eritingimusi", siis võib lõppvõit olla suurem. Ja kui ta on nii staar, siis on ta ka intelligentsem ja uus juht peaks talle seda kommunikeerima, et miks ja kuidas.


              Vastaksin ma juhtimisõpiku probleemküsimusele.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                kui probleemiga ei tegeleta, siis ilmselt ei aita muu kui otse juhtkonna tasandile minemine - kui selleks loomulikult piisavalt hea kontakt on

                edit: aga nagu ma aru saan, siis pigem antud juhul hoiab ülemine ring kokku, seega võib müügimees endale uut töökohta otsima hakata
                No müügimehe õnneks suhtlen mina otse juhatusega aga väga roosiline tema tulevik ei tundu sõltumata tulemusest.
                Minu soovitus oli/on ussipesa (osakonnajuht, personalijuht ja juhatuse assistent) laiali lüüa aga juhatus kardab (va. see tegelane, kes oma tuttavaid sinna tööle on sokutanud), et siis süüdistatakse neid soolises ebavõrdses, sest kõik kolm on naisterahvad.
                Kui ühel koosolekul võtsin kokku tekkinud probleemid ja selgitasin tagamaid, siis pärast tuli see osakonnajuhataja minu juurde ning ütles: "Kullake, ma tean, et sa oled jõle nutikas enda arvates aga temal on magister ja mina olen olnud edukas, ainult selle pärast, et olen pikk noormees, kes mõistab osavalt kõneleda, tema muidugi näeb mind läbi".
                Küsisin temalt, et kuidas tema reageeriks, kui mina midagi sellist vestluses tema kohta mainiksin, vihastas ning tormas minema.

                Tegelikult on korraliku tootega toimiv firma ning omavad isegi potentsiaali veel kasvada aga valed personalivalikud viimasel aastal on varem toiminud süsteemi tugevalt häirinud. Osaliselt on ka firma tegevjuht end juba ammendanud.

                Õnneks paar nädalat veel, siis annan oma hinnangu ning ettepanekud juhatusele.
                Kahjuks on minu töö olemuselt juba selline, et mind kutsutakse alati kui miskit valesti on, siis ka varjatakse ja valetatakse... aga noh ei kurda ka tegelikult, näeb erinevaid inimesi ning ei teki rutiini.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kus on probleem? Üks inimene teeb 60-70 prossa müügist. Ehk miks teised seda ei tee? Eritingimuste loomine on alati juhi jaoks riskantne bisnis, et sa võid suunata enda andekaima inimese tööle, aga kui kogu kollektiiv resoneerub selle peale, et tal on teised tingimused, siis on see natuke paha. Juht peaks imo üritama selle vennaga läbi rääkida, et anna kasvõi 10-20 prossa alla, kui ülejäänud 6 müügimeest sellest motivatsiooni juurde saavad.
                  Ehk uue juhina on tal pigem see props, et üks tüüp rahmeldab, teised mossitavad. Juhina pead sa tiimi tööle saama ja sa pead arvestama, et kui saada need viis-kuus inimest motiveeritult tööle "ah, staaril pole eritingimusi", siis võib lõppvõit olla suurem. Ja kui ta on nii staar, siis on ta ka intelligentsem ja uus juht peaks talle seda kommunikeerima, et miks ja kuidas.


                  Vastaksin ma juhtimisõpiku probleemküsimusele.
                  Probleem on selles, et varem kõik toimis aga uus juht nägi selles probleemi, et eelmine juht lubas sellele töötajale eritingimusi.
                  Inimesed polegi võrdsed ja neid ei pea ka nii kohtlema, mõni lihtsalt ongi andekam.
                  Seda enam, et see hull müügivana, ei käitu nagu mingi staar, vaid teeb omi asju vaikselt, töötab tihti öösel ja niisama perse-tunde ei armasta.

                  Kommentaar


                    Mina firmajuhina küsiks endalt mis on kokkuvõttes tähtsam, kas see et uus juht saaks kehtestada ennast või see, et toimuks müük ja toodet läheks välja. Kas ülejäänud müügiga tegelevad töötajad suudaks korvata tema lahkumisel tekkiva tühiku? Kahtlen sügavalt.

                    9-17 tööaeg on oma elu ära elanud (va töökohtadel kus reaalselt ongi kellaajast kellaajani vajalik) ja kui sellest aru ei saada siis head teed. Ma saaks aru, et probleem tekiks tööajaga kui tulemusi pole, aga antud juhul tulemus on väga hea. Tegelikult võiks letti võtta ka personalijuhi, et miks just selline valik tehti. Ma saan aru, et otsus tehti lähtuvalt onupojapoliitikast ning seetõttu ei valitud parimat võimalikku inimest ja nüüd on probleemid. Kui müügiosakonna juhil on veel katseaeg siis ma ütleks talle tsaupakaa ja otsiks uue inimese. Kui mitte, annaks selge suunise, et seni kuniks on tulemused ei ole 9-17 tööaeg tähtis. Uut inimest kes sama hästi müüks on väga väga raske leida.

                    Kommentaar


                      Pints kuule, kas tegu on Saaremaa lihatööstusega?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mina firmajuhina küsiks endalt mis on kokkuvõttes tähtsam, kas see et uus juht saaks kehtestada ennast või see, et toimuks müük ja toodet läheks välja. Kas ülejäänud müügiga tegelevad töötajad suudaks korvata tema lahkumisel tekkiva tühiku? Kahtlen sügavalt.

                        9-17 tööaeg on oma elu ära elanud (va töökohtadel kus reaalselt ongi kellaajast kellaajani vajalik) ja kui sellest aru ei saada siis head teed. Ma saaks aru, et probleem tekiks tööajaga kui tulemusi pole, aga antud juhul tulemus on väga hea. Tegelikult võiks letti võtta ka personalijuhi, et miks just selline valik tehti. Ma saan aru, et otsus tehti lähtuvalt onupojapoliitikast ning seetõttu ei valitud parimat võimalikku inimest ja nüüd on probleemid. Kui müügiosakonna juhil on veel katseaeg siis ma ütleks talle tsaupakaa ja otsiks uue inimese. Kui mitte, annaks selge suunise, et seni kuniks on tulemused ei ole 9-17 tööaeg tähtis. Uut inimest kes sama hästi müüks on väga väga raske leida.
                        pluss-ühetan, kui mõned tahab-jala-maha-panna keskmise astme juhid tahavad mingi üheksast-viieni jamaga end selles sajandis kehtestada, paneb pea käte vahele kukkuma küll - eriti antud olukorras, kus tüüp teeb nii vajaliku osa tööst. 9-5 on tööstusrevolutsiooni pärand, mis on lihtsalt jäänud kontoriajastusse toppama. vaikselt on see õnneks muutumas, aga ikkagi liialt aeglaselt.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          pluss-ühetan, kui mõned tahab-jala-maha-panna keskmise astme juhid tahavad mingi üheksast-viieni jamaga end selles sajandis kehtestada, paneb pea käte vahele kukkuma küll - eriti antud olukorras, kus tüüp teeb nii vajaliku osa tööst. 9-5 on tööstusrevolutsiooni pärand, mis on lihtsalt jäänud kontoriajastusse toppama. vaikselt on see õnneks muutumas, aga ikkagi liialt aeglaselt.
                          Tööstusrevolutioon oli pigem selline 8 - 20.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Probleem on selles, et varem kõik toimis aga uus juht nägi selles probleemi, et eelmine juht lubas sellele töötajale eritingimusi.
                            Inimesed polegi võrdsed ja neid ei pea ka nii kohtlema, mõni lihtsalt ongi andekam.
                            Seda enam, et see hull müügivana, ei käitu nagu mingi staar, vaid teeb omi asju vaikselt, töötab tihti öösel ja niisama perse-tunde ei armasta.
                            Seda kõike siin lugedes jääb mulle arusaamatuks, millepärast on firmal vaja neid viit-kuut müügiinimest palgal hoida? Võtku parem veel üks inimene, kes suudab müüa ja ning andku mõlemale üks assistent. Riskid maandatud (praeguse süsteemi korral on suur risk perseli kukkuda, kui n.ö staar kustub) ja kellast-kellani keegi (assistent) infot jagamas, olemas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Reamüüginimestel on ju tavaliselt (madalapoolsem) põhipalk + tulemustasu müügi pealt. Seega kehvemapoolseid müüjaid pole vast väga hull palgal hoida.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Efektiivsus on tabu tõesti
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X