320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ou fegeleinid, kus on kamikaze?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      vabandage mu võhiklikkust, aga kas see MO Do it right refrään on mingi halb nali või mõeldaksegi seda päriselt? ja kas keegi tantsib selle järgi ilma piinlikkust tundmata, klubis?

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        vabandage mu võhiklikkust, aga kas see MO Do it right refrään on mingi halb nali või mõeldaksegi seda päriselt? ja kas keegi tantsib selle järgi ilma piinlikkust tundmata, klubis?
        Selle eide nimi on Möö.


        See refrään on parem:
        "She said she want some Marvin Gaye, some Luther Vandross
        A little Anita will definitely set this party off right"

        Kommentaar


          Sõitsin koju ja politsei pidas kinni ja tuli ametnik minujuurde ja pandi puhuma ning võeti dokumendid ja öeldi, et ma istuks autos. Istusin autos juba oma 20 minutit ja mõtlesin väljuda ja küsida, et milles probleem on, et kas midagi on valesti või kaua ma ootama pean. Öeldi suht kurjalt, et palun minge istuge autosse tagasi ja me tuleme ise teie juurde. Ootasin veel üle poole tunni ja lõpuks tuldi anti dokumendid tagasi ja öeldi tuimalt, et kõik on korras võite minna. Küsisin muidugi, et mis valesti oli ja miks nii kaua läks ja sellepeale öeldi, et ärge muretsege kõik oli korras. Täiesti perses.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Sõitsin koju ja politsei pidas kinni ja tuli ametnik minujuurde ja pandi puhuma ning võeti dokumendid ja öeldi, et ma istuks autos. Istusin autos juba oma 20 minutit ja mõtlesin väljuda ja küsida, et milles probleem on, et kas midagi on valesti või kaua ma ootama pean. Öeldi suht kurjalt, et palun minge istuge autosse tagasi ja me tuleme ise teie juurde. Ootasin veel üle poole tunni ja lõpuks tuldi anti dokumendid tagasi ja öeldi tuimalt, et kõik on korras võite minna. Küsisin muidugi, et mis valesti oli ja miks nii kaua läks ja sellepeale öeldi, et ärge muretsege kõik oli korras. Täiesti perses.
            Kas sa oled neeger?

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Kas sa oled neeger?
              Ei tabanud hetkel su mõtet, aga olen kindel, et see oli hea nüanssiga. Valgustaksid?

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ei tabanud hetkel su mõtet, aga olen kindel, et see oli hea nüanssiga. Valgustaksid?
                Tegelt olid sa tõenäoliselt mõne pahareti profiiliga sarnane. Vaevalt Eestis niisama nussitakse

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  vabandage mu võhiklikkust, aga kas see MO Do it right refrään on mingi halb nali või mõeldaksegi seda päriselt? ja kas keegi tantsib selle järgi ilma piinlikkust tundmata, klubis?
                  See oli tõesti väga kohutav, samas teised kaks mis pandi võivad taustaks käia kuskil ... kohas.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Selle eide nimi on Möö.


                    See refrään on parem:
                    "She said she want some Marvin Gaye, some Luther Vandross
                    A little Anita will definitely set this party off right"

                    No question about it J-vana. Kanyel on head kraami veelgi, suva see trumpitrall ta ymber. Flashing lights ajab naised iga kell märjaks. Ja Paranoid autos tymisema niiet polstrid värisevad

                    Kommentaar


                      Ida-Virumaa Jõhvi volikogu kinnitas neljapäeva õhtul ametisse arvult juba kuuenda vallavalitsuse liikme, kelleks sai eksvallavanem ning endine volikogu aseesimees Aleksei Naumkin. Tema tööks saab vallavanema Martin Repinski sõnul olema «tegelemine kõigega», samal ajal aga tal ühtegi vastutusala pole. Palgaks 2500 eurot.


                      Uttiv küll, nad isegi ei ürita varjata mida nad teevad!

                      Side note. Tahaks ka sellist töökohta.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        See oli tõesti väga kohutav, samas teised kaks mis pandi võivad taustaks käia kuskil ... kohas.
                        Peldikus, kui kõhukinnisuse all kannatad?
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Sõitsin koju ja politsei pidas kinni ja tuli ametnik minujuurde ja pandi puhuma ning võeti dokumendid ja öeldi, et ma istuks autos. Istusin autos juba oma 20 minutit ja mõtlesin väljuda ja küsida, et milles probleem on, et kas midagi on valesti või kaua ma ootama pean. Öeldi suht kurjalt, et palun minge istuge autosse tagasi ja me tuleme ise teie juurde. Ootasin veel üle poole tunni ja lõpuks tuldi anti dokumendid tagasi ja öeldi tuimalt, et kõik on korras võite minna. Küsisin muidugi, et mis valesti oli ja miks nii kaua läks ja sellepeale öeldi, et ärge muretsege kõik oli korras. Täiesti perses.

                          Liiklusseadus
                          § 38. Juhi ja sõitja kohustused sõiduki peatamisel liiklusjärelevalve teostaja poolt
                          (3) Riikliku järelevalve teostamiseks vajalikud dokumendid peab mootorsõidukijuht andma liiklusjärelevalve teostajale juhikohalt lahkumata, autost läbi avatud küljeakna. Juht ja sõitja peavad jääma oma kohale ja võivad sõidukist lahkuda ainult liiklusjärelevalve teostaja loal või korraldusel.


                          Kui ma oleks olnud veendunud, et mul on kõik ok siis ma oleks kindlasti resoluutsemalt küsinud peatamise põhjust. Üle poole tunni lampi seista on liig mis liig.
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            reklaamipausid on filmide sisse hiilinud ka TVPlay filmikanalites. üle pika aja aktiveerisin ajutiselt paketi ja olin üsna šokis sellest. tõsi, pärisreklaami asemel olen seni näinud ainult teiste kavas olevate filmide treilereid. kas tõesti on vaja?

                            Kommentaar


                              Kui on VIP pilet koondisemängudele Hollandi ja Saksamaa vastu ja ei saa vaatama minna.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                                Kui on VIP pilet koondisemängudele Hollandi ja Saksamaa vastu ja ei saa vaatama minna.
                                Kuidas ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X