320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Suitsetajad, kes viskavad konisid söegrilli, kus liha ja värgid küpsevad. Endise suitsetajana juba pidasin seda osade rõvedaks harjumuseks, mittesuitsetajana on pmst selliste tüüpide arv kahekordistunud...

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Lollid kährikud, kes nutipesulas võtavad pagassist harjad ja välja ning hakkavad autot nühkima. Nagu tra selleks on eraldi autopesulad olemas. Teised ei pea ootama järjekorras miljon aastat.
      Saad lihtsalt survekaga oma auto puhtaks ka muidu?

      Ps. Ise ei ole nutipesulate klient.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Lollid kährikud, kes nutipesulas võtavad pagassist harjad ja välja ning hakkavad autot nühkima. Nagu tra selleks on eraldi autopesulad olemas. Teised ei pea ootama järjekorras miljon aastat.
        mis selle mõte on, ma ei saa aru? et mingid likviidi tuleks torust, tuleb ju plekkida ikka?

        Kommentaar


          Lased esmalt likviidi peale ja siis hakkad käsipesu tegema seal. Hästi planeerid, võid seal ju tunde toimetada. Savitad, poleerid, vahatad. Vahepeal lükkad münte sisse jälle, kui likviidi mingil otstarbel vaja. Täis shäbäng noh.

          A kui juba närvi minema hakata, siis kas keegi neid mobiilseid kiiruskaameraid kuskil olulistes kohtades ka näinud on? Ma seni ainult märganud Järvevana teel seal Ülemiste pool otsas, kus liiklus ülihõre ja siis Tallinn-Tartu maanteel neljarealisel. Liiklusohutuse tagamine missugune. Teisalt muidugi 3 euri kmh eest on ka päris naeruväärne.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Lased esmalt likviidi peale ja siis hakkad käsipesu tegema seal. Hästi planeerid, võid seal ju tunde toimetada. Savitad, poleerid, vahatad. Vahepeal lükkad münte sisse jälle, kui likviidi mingil otstarbel vaja. Täis shäbäng noh.

            A kui juba närvi minema hakata, siis kas keegi neid mobiilseid kiiruskaameraid kuskil olulistes kohtades ka näinud on? Ma seni ainult märganud Järvevana teel seal Ülemiste pool otsas, kus liiklus ülihõre ja siis Tallinn-Tartu maanteel neljarealisel. Liiklusohutuse tagamine missugune. Teisalt muidugi 3 euri kmh eest on ka päris naeruväärne.
            ma pigem mõtlesin, et oma harjade mõte. seal tuleb korraliku survega, et harjadega pole küll midagi teha.

            Kommentaar


              No vaata, sul on ehk ilus läikiv pill, keraamika peal ja värki. Lased surve peale ja kõik mustus voolab kohe maha. Aga neil luuavendadel on selle värvkattega natuke hapum seis. Siis võtad harja ja nühid neid laipasid ja linnulärakaid seal, nagu Veel1v2rav ka viitas.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                No vaata, sul on ehk ilus läikiv pill, keraamika peal ja värki. Lased surve peale ja kõik mustus voolab kohe maha. Aga neil luuavendadel on selle värvkattega natuke hapum seis. Siis võtad harja ja nühid neid laipasid ja linnulärakaid seal, nagu Veel1v2rav ka viitas.
                aga kui su hing on pankrotis, siis kas see keraamikaga läikiv pill enam päästab midagi?

                Kommentaar


                  Olen selle üle nüüd pea ööpäeva juurelnud ja jõudnud selleni, et küllap on kõik hinged pankrotis, kuid läikiva pilliga vähemalt Nasfal sind ei vihka. Asi seegi?
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    kõrval korteris iga hommik kl 7 algab räme seinapeks, drillimine ja haamerdamine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      kõrval korteris iga hommik kl 7 algab räme seinapeks, drillimine ja haamerdamine.
                      Ilmselt mingi jalkaekspert üritab ETV videolauda kasutama õppida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        kõrval korteris iga hommik kl 7 algab räme seinapeks, drillimine ja haamerdamine.
                        Siin kehtib tegelikult mingi seadus, mis ütleb, et lisaks öörahule tuleb lähtuda ka mõistlikkuse printsiibist vms. Et kui korra nädalas juhtub, et kell 7 alustatakse, siis on okei, aga iga päev kl 7 alustamine on juba pahatahtlik käitumine. Uuri politseist vms.

                        Kommentaar


                          Käisin uurimas. Tüüp ehitab täpselt minu voodi vastaspool olevale seinale kappi. Nullist ehitab siis. Õnneks paistab, et saab kohe-kohe valmis..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Siin kehtib tegelikult mingi seadus, mis ütleb, et lisaks öörahule tuleb lähtuda ka mõistlikkuse printsiibist vms. Et kui korra nädalas juhtub, et kell 7 alustatakse, siis on okei, aga iga päev kl 7 alustamine on juba pahatahtlik käitumine. Uuri politseist vms.
                            Mul oli talvel sama mure. Käisin vihasena hommikumantlis uksetaga. Keegi uksele ei tulnud. Hakkasin uurima seadusi. Kahjuks kehtivad sellistel puhkudel KOV seadused ning minu piirkonnas on kell 7 ehitamine lubatud. Tegemist oli siis nädalavahetusega.

                            Arusaadav, et kortermajas käibki pidevalt remont, aga kell 7 hommikul ei ole nädalavahetusel selline asi normaalne.

                            Kommentaar


                              Pehmod. Äratus on 0530, stabiilselt. Kui lapsed saavad vanemaks, äkki siis magavad kauem.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Pehmod. Äratus on 0530, stabiilselt. Kui lapsed saavad vanemaks, äkki siis magavad kauem.
                                Siis on selge, mina lapsi ei saa
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X