320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pensionär! Sa ei pea kaarti valideerima ja seega jääb ära kogu show validaatori juures!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Ja kotikeerutajatele ka tugev aplaus. Samas paar päeva tagasi suutis üks junga täis spordikotist suht kiirelt piiksu välja võluda!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Palun võtke ma rohelised kaardid enne bussi sisenemist välja, sest sa tekitad idiootse järjekorra valideerimise masina ees.
        Palun liigu edasi kui on vabaruumi, mitte ära ole võimalikult lähedal uksele, sest see tekitab räige trügimise ja ebamugavuse tunde inimestele.
        Palun ära kuula oma muusikat avalikult, mitte kedagi ei koti, kas sa oled Nublut või Metallicat.
        Palun kasuta higipulka, ei ole väga seksikas tunda su higihaisu. Eriti suveliselt ajal.
        Palun istu akna äärde kohe, mitte ära pane nö kinni tooli.
        Palun istuge, kui on vabad kohad bussis, tekitab järjekordse umbes tunde bussis.
        Palun mõista, et koti koht on su süles, kui sa istud.

        Klassikalised ühistranspordi reeglid, mis ülepäeva lähevad meelest paljudel ja kohtad neid ikka ja jälle.
        Minu arust kõik see tekitab ühistranspordis sellise mõnusa vaibi, kus kõik saavad sõbralikult teineteise vastu nühkida ja vennastuda nagu Berghainis.

        Kommentaar


          Ma olin ka ükspäev ilge tross. Läksin bussile tagumisest uksest ja siis viieses tagareas istusid kott - proua - veerand prouat+veerand teist prouat - proua - kott. Muud kohad olid ka üsna võetud, aga nad istusid sellise "ma ei näe mitte midagi"-kalanäoga. Ja, noh, siis ma muidugi istusin kogu oma keharaskusega nende vahele. Kaasas olnud naisterahvas naeris end luksuma, prouad vaatasid "traonmats"-kalanäoga edasi ja endal oli väga hea tunne.

          Kommentaar


            kunagi hallil ajal, kui olin sage maakonnaliini kasutaja, tulin kord hommikuse bussiga linna, bussis olid enamasti koolilapsed, väikesed ikka sellised, keda vanemad veel bussi peale saatmas käivad teivasjaamades enamik kohad olid võetud nii need 2-3 klassi jütsid seisid oma ranitsad suuremad, kui ise seljas. enda iste loovutasin iseenesest mõistetavalt ühele sellisele, seistes jäi silma üks proua, kes ise istus vahekäigus ja kott istus aknaall, ja ta tegi ka täpselt seda nägu, et ma ei näe midagi.... palusin siis prouat, et kas ei oleks mõistlik kott sülle võtta ja tema kõrval püstituikuv laps istuma lasta? proua lisaks sellele, et ei näe ei kuuld ka.... mitu korda juhtisin ta tähelepanu, enda mõistes ikka väga viisakalt. lõpuks ei pidanud enam närv vastu ja istusin talle sülle. siis nägi ja kuulis järsku küll ja häälgi tekkis ja päris korralik falsett. kõigil peale tema oli bussis päris lõbus hommik ja muidu üsna morni näoga bussijuht teretab mind muige saatel omamehelikult senini

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Palun võtke ma rohelised kaardid enne bussi sisenemist välja, sest sa tekitad idiootse järjekorra valideerimise masina ees.
              Palun liigu edasi kui on vabaruumi, mitte ära ole võimalikult lähedal uksele, sest see tekitab räige trügimise ja ebamugavuse tunde inimestele.
              Palun ära kuula oma muusikat avalikult, mitte kedagi ei koti, kas sa oled Nublut või Metallicat.
              Palun kasuta higipulka, ei ole väga seksikas tunda su higihaisu. Eriti suveliselt ajal.
              Palun istu akna äärde kohe, mitte ära pane nö kinni tooli.
              Palun istuge, kui on vabad kohad bussis, tekitab järjekordse umbes tunde bussis.
              Palun mõista, et koti koht on su süles, kui sa istud.

              Klassikalised ühistranspordi reeglid, mis ülepäeva lähevad meelest paljudel ja kohtad neid ikka ja jälle.
              Viis pluss, välja arvatud alati istumine. Seda ma ei eelista alates sellest ajast, kui õnnestus aastaid 11 tagasi ühte märga ja lehkavasse tondi trammi istmesse istuda. Konkreetselt oli kumera põhjaga ja kerget tekstiili omaval istmel loik põhjas. Jäi vaid üle õnne tänada, et olin teel töölt koju, mitte vastupidi.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                täis siiber talvest juba.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  täis siiber talvest juba.
                  Ma ei jõua ära oodata kuni lõpuks lund näeb!

                  Kommentaar




                    Kust tuleb selline julmus ja alavääristamine inimestesse? Seda videot vaadates juba tekib selline sisemine viha, et oleks tahtnud sellele olukorrale ise peale sattuda ja neid värdjaid lahmima hakata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      https://tv.postimees.ee/6478662/repo...255.1543423000

                      Kust tuleb selline julmus ja alavääristamine inimestesse? Seda videot vaadates juba tekib selline sisemine viha, et oleks tahtnud sellele olukorrale ise peale sattuda ja neid värdjaid lahmima hakata.
                      Ajab närvi küll, aga tegelikult on ju sellised kaklused alati poiste elus olnud. 90ndatel oli meil Võrus samasugused asjad, usun ka mujal. Üheltpoolt nõme, et alandamiseks videoid tehakse, aga samas ka hea, et siis saab vähemalt peksjad vahele võtta. Toona saadi lihtsalt kolakat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ajab närvi küll, aga tegelikult on ju sellised kaklused alati poiste elus olnud. 90ndatel oli meil Võrus samasugused asjad, usun ka mujal. Üheltpoolt nõme, et alandamiseks videoid tehakse, aga samas ka hea, et siis saab vähemalt peksjad vahele võtta. Toona saadi lihtsalt kolakat.
                        Kaklused muidugi, aga see ei ole nagu kaklemine, vaid reaalselt lihtsalt maas lamava inimese peksmine ja need on natukene erinevad asjad. Kohtla Järvel kasvanuna teadsin ma alati, et keskmine loll vene sibul on selline, kes tuleb oma kambaga sulle suvaliselt peale, aga ju on see Ida kultuur nüüd lõpuks meie noortele ka korralikult verre läinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kaklused muidugi, aga see ei ole nagu kaklemine, vaid reaalselt lihtsalt maas lamava inimese peksmine ja need on natukene erinevad asjad. Kohtla Järvel kasvanuna teadsin ma alati, et keskmine loll vene sibul on selline, kes tuleb oma kambaga sulle suvaliselt peale, aga ju on see Ida kultuur nüüd lõpuks meie noortele ka korralikult verre läinud.
                          Mingi kambajama on alati olnud. Samas, noh, enda poisi peale mõeldes, siis peaks ta varakult kuhugi trenni viima, kuna nõme on see alati olnud. Naljakas on see, et toonased suured peksjad, on praeguseks väga alandlikuks muutunud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mingi kambajama on alati olnud. Samas, noh, enda poisi peale mõeldes, siis peaks ta varakult kuhugi trenni viima, kuna nõme on see alati olnud. Naljakas on see, et toonased suured peksjad, on praeguseks väga alandlikuks muutunud.
                            Vii muidugi... Trennist leiab endale sõpru, kes on vähe rohkem distsiplineeritud ja kellel on muid huve mitte ei tao maas lamajat ja ei ütle pärast politseile põhjenduseks, et igavusest. Eks sellel kamba mentaliteedil on tegelikuses meeletult suur mõjuvõim ja eks piisab ühest lahedast badboy liidrist ning need ajudeta jõnglased tekivad talle ise kõrvale. Öeldakse küll, et vanemaid ei saa ka alati süüdistada ja lapsel peab endal ka mõistust olema, aga ma leian, et selliste tegelaste puhul 90% ajast on vanemate tegemata töö. Vähene tähelepanu ning huvi laste tegemiste vastu ja tihtipeale ka vanemate madal iq või halb ellusuhtumine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Vii muidugi... Trennist leiab endale sõpru, kes on vähe rohkem distsiplineeritud ja kellel on muid huve mitte ei tao maas lamajat ja ei ütle pärast politseile põhjenduseks, et igavusest. Eks sellel kamba mentaliteedil on tegelikuses meeletult suur mõjuvõim ja eks piisab ühest lahedast badboy liidrist ning need ajudeta jõnglased tekivad talle ise kõrvale. Öeldakse küll, et vanemaid ei saa ka alati süüdistada ja lapsel peab endal ka mõistust olema, aga ma leian, et selliste tegelaste puhul 90% ajast on vanemate tegemata töö. Vähene tähelepanu ning huvi laste tegemiste vastu ja tihtipeale ka vanemate madal iq või halb ellusuhtumine.
                              +1 vanemate saamatusse.

                              Kommentaar


                                Meie mured on ikka väga väikesed mõne teise tegelasega võrreldes:

                                Eha Johanson
                                Conversation Starter · December 13 at 11:20 PM
                                Lapsel koolis sel trimestril teemaks toitumine. Loomulikult õpivad seal seda tüüpilist toitumispüramiidi jama ja selle vastu ma midagi teha ei saa. On ka kooskokkamised. Kirjutasin sellest kuuldes kohe klassijuhatajale ja küsisin plaanitavate toitute nimetused, et saaksin ette valmistada vegan versiooni nendest. Öeldi, et esimeses tunnis teevad leiba ning ma olin rõõmus ning vastasin, et leib on ju nagunii enamasti vegan. Sellele ei vastatud, eeldasin, et kõik OK.

                                Täna laadis klassijuhataja klassi gruppi pildid, kus minu laps toimetab keefiri ja piimaga. Laps kinnitas, et talle anti täpselt samad toiduained mis teistele.

                                Avaldasin klassijuhatajale õhtul nördimust, ei vastatud.
                                Eelmisel aastal oli kõik nii OK, klassijuhataja arvestas väga. Paraku klassijuhataja vahetus ja nüüd ei julge last enam kooli saatagi, kuna see ei ole tegelikult esimene selline olukord kus veganlust ei peeta millekski...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X