320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    aga mida ma òelda tahtsin, et mul on siiralt kahju, et omaaegne foorum, kus kàis pigem sòbralik lòòpimine, on muundunud mingiks perssesaatmise taimelavaks.
    Ja mul on siiralt kahju, et ei respekteerita teiste inimeste maailmapilti, vaid käitutakse nagu debiilikuga.
    Kust kurat peaksite teie teadma paremini kuidas asjad käivad kui keegi teine? Te teete teisi maha ja siis kui inimene julgeb midagi vastu öelda ütlete, et "haha mis sa nutad ja mölised".
    Minu meelest "Suure Paugi Teooria" uskumine on täpselt sama debiilne või hullem veel kui Jumalat uskuda.
    Jepjep. Mitte kuskilt tuli järsku ilge pauk ja siin me oleme. Tõllokari.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      See ongi sõbralik lööpimine.
      PlussÜks

      Kommentaar


        Põhilised vandenõu teoreetikuteks ristijad on kas poliitikud või nende jooksupoisid - ajakirjanikud. Meil on kohe mõlemad näited päriselt olemas. Ja loogiline et kumbki nendest minu postitusele vastata ei saanud, sest sellele polegi midagi muud vastat kui nõustuda ja pea liiva alla tagasi peita. Sellegipoolest võite oma tööandjatele kiidusõnad edastada, olete tublit lobitööd tegemas. Jõuludeks suur purk chapppit ja kärnase/anzipi poster seinale!

        nende eelnevate videote kommentaariks:
        "Not everything is a conspiracy, but nor is NOTHING a conspiracy either. Wouldn't you agree that we should evaluate each case independently and with an open mind?"
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas Amos Vaata postitust
          Ja mul on siiralt kahju, et ei respekteerita teiste inimeste maailmapilti, vaid käitutakse nagu debiilikuga.
          Kust kurat peaksite teie teadma paremini kuidas asjad käivad kui keegi teine? Te teete teisi maha ja siis kui inimene julgeb midagi vastu öelda ütlete, et "haha mis sa nutad ja mölised".
          Minu meelest "Suure Paugi Teooria" uskumine on täpselt sama debiilne või hullem veel kui Jumalat uskuda.
          Jepjep. Mitte kuskilt tuli järsku ilge pauk ja siin me oleme. Tõllokari.
          Brilliant. Kooliteed on veel ees, et endale see teooria üldse selgeks teha. Aga äkki isa annab raamatu.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Brilliant. Kooliteed on veel ees, et endale see teooria üldse selgeks teha. Aga äkki isa annab raamatu.
            Tegelikult ei tasu nii üleolev selles oas olla. Suures paugus pole teadlased ka päris kindlad, ses osas olen ka mina seisukohal, et tore teooria aga tegelikult teame me liiga vähe, et midagi nii põhjalikult väita.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Kuidas see oligi - ajupesu olluse on valitsus šampooni sisse pannud, see on ainus seletus asjaolule, et vandenõuteoreetikud on alati pesemata peadega.

              Kommentaar


                liiga lühikesed juhtmed veekeetjate taga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Minu meelest "Suure Paugi Teooria" uskumine on täpselt sama debiilne või hullem veel kui Jumalat uskuda.
                  Jepjep. Mitte kuskilt tuli järsku ilge pauk ja siin me oleme. Tõllokari.
                  Kas sa arvad, et see on ainuke teooria mida teadlased uurivad? Töllakas.

                  Kommentaar


                    Mul oli kunagi üks töökaaslane, kes oli päris lahe vana, kuni ta oma vandenõuteooriatega ära kammis. Ta oli lõpuks nagu mingi usukuulutaja, kes rääkis kõigile et meid juhivad tegelikud sisalikud-reptiilid ja kes seda ei usu on täiesti loll. Lisaks veel new world order ja muud sarnast jama. Päris jube...

                    Kommentaar


                      igasugu toitudest soola ära keelamine ajab mind kohutavalt närvi.
                      nimelt reptiloidid, ufod ja pahad vaimud ei salli soola ja see on puhtalt nende algatus.
                      mul on alati oma sool kaasas ja ma pole veel siiamaani ühtegi reptiloidi ega uhvot näinud!

                      pahad vaimud esinevad pohmakaparanoiades, aga ka see tuleneb kasulike soolade vähesuses pärast suurt jaskarit
                      tell your mother, we are hooligans!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Brilliant. Kooliteed on veel ees, et endale see teooria üldse selgeks teha. Aga äkki isa annab raamatu.
                        Ja sinul on see kohe kindlasti selge onju? Haha, lubage naerda. Ja see raamatu idee (kuigi sa tegid ülihea joke enda meelest) on päris hea. Pigem küsin isalt raamatut, kui kuulan mingi suvalise tõllo arvamust kes käib foorumis maha tegemas teisi inimesi kuna kikki on ju vaja ajada kuidagi.

                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Kas sa arvad, et see on ainuke teooria mida teadlased uurivad? Töllakas.
                        Millest sa järeldad, et ma seda arvan?
                        Aga ütle mulle siis veel mõni nii laialdast kajastust saanud teooria ILMA guuglisse minematta.

                        See, et kõik "vandenõu"teoreetikud usuvad mingit debiilset reptiilide jama on sama loll oletus, et Eesti on üks maailma parimaid koondiseid kuna tegime Uruguayle ära ja Hollandiga viiki.

                        Kommentaar


                          mind ajab n2rvi see kui manchester united v6idab ja rooney l66b v2rava ja see kui mingi esta v inka 6ps tunnika teeb

                          Kommentaar


                            Mind ajab närvi, kui Wismari hooldeasutusest jälle punt kamraade plehku saab.
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Amos Vaata postitust
                              Ja mul on siiralt kahju, et ei respekteerita teiste inimeste maailmapilti, vaid käitutakse nagu debiilikuga.
                              Kust kurat peaksite teie teadma paremini kuidas asjad käivad kui keegi teine? Te teete teisi maha ja siis kui inimene julgeb midagi vastu öelda ütlete, et "haha mis sa nutad ja mölised".
                              Minu meelest "Suure Paugi Teooria" uskumine on täpselt sama debiilne või hullem veel kui Jumalat uskuda.
                              Jepjep. Mitte kuskilt tuli järsku ilge pauk ja siin me oleme. Tõllokari.
                              Tsiteerin sind: "Aga inimesi peab koguaeg teavitama, sest kui sa saad ühe n.ö. tavainimese sinna "vandenõu" poolele siis mitte ainult me ei saa juurde ühte võitlejat, vaid nemad kaotavad ühe orja.
                              Tü*a isegi mu vanaema on targem kui paljud siin foorumis olevatest "PÄRISTEADJATEST"."

                              Ehk ma ei ole näinud ühte tinfoil venda, kes respekteeriks neid, kes ei usu pimesi nende fantaasiaid, mida toetavad kaudsed tõendid. Asi pole must-valge, see on ilmselge, aga asi pole ka kindlasti nii dramaatiline, et kaks perekonda juhiks maailma.

                              Kommentaar


                                tahaks ka täitsa teada kes need 2 peret siis on kes maailma asju juhivad.... george soros ja warren buffett vist?
                                või kes siis täpsemalt?
                                bill gates, larry ellison, richard branson, larry page/sergey brin, jeff bezos, michael bloomberg, või mark zuckenberg või alisher usmanov, või mõni saudide kuningapere - kas nad on ka nende 2 pere liikmed, ja kui on siis kumma neist?
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X