320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nutt ja hala selle üle, et trammiteede ehituse tõttu läheb liiklus kesklinnas kinni. Viimane aeg on trammiliiklus korda teha.

    Kommentaar


      Trammiliiklust ei tehta korda. See on ikka samas loogikas kinni, mis oli NL tehaste ajal. Tehakse korda olemasolev seis.

      Rämedalt ajab kettasse see, kui keedetud munal ei tule koor normaalselt ära, vaid koore külge jääb ka pool muna. Ma tahaks selle muna kannaall ära lömastada, aga ei viitsi koristada pärast.
      Pidavalt olema värskete munade viga (öko-shit. mitte poest ostetud). Ei aita siin ehmatamine, ega midagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        Trammiliiklust ei tehta korda. See on ikka samas loogikas kinni, mis oli NL tehaste ajal. Tehakse korda olemasolev seis.

        Rämedalt ajab kettasse see, kui keedetud munal ei tule koor normaalselt ära, vaid koore külge jääb ka pool muna. Ma tahaks selle muna kannaall ära lömastada, aga ei viitsi koristada pärast.
        Pidavalt olema värskete munade viga (öko-shit. mitte poest ostetud). Ei aita siin ehmatamine, ega midagi.
        Löö noaga pooleks ja siis kougi lusikaga välja. Toimib ja toidab!

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Rämedalt ajab kettasse see, kui keedetud munal ei tule koor normaalselt ära, vaid koore külge jääb ka pool muna. Ma tahaks selle muna kannaall ära lömastada, aga ei viitsi koristada pärast.
          Pidavalt olema värskete munade viga (öko-shit. mitte poest ostetud). Ei aita siin ehmatamine, ega midagi.
          ei tea rsk, külma veega suutnud kõik koored lahti ehmatada.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            ei tea rsk, külma veega suutnud kõik koored lahti ehmatada.
            Sama siin, mõne sekundiga tulevad koored puhtalt lahti, olgu poe- või värsked maalt toodud munad.

            Kommentaar


              Mina ei tea. Vanaisa juurest maalt toodud munad on läbi aegade suht nigelad lahti kooruma. Poeomad tulevad lupsti ja lupsti.

              A noh see on nagu nõuka sõjaväe folkloor, kus vanakesed keetsid kasarmus mune ning kutsusid noore, et too võtaks munad ning läheks vannituppa ja ehmataks neid. Võttis noor siis kastruli kaasa ja minuti pärast kostus vannitoast üks möire
              308

              Kommentaar


                Plätumehed jõusaalis, kes seeriate vahepeal akanalaual oma varbaid nokivad ja siis selle jalaseene mööda kangi ja hantleid laiali hõõruvad.

                Siia söögijutu vahele siis....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Sama siin, mõne sekundiga tulevad koored puhtalt lahti, olgu poe- või värsked maalt toodud munad.
                  no ei tule ikka alati. Võtad ühest karbist neli muna ja keedad korraga. Kolmel tuleb koor ideaalselt ära ja neljas streigib.

                  Kommentaar


                    huvitav teema tegelikult - tahad sa sellest lähemalt rääkida?

                    omalt poolt tahaksin tänada toda inimest, kes siin kunagi kirjutas, et kuidagi ei saa noid "ava pakend siit" asju lahti... tol korral ajas naerma, nüüd tuleb see pea iga jumala korral meelde, kui taoline pakend kätte satub. tra, raske on teha normaalselt avanevaid pakendeid vä - pole ju normaalne, et pean noaga piimapudelit lõhkuma. homod. värdjad. jätkake teemat. peded. manchester united.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      mingi heeringa pakk kuulub ka siia seltskonda. Sikutan sealt ava siit kohast näppudega ja no tra ei jõu lahti tõmmata. Võtsin näpitsad ja tõmbasin selle kuradi "ava siit" julla lihtsalt küljest. Lõpuks avasin noaga.

                      Kommentaar


                        "ava siit" teema peale ütleks, et "hääletavad jalad".
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          tra see ID kaart jälle.

                          Tahan digiallkirja anda ja see Digidoc röögib "Juurdepääsutõend on vajalik". Proovin mitu korda, teen restarti ja sama sitt. Googledan siis ja ID.ee lehel on lahendus. Laen sealt mingi soovitatud sita (juurdepääsutõend?) alla ja paigaldan. Ja oh imet, endiselt sama sitt.

                          EDIT: nahuj sain tööle, mingi linnuke oli kusagile valesse kohta iseenesest tekkinud. Pool tundi raisatud oma elust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            endiselt sama sitt.
                            Mul näiteks ei lase mozilla vahel üldse kuhugile id keskonda ligi. Seletab, et serfitikaat puudub vms.
                            THEO HERNANDEZ

                            Kommentaar


                              mhmh. need ID-kaardi naljad on umbes ainsad korrad kui ma IE avan.

                              Kommentaar


                                Ka maanteeameti e-teenindusse ei saanud ma ei firefoxiga või chromega sisse, pidin ikka vana hea IE avama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X