320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    ära küsi kuidas see tehtud on. Esimest korda näed sellist jaburust arve puhul.
    Mina saan Eesti Energia arved ka PDF-na muideks.

    Kommentaar


      ma eeldan et sealt saab kopeerida

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        ma eeldan et sealt saab kopeerida
        Seda küll.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          raamatupidurdamisprogrammist prinditi mu arve paberile, skänniti uuesti sisse, topiti pdfi ja saadeti teele.
          Umbes nõnda sellised arved tekivadki. Mis puutub aga PDF-e millest lihtsa copy-paste meetodil infot kätte ei saa, siis on alati võimalik, et üritataksegi info väljalugemist keeruliseks teha (et infot ei saak sliiga kergelt kopeerida). Arve puhul seda taotlust muidugi ei mõista aga muu puhul küll. Kuigi jah, OCR-tarkvara jaoks pole ka see mingi probleem.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            10 minuti story
            Elasin aasta Raatuse ühikas. Sellist kino sai ikka mitmel juhul tunda
            sigpic

            Kommentaar


              Vaikselt ajab närvi ja natuke naljakas on ka.

              Tallinna Vesi, olen e-arve tellija. See kuu tuli viiendat kuud järjest paberarve.
              Iga kuu alguses helistan klienditeenindusse ja kurdan, et jätaks need puud ikka alles ja saadaks e-mailile, lubatakse kõik linnukesed ära märkida. Järgmine kuu sama nali. Kurat kellega magama peab, et ei saadetaks järjekordset paberit postkasti ?

              Kommentaar


                Kui Selveris korv lindi äärde sinna "laadimiskohta" panna, siis kõik need Skittlesid seal kõrval kukuvad maha. Mitmes Selveris nii juhtunud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kui Selveris korv lindi äärde sinna "laadimiskohta" panna, siis kõik need Skittlesid seal kõrval kukuvad maha. Mitmes Selveris nii juhtunud.
                  mul kukkusid ükskord kõik nätsud maha niimoodi, üritasin tagasi panna ja siis hakkas veel asju kukkuma. õudne pohmell oli ka, siuke maailma kõige abitum tunne oli.
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mg Vaata postitust
                    õudne pohmell oli ka, siuke maailma kõige abitum tunne oli.
                    Tean seda tunnet.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Kui mul midagi poes minust eriti palju sõltumata kukub, siis see jääbki nii, ehk tekib siis kellelgi mõttekoht, et kauba paigutus pole just kõige parem. Kui aga asi ise ära fixida, siis ei saadagi sellest teada.

                      Aga mind ajab hetkel kergelt närvi, et keegi jobukakk on auto ilukilbid öösel pihta pannud.. oeh.. ei teagi mis on hullem pisivargus - kas kaheksa aastat tagasi kojamehed, vüi nüüd need kilbid. Igal juhul kojameeste pihta panek oleks võinud päris halvasti esiklaasile mõjuda, sest seda ei pannud ma enne tähele, kui need tööle panin.
                      Niisiis samas teemas ka üks rumal küsimuste - kus kohast saada 15 tollisele veljele VW originaalkilpi? Mingilt Vasjalt kusagilt nurga tagant ei taha, see annab ainult sellistele tõbrastele tööd ja tekitab samasuguseid situatsioone juurde.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Bundesliga meeste kallistused ja patsutused peale mängu! Nagu üks suur guljanie,kõik tuterdavad ja uimerdavad ringi! Mõni kaotaja treener teinekord paneb ajama,teised aga -näod naeru täis,kohtunikud töllerdavad ka sealsamas,tõsi korralikult reas seistes,aga vastates küsimustele. Seega võiks seda küsida ka rumalate küsimuste rubriigis,et kui me kaotasime,kas ma ära siis minna ei või ,vaid pean seal ilmarahvale veel vaatamiseks olema?
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          Seega võiks seda küsida ka rumalate küsimuste rubriigis,et kui me kaotasime,kas ma ära siis minna ei või ,vaid pean seal ilmarahvale veel vaatamiseks olema?
                          Pead küll, pead oma fänne toetuse eest tänama.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            lõõtsamees ja topsiga poiss on tagasi linnas!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Glory hunterid, kes vahetavad oma ,,lemmikklubi'' igal aastal tulemuste järgi ja siis tulevad seletama, et minu fännatav klubi on saast jne. Oeh.

                              e, Twinsoccer facebookis on totaalne saast madridi fännikas, see ajab ka närvi. Serie A tulemusi peab ikka netist otsima minema -.-
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Kui ma olen terve päev uudistesaite ja sotsiaalmeediat vältinud, kui ma olen Team Streami telefonis väljalülitanud, kui ma olen 6 tundi ootanud, et mäng saaks alla laetud (maal elamise võlud) ja siis mingi tont, kes teab sellest SPOILIB mingi värdjaliku naudingu saamiseks mulle mängu vaatamise elamuse ära rikub. KURADI SPOILERID RAISK!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X