320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Jalgpalli mõttes parimast on asi kaugel - ta rääkis turundamise eduloost.
    Mitte ainult. Lõpuks tuli ikka ju sama plaat, et kui panna 20 inglise meeskonda mõne teise liiga omadega vastakuti, siis võidaksid inglise meeskonnad kindlasti. Täiesti mõttetu võrdlus, mida on võimatu tõestada ja mis ülepea ei pruugi tõelegi vastata.

    Kommentaar


      Noh, tõsi ta on - et näiteks ELi playoffides kukuvad Inglise klubid pigem play-offide esimestes ringides välja ning eesotsas jäävad võistlema hispaania, portugali, hollandi jne 8-3 koha klubid. Ehk siis selles mõttes ollakse inglastest üle.

      Kommentaar


        Inglise klubisi jee kotib mingi euroliiga. Nad saavad premmis sellist mõmmi ja tähelepanu, et mingi ida-euroopa satsidega madistamine küll kellelgi kikki ei aja.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          Inglise klubisi jee kotib mingi euroliiga. Nad saavad premmis sellist mõmmi ja tähelepanu, et mingi ida-euroopa satsidega madistamine küll kellelgi kikki ei aja.
          Järvela on sporditoimetuse juht. Sporditoimetuse juht peab ette näitama mingi hulga klikke. Aastaid töötades tead, et mis rahva närvi ajab ja klikke toob. Seega viskad pidevalt samu lugusid üles.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Järvela on sporditoimetuse juht. Sporditoimetuse juht peab ette näitama mingi hulga klikke. Aastaid töötades tead, et mis rahva närvi ajab ja klikke toob. Seega viskad pidevalt samu lugusid üles.
            Siit jällegi küsimus-milleks lugeda seda, mis närvi ajab?

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Siit jällegi küsimus-milleks lugeda seda, mis närvi ajab?
              Sest inimesed on stressis ja kui nad saavad kanaliseerida viha mingisse loosse, siis on kõik rõõmsamad.

              Kommentaar


                Me kunagi Eikaga arutasime, et kas Rott on loll või kogub klikke. Lõpuks jõudsime üksmeelele, et mõlemat.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Siit jällegi küsimus-milleks lugeda seda, mis närvi ajab?
                  enne ei tea artikli sisu, kui loed.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Päris hästi peaksid sel juhul palka saama.
                    Aga vahetamise jätkuks läks täna selline kiri ametile teele:
                    Tuli vastus. Meeldivalt kiiresti.
                    aga
                    ....
                    digidokina, mida ma avada ei saa, sest mu ID kaart on kehtetu ja uut pole veel saanud.................

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Tuli vastus. Meeldivalt kiiresti.
                      aga
                      ....
                      digidokina, mida ma avada ei saa, sest mu ID kaart on kehtetu ja uut pole veel saanud.................
                      Kas krüpteeritult? Kui lihtsalt allkirjastatult, siis pole id-kaarti vaja.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Hoi.
                        See link töötaski.
                        See oli nende kirjas ka kaasas, aga ma ei hammustanud kohe läbi, et dok tuleb alla laadida, ja siis üles laadida ja siis uuesti alla laadida ja voila.
                        Kokkuvõte- korduv isiku tuvastamine polnud kohane.

                        Kommentaar


                          Olin täna koeraga väljas ja nägin, et kaugemalt tuleb üks vanamees. Ma seisin koeraga rahulikult maja ees, muru ja pooleldi asfaldi peal. Koer lihtsalt vahtis ringi - ta teeb seda tihti, et mitte tuppa minna. Vanamees tuleb räägib midagi vene keeles, näitab koera peale. Ütlesin ülbelt ,et ma mina vene keelt ei oska ,mida iganes. Ennem, kui ta oma trepikotta jalutama hakkas, siis sain ta ühest sõnast aru, vene keeles ütles politsei vms. Sellepeale ütlesin talle, et davai helista helista, hakka helistama, mul täitsa savi. siis võttis telefoni kätte ning hakkas nagu helistama. (ma ei usu et ta helistas) mina tulin tulema. Inimestel on igav? Oleks aru saanud, et mu koer oleks haukunud või teinud midagi. Lihtsalt lampi tuleb näitab mu koera peale ja hakkab helistama politseisse? Venelased ajavad mind närvi ! ( On ka erandeid)

                          Kommentaar


                            need on lollid tiblad, tasub öelda putin huylo ja rahu majas.

                            Kommentaar


                              Käisin Pärnus üle-eelmisel nädalavahetusel mürgeldamas. Üsna hinnatud ööbimiskohast lahkudes unustasin enda ID-kaardi sinna maha. Nädal aega oli vaikus ja kui ma kirja saatsin, siis öeldi, et tõesti, leidsime. Küsisin, et kas kirja teel on võimalik seda Tallinna saata, et maksan ise kulud, vastati, et ei.
                              Täna tuleb uus kiri, kus teatatakse, et "teie id-kaart on leitud, tulge järgi. Hoiustame kaks nädalat."
                              Saatsin vastu kirja: "Mul on odavam uus ID-kaart tellida, kui kaks otsa bussiga sõita ja ajakulu sinna juurde kritseldada. Parem utiliseerige see kaart kohe ära."
                              Fakk, mis nende pärnakatega lahti on, et seal pidevalt mingi kamm on? Üldiselt on ju majutuskohale endale turunduse mõttes kasulik kliendile vastu tulla, aga mitte mingit kuradi munni mängida.

                              Kommentaar


                                Saatnud tofuu või keegi järgi. Muidugi ei tea kas nad võrra kätte annavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X