320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kas see on vihje punase propaganda rohkusele?
    Kriitika liberastsele sotside juhitud Euroopale!

    Kommentaar


      Läksin poes närvi:

      Ma ei tea, et miks, aga mingil kuradi põhjusel ma käisin jälle CoMarketi poes. Ja, fakk, ma vihkan seda poodi.
      • sellest olen ma juba rääkinud, et ma ei saa aru, et miks seal kõik kurgid mädanevad, banaanid on kahes olekus – pragunenud koorega või lihtsalt rohelised, pomelod on justkui varaküpsed greipid, sibul on enamjaolt sees juba mingis kõdunemisfaasis ja kartulite koorimise järel ei jää ka paljut järele.
      • Või miks näeb sealne kulinaaria välja, nagu oleks see ostetud neli päeva tagasi Stockmannist ja lastud seejärel mõnel inimesel läbi seedida, et jälle müüki paisata.
      • Või miks on kassas ainult üks Larissa, kui tema poolde poodi ulatuvas järjekorras seisab kolm (!!!) CoMarketi fliisi (ja juba see fliis on rõlgelt kole) kandvat inimest.
      • Ja muidugi ostab üks fliis kusagilt imekohast leitud kaubandusliku välimusega ploomi, pirni, õuna, banaani, greibi, apelsini, väikse viinamarjanutsaka, kiivi ja jumal teab veel midagi, mis kõik tuleb ju ükshaaval üle kaaluda. Fakk, kui sa niigi kannad seda kuradi CoMarketi fliisi, siis mine mittetöötava kassaaparaadi juurde ja kaalu ise enda kuradi ploomid üle.
      • Ja siis, kui oled seal kuradi järjekorras ära seisnud ja loodad Larissa juurde saada, siis on ees veel mingid kaks prouat, kes ostavad kommi. Ei, mitte suures koguses, vaid neli kommi viiest erinevast sordist. Mis tuleb ka kõik üle kaaluda. Aga (nagu telesaates) see pole veel kõik. Kui kommid kaalutud ja arve esitatud, siis otsib üks proua välja ilge koguse kassatšekke, laotab need kassale ja hakkab otsima. Larissa vaatab arusaamatu tülpimusega ja siis proua leiab: „Näe-näe, ma eelmine kord ostsin täpselt samad kommid, aga siis küsisite mult 8 senti vähem.“
      Fakkseik.
      Ja Larissa kaalub siis kolm korda kommid üle. Kutsub enda kuradi teise CoMarketi fliisiga proua, kes on seesama kuradi ploomimutt, appi. Ja ploomimutt investigeerib olukorda mingi mitu minutit, et siis rõõmustada kahte prouat ja anda neile arvest 8 senti tagasi.
      • Ja siis saan öelda ka enda kohustusliku lause: „Ei, mul pole säästukaarti.“
      ‪#‎firstworldproblems‬ ‪#‎suvalinerant‬

      Kommentaar


        Viiendaks punktiks oleks ma juba mölina valla lasknud
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          pomelod‬
          Muide tolle vilja nimi meite keeles on pomel, mitte pomelo.

          Pärnus on aga olemas väga viisakas Comarket (ja ka Maxxxima). Sitane provints.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Pärnu Maxima on nagu vene küla. Ja Co on lükanud viimase aasta - kahe jooksul niipalju uhiuusi poode üles siinkandis, et vaeva nähakse hoolega. Tallinn city problem.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Käin 90% kordadest comarketis, siiani pole probleeme olnud.

              Kommentaar


                Ma käin pidevalt Tallinnas Liivalaia Comarketis, seal on alati rahvast vähe ja seda muret ei ole, et peab pikalt järjekorras passima. Vahel olen isegi ainus klient olnud. Tõsi, puu- ja juurviljadega on sealgi sõna otseses mõttes hapu seis.

                Kommentaar


                  Olybet, miks seal suurem osa meeskondadest on vastupidises järjekorras teiste bookiede ja flashscore jne värkidega.
                  Valisin kiiruga vale tennisisti ning jobud ei vahetanud ära, ega isegi ei canceldanud, mis sest, et see ei olnud veel alanudki.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Käin 90% kordadest comarketis, siiani pole probleeme olnud.
                    Hommikul kell 10 Double Bocki pole ilmselt väga keeruline sealt osta jah.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      jalgpall
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        NBA fantasy hooaeg (mõlemad liigad)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas shefield
                          Kas mitte kassa süsteem seda juba ei välista?
                          Kell 10 peaks juba saama küll.. kas mitte 21-9 pole keeluaeg?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            Kell 10 peaks juba saama küll.. kas mitte 21-9 pole keeluaeg?
                            2200-1000
                            308

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Markko Vaata postitust
                              2200-1000
                              Tundub loogiline pärast seda, kui meenus, et jäid endalgi eelmine suvi ühe ürituse jaoks lisaõlled ostmata ja vaevalt ma poes enne 9 olin.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                • Ja siis saan öelda ka enda kohustusliku lause: „Ei, mul pole säästukaarti.“
                                CoMarket ei kasutagi Säästukaarti. Aga igatahes sattusin kunagi ühe toidupoe müüja viha ohvriks, kui ütlesin talle samamoodi vale kaardi. Vist oli Säästumarket ja Säästukaart, mis omavahel kokku ei käi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X