320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Et maximas on praekapsad ja mulgikapsad koige alumisel riiulil ja peaaegu alati nii otsas, et ainult riiuli viimased purgid jargi ja siis pead pohimotteliselt käpuli maha minema et sealt kätte saada midagi. Samas normaalsel korgusel on mingid oliivid ja asjad mida ei osteta üldse nii palju.

    Kommentaar


      Algselt postitas baller Vaata postitust
      Et maximas on praekapsad ja mulgikapsad koige alumisel riiulil ja peaaegu alati nii otsas, et ainult riiuli viimased purgid jargi ja siis pead pohimotteliselt käpuli maha minema et sealt kätte saada midagi. Samas normaalsel korgusel on mingid oliivid ja asjad mida ei osteta üldse nii palju.
      Ma nüüd ei tea...

      Kommentaar


        Algselt postitas baller Vaata postitust
        Et maximas on praekapsad ja mulgikapsad koige alumisel riiulil ja peaaegu alati nii otsas, et ainult riiuli viimased purgid jargi ja siis pead pohimotteliselt käpuli maha minema et sealt kätte saada midagi. Samas normaalsel korgusel on mingid oliivid ja asjad mida ei osteta üldse nii palju.
        Kapsas kasvab põllumaal, oliivid puu otsas.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Põhja ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Eneli Laurits ning Põhja prefekt Kristian Jaani jagasid kolmapäeval pressikonverentsil infot eile Tallinnas Lasnamäel toimunud tapmise kohta.


          Tra küll, surmale võlgu vanamees võtab noorelt inimeselt elu. Mitte ühtegi õigustust sellisel teol pole. Sa elad kortermajas ning pead arvestama sellega, et seal elavad ka teised. Lapsed nägid pealt ka asja. Kuradi värdjas vanamees.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            See, kuidas Fifas "mängija vahetuse nupp" lihtsalt keeldub minuga koos töötamast. Jube kettasse ajas täna.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              See, kuidas Fifas "mängija vahetuse nupp" lihtsalt keeldub minuga koos töötamast. Jube kettasse ajas täna.
              Analogiga saad manuaalselt vahetada kui mingi situatsioon kettasse ajab. Väga harva, aga mõnikord on kasulik. Ei pea nuppe ega midagi vahetama, defaultina töötab. Parempoolne siis.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Analogiga saad manuaalselt vahetada kui mingi situatsioon kettasse ajab. Väga harva, aga mõnikord on kasulik. Ei pea nuppe ega midagi vahetama, defaultina töötab. Parempoolne siis.
                Ma olen seda hakanud ka katsetama vaikselt. Aga igipõline harjumus on vahetada nupust.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Wolti äpp. Täidan kogu tellimuse ära ja tahan kinnitada, aga see pagana nupp on mitteaktiivne. Mingit infot pole, miks nii. Muu toimib. Olen krediitkaarti vahetanud ja testmaksed lähevad läbi.

                  Juba kuid pole õnnestunud sealtkaudu midagi kätte saada, alati loobun ja kolin Bolti üle, aga seal pole seda restot, kust tahaks tellida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    Wolti äpp. Täidan kogu tellimuse ära ja tahan kinnitada, aga see pagana nupp on mitteaktiivne. Mingit infot pole, miks nii. Muu toimib. Olen krediitkaarti vahetanud ja testmaksed lähevad läbi.

                    Juba kuid pole õnnestunud sealtkaudu midagi kätte saada, alati loobun ja kolin Bolti üle, aga seal pole seda restot, kust tahaks tellida.
                    Heureka! Lõpuks mõtlesin välja. See kinnitamise nupp pole mitte vajutamiseks, vaid paremale libistamiseks. Geniaalne!

                    Kommentaar


                      Boomer life is hard
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Boomer life is hard
                        Jup. Ehkki ma enda arust veel nii vana ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas El President Vaata postitust
                          Jup. Ehkki ma enda arust veel nii vana ei ole.
                          Classic boomer quote.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            Jup. Ehkki ma enda arust veel nii vana ei ole.
                            Avastasin ükspäev, et mu korteriühistu esinaine on Wolti tegevjuht, kes kakleb endise ühistu esinaisega, kes on vist mingi BonBon Lingerie juht ja kaklusküsimuseks on, et kumma peaks neist kohtusse andma mingi parkimisküsimuse teemal. Tõeline Äripäeva või Ekspressi teema...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Avastasin ükspäev, et mu korteriühistu esinaine on Wolti tegevjuht, kes kakleb endise ühistu esinaisega, kes on vist mingi BonBon Lingerie juht ja kaklusküsimuseks on, et kumma peaks neist kohtusse andma mingi parkimisküsimuse teemal. Tõeline Äripäeva või Ekspressi teema...
                              Selliseid mikrovaidluseid, milles mõlemad osapooled on tihti überväiklased, on terve legaalsfäär täis. Vahel mōtlen küll, et on mōnel ikka viitsimist oma (sageli tühist) õigust taga ajada.

                              ja kes põhiliselt võidavad nendest vaidlustest? Õige, advokaadid ja juristid.

                              Kommentaar


                                Postitusi ma loomulikult ei näe, aga mind skrollides jubedalt häirib LFC logo kaala nime kõrval. Kohutav häbi, äkki saaks kuidagi ära peita kui ära võtta pole võimalik.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X