320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Kontorisse tuli tööle kaugelt maalt keegi naisterahvas kes liiga karmilt lõhnab karri ja odava odeka järgi. Kõige tipuks istub suht minu ligidal. Midagi öelda ei julge ka. Avatud kontor on nuhtlus.
    On raam vähemalt kena?
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      On raam vähemalt kena?
      ei ole sedagi

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        ei ole sedagi
        No siis pole küll sind õnnistatud, kui pole isegi wifey ega pihu materjal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ütle ülemusele. Aja jooksul on juhitud tähelepanu nii sokkidele, suitsuhaisule kui ihuhügieenile. Tegelt ei ole normaalne teiste töövõimet pärssida.
          Aga kuidas kärakaga on? Kärakahaisu järgmine päev ikka kannatad või ütled ka ülemusele?

          Kommentaar


            Mind ajab närvi vuti highlightsides korduste näitamine. Ainult klõpsi noolt paremale.

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Ütle ülemusele. Aja jooksul on juhitud tähelepanu nii sokkidele, suitsuhaisule kui ihuhügieenile. Tegelt ei ole normaalne teiste töövõimet pärssida.
              Oot, tegelt läksid ka suitsuhaisu pärast ülemuse jutule? Selliseid asju nagu inimesega näost-näkku ei anna selgeks rääkida?

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Oot, tegelt läksid ka suitsuhaisu pärast ülemuse jutule? Selliseid asju nagu inimesega näost-näkku ei anna selgeks rääkida?
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Oot, tegelt läksid ka suitsuhaisu pärast ülemuse jutule? Selliseid asju nagu inimesega näost-näkku ei anna selgeks rääkida?
                  IT-vennad ei räägi näost näkku midagi nad saadavad Emaili ülemusele, kus manuses on tulpade kaupa, kellel on haisvad sokid ja kes haiseb suitsu,seksi,käraka järgi. Alla tuleb lugupidamisega ja NB! Täna ma töötan kodukontoris!.

                  Tegelt nali naljaks, aga osade puhul on see suht tõsine probleem jah. Mäletan oli töökaaslane mingi vanem vene mees, kes oli ikka ehtne kopnik ja hommikuti oli nii rõve kombo küüslaugu-viina segust, et see oli väljakannatamatu eriti kui ta pressis veel ennast veel nii lähedale ka kui sai. Ükskord ütlesin, et kuule sa pingutad küüslaugu ja viinaga üle, et nätsu vms ei taha? Vastuseks sain 10 sekundit naermist ja siis ,,sa ei tea mis hea on ma ei ole 10 aastat haige olnud pljät see on parim ravim,,. No mida sa sellistega peale hakkad....

                  Kommentaar


                    Hellema lõhnatajuga naisterahvastel on kontoris mu suitsulõhnaga probleeme olnud. Aga sai kenasti omavahel räägitud, et enne kontorilaua taha naasmist teen väikese kohvilonksu, mis hullema haisu kõrvaldab (töötab kusjuures päris hästi). Oleks sama inimene otse ülemusega jutule läinud, siis poleks trotsist küll kompromissile läinud ja oleksin nimme munn olnud. Aga eks nii palju kui on inimesi on ka erinevaid lähenemisi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Näost näkku räägitakse hea sõbraga. Nasfalil on õigus, IT-inimene istub kõrvaklapid peas ja saadab e-maile. Ei taha ju sisuliselt võõra inimesega kohe suhteid rikkuda. Aga kui Sa nii küsid, siis mina olen kaevanud temperatuuri ja õhukuivuse pärast, lõhnad olen jätnud teistele.
                      Sa tundud väga raske töökaaslane olevat.

                      Kommentaar


                        päev otsa istute kõrvuti/läheduses? ja olete siiamaani täiesti võõrad inimesed? amazing skill
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          päev otsa istute kõrvuti/läheduses? ja olete siiamaani täiesti võõrad inimesed? amazing skill
                          Kui ma oleks Stoki töökaaslane, siis ta oleks juba esimesel päeval ülemusega rääkinud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            päev otsa istute kõrvuti/läheduses? ja olete siiamaani täiesti võõrad inimesed? amazing skill
                            hommikul tööle, klapid pähe ja youtube käima. Lõunal ei käi, aegajalt suitsul ja/või kohvil ning mõned üritused üle lasknud. Nii et päris reaalne on tegelt et kedagi tunda ei pruugi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Teil on tööst ebareaalne ettekujutus. Avatud kontoris on väga reaalne võimalus, et istud koos tüüpidega, kellega tegelikult koostööd ei olegi. Ja ma ei ole selline, kes tööajal niisama lobiseks, selle jaoks on mul soccernet.



                              Nii ja naa, Sinu jaoks vbl tõesti. Minu jaoks on rasked töökaaslased need, kes tööd ei tee, vaid käivad suitsul, tüütavad teisi või haisevad käraka järele. Kunagi kui suureks saad, saad teada, mida töö tegelikult tähendab.
                              Mis kiviajas see mees elad? Nagu tõsiselt? Äkitselt avaks natukene silmad ja vaataks mis ümberringi toimub töömaastikul? Sinu jaoks tähendab töö, et olemaks vaikus ja rahu ja keegi sind ei häiri, võib-olla õhk on hõre ja ei ole liigselt sita kohvi haisu? Või kellegi tutt ei haiseks, et ometigi Stok saak rahus tööd teha? Päris piinlik vana oled, nagu tõsiselt.

                              Kommentaar




                                Stok või?

                                Nali naljaks. Töökeskkonna eest vastutab tööandja. Selline "mees ütle mulle näkku kui midagi ei meeldi, mitte ära pane kitse" mentaliteet on veidi arusaamatu. a la suitsuhais veel arusaadav, selle saab nagu inimlikus plaanis seeditavaks teha, aga mingi personaalse hügieeni issuede lahendamine või kui keegi mõtleb, et väga okei on lambist arvuti kõlaritest hommikuti star fm kuulama hakata...

                                üldiselt avatud kontor mingi pedeteema üldse ja pole päris kindel, et depressiivse eestlasega see fa-fa hästi kokku sobib. mingis startupis ilmselt jah lahe kommunikatsioonipiffide säärejooksu nillida ja hõumiga ping pongi mängida, aga küll see uudsus ka varsti välja sureb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X