320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida kallim auto seda vähen on raha jätkunud suunatule kangi jaoks.

    Kui juba autojuhtide peale läks - käige p***i kõik te juhid kes te keerate ette, leiate et just teie peate igast praost esimesena läbi pääsema, oma ülbuses rikute konstantselt liikluseeskirju, olgugi et reaalselt annab see pea olematu eelise teiste ees.

    Kommentaar


      Algselt postitas z3ro Vaata postitust
      Imbetsillid kes liikluses ei oska kasutada suunatuld. Tropp, kes ei viitsi oma näppu 5cm roolil liigutada andmaks märku, et ta üle kolme rea ära keerab. Üldistada pole ilus, kuid tundub, et auto kallinedes pole finantsi jätkunud suunatule jaoks.
      Lisaks siia veel idioodid kes kasutavad udutulesid koos lähi ja kaugtuledega. Selliseid on liikluses päris palju.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Lisaks siia veel idioodid kes kasutavad udutulesid koos lähi ja kaugtuledega. Selliseid on liikluses päris palju.
        +1

        Eriti veel, kui on tee on märg, kevadel ja sügisel palju.Siis pimestab manteel ikka korralikult.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Miks me/nad peaksime neid nimesid ja nimetatud sündmusi teadma, kui neid ei õpetata koolides?
          Abituriendina tean mina küll kõiki nimesid ja seda, et nad venelaste vastu võitlesid. Võib-olla on asi ka selles, et minu õpetaja on selles suhtes äärmiselt patriootlik ning põhimõttekindel. Peaks vist märkima, et ta nimi on Marek ja see Õhtulehe kommentaar oli vägagi tema stiilis kirjutatud...
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Võib-olla on asi ka selles, et minu õpetaja on selles suhtes äärmiselt patriootlik ning põhimõttekindel. Peaks vist märkima, et ta nimi on Marek ja see Õhtulehe kommentaar oli vägagi tema stiilis kirjutatud...
            Ega ma ka kehvas koolis ei käinud, ajaloo riigieksami keskmine 85 on päris tubli summa.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              no tra, krdi nod32 oma tulede ja viledega, enam ei saa mälupulka ka läpparist turvaliselt lahti ühendada - nod32 kukub kohe skännima. peale skännimist, mis röövib pool elu, avaneb uuesti võimalus pulk turvaliselt lahti ühendada, kuid... ülla-ülla, tarkpea hakkab uuesti skännima. vhakin lõputu ring. tra. hui ma tean, mida pean tegema, et see raibe mind ei kiusaks... üks variant on muidugi läppar aknast välja visata, aga tahaks jalkat vaadata. seega no good. ptüi!
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                no tra, krdi nod32 oma tulede ja viledega, enam ei saa mälupulka ka läpparist turvaliselt lahti ühendada - nod32 kukub kohe skännima. peale skännimist, mis röövib pool elu, avaneb uuesti võimalus pulk turvaliselt lahti ühendada, kuid... ülla-ülla, tarkpea hakkab uuesti skännima. vhakin lõputu ring. tra. hui ma tean, mida pean tegema, et see raibe mind ei kiusaks... üks variant on muidugi läppar aknast välja visata, aga tahaks jalkat vaadata. seega no good. ptüi!
                Soovitaks pigem närve hoida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  no tra, krdi nod32 oma tulede ja viledega, enam ei saa mälupulka ka läpparist turvaliselt lahti ühendada - nod32 kukub kohe skännima. peale skännimist, mis röövib pool elu, avaneb uuesti võimalus pulk turvaliselt lahti ühendada, kuid... ülla-ülla, tarkpea hakkab uuesti skännima. vhakin lõputu ring. tra. hui ma tean, mida pean tegema, et see raibe mind ei kiusaks... üks variant on muidugi läppar aknast välja visata, aga tahaks jalkat vaadata. seega no good. ptüi!
                  microsoft security essentials
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    See, et kui mingis mängus keegi(nt Liverpool- Brighton) väljakule jookseb siis igal eesti spordilehel on vaja uudis teha ning pilt sellest ka juurde panna.
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      See, kui iga faking 10-16 aastane facebookis hüüab:"Oh, õpetajad streigivad, räige pidu on vaja maha pidada!"
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                        See, kui iga faking 10-16 aastane facebookis
                        sõbrad või käid facebookis ...
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          ta on ise 16
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            ta on ise 16
                            Panid mööda, 15 vanuseks. Siiski häirib mind see lõputu fb spämmamine.
                            You need people who score goals, that's how you win games.

                            Kommentaar


                              Mingisugune sotsaktivism Facebookis. Kony2012 on vist see märksõna.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                                Mingisugune sotsaktivism Facebookis. Kony2012 on vist see märksõna.
                                Vaatasin kah, et millegi pärast on just nüüd Ugandas toimuv inimestele korda minemas, kuigi see kodusõda on kestnud üle 20 aasta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X