320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Palju selliseid tootjaid on?
    Ekspordiga on Eestis lood sellised nagu nad on, kesised.

    Kommentaar


      ootootoot.

      mis sektorist te nüüd jahute?

      Kommentaar


        Käisin taarat viimas, taarapunkt oli muidugi suletud (tehniline rike), viskasin taarakotid keset selverit maha ja kõndisin minema

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Käisin taarat viimas, taarapunkt oli muidugi suletud (tehniline rike), viskasin taarakotid keset selverit maha ja kõndisin minema
          Oli summa väärt, et närvi minna? Aga mul oli hoopis teistmoodi lugu, viisin 3 euro eest taarat ära eelmine nädal ja unustasin tseki võtta ja selkust tagasi tulles, oli tsekk juba läinud 3 minutiga umbes. Ei, me ei ole endiselt viie rikkama riigi hulgas. Ansip, sa lubasid ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            Oli summa väärt, et närvi minna? Aga mul oli hoopis teistmoodi lugu, viisin 3 euro eest taarat ära eelmine nädal ja unustasin tseki võtta ja selkust tagasi tulles, oli tsekk juba läinud 3 minutiga umbes. Ei, me ei ole endiselt viie rikkama riigi hulgas. Ansip, sa lubasid ju.
            Summa polnud väärt, max 4 eurot, aga kaks taarakotti käe otsas balti jaama kruiisimine on suhtkoht tüütu. Ja kolmandikul kordadel see sitt ei tööta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Summa polnud väärt, max 4 eurot, aga kaks taarakotti käe otsas balti jaama kruiisimine on suhtkoht tüütu. Ja kolmandikul kordadel see sitt ei tööta.
              Olen ka ikka mõned korrad selle koti taararuumi ukse taha jätnud, küll keegi need pudelid realiseerib. Närvi ei lähe, sest autoga on elu lihtsam
              Aga endal oli selline situatsioon, et lisaks panditaarale olid kaasas ka klaaspurgid ja nende korgid. Võtsin kõik kotid purgikonteineri juurde kaasa ja tühjendasin kõik kotid, välja arvatud panditaara (selle vastuvõtt on veidi eemal). Siis aga meenus, et telefon on umbes 15 meetri kaugusel olevasse autosse jäänud. Mis siis ikka - ei hakanud täis kotti kaasa võtma - tulen ju kohe tagasi. Aga auto juures olles nägin kuidas mu taarakott jalad alla võttis ja minema jalutas. Nii palju siis siin eelnevalt mainitud kolmest minutist. Ei hakanud seal stseeni tegema, kellelegi läks seda paari eurot kindlasti rohkem vaja kui mulle.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Huvitav, mis juhtuks kui taaraautomaati molotovi kokteil sisse lasta.

                Kommentaar


                  Mul oli paari nädala eest jälle selline juhus, et viisin suure prügikotitäie taarat, summa oli vist 8.30. Hiljem hakkasin kodus vaatama - tšekk on läinud. Olin kindel, et võtsin ta välja sest mäletan, kuidas teda taskusse torkasin aga kui pole, siis pole.
                  Ja kujutage ette, läks viis päeva mööda ja märkasin juhuslikult asfaltil, taarapunktist umbes paarisajameetri kaugusel sedasama tšekki, mis ilmselt oli taskust välja kukkunud, kui kodu lähedusse jõudes taskust võtmeid otsisisin. Ometi oli vahepeal sadanud vihma, puhunud ehk tuulekest, autod olid samal tänaval sõitnud ja rataste all oleks paberilipakas võinuks ehk puruned jne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Huvitav, mis juhtuks kui taaraautomaati molotovi kokteil sisse lasta.
                    Masin ei võtaks raskuse tõttu vist pudeli vastu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Huvitav, mis juhtuks kui taaraautomaati molotovi kokteil sisse lasta.
                      Naersin (y)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Käisin taarat viimas, taarapunkt oli muidugi suletud (tehniline rike), viskasin taarakotid keset selverit maha ja kõndisin minema
                        Eneseväärikus on sinu jaoks vist tundmatu mõiste...

                        Kommentaar


                          Tartu rattaringlus. Oleks hea sõita trenni ja tagasi, aga viimasel kolmel päeval olen saanud 1 tavalise ratta, millel alates viiendast käigust "viskas kett üle." Ülejäänud elektrirattad on olnud kas erroriga või aku alla 50 prosa ja neid rattaid on olnud üle 20. Tundub natsa mõttetu sellisel kujul.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Huvitav, mis juhtuks kui taaraautomaati molotovi kokteil sisse lasta.
                            Rohkem Balti jaamas taarat anda niipea ei saa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas diver Vaata postitust
                              Eneseväärikus on sinu jaoks vist tundmatu mõiste...
                              Paluks kiiret lühikursust antud olukorra lahendamine eneseväärikas võtmes.
                              Lisan olukorra kirjelduseks järgnevad märksõnad:
                              - rongini oli aega 10 minutit
                              - taarapunkti enda uks oli lukus
                              - Selveri infolett töötas tavakassana, kus ootas mingi kuus täiskorvidega vanainimest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                                Tartu rattaringlus. Oleks hea sõita trenni ja tagasi, aga viimasel kolmel päeval olen saanud 1 tavalise ratta, millel alates viiendast käigust "viskas kett üle." Ülejäänud elektrirattad on olnud kas erroriga või aku alla 50 prosa ja neid rattaid on olnud üle 20. Tundub natsa mõttetu sellisel kujul.
                                Pluss flipin üks. Olen rohkem kui kaks korda saanud Annelinna tagumisest otsast rongijaama jalutada niiviisi, et ühestki teele jäävast parklast ratast ei saa. Äpp muidugi ei ütle, et rattal aku tühi vms kuigi see oleks ülilebo ja loomulik liides.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X