320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pinnapealne pole siin Postimees. Temal võib isegi õigus olla. Eesti export oli palju laiaulatuslikum kui vaid põllumajandustooted. Expordi keelu alla sattusid ka Venemaa riiklikud nafta ja gaasifirmad. Kas sa arvad, et Eestis neile midagi ei toodetud? Teiseks põhjustab valuuta nappus kogu Venemaa tööstusele seadmete defitsiidi. Ka neile toodeti üht koma teist Eestis.

    Kommentaar


      Turismisektor kannatab ka võimsalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Turismisektor kannatab ka võimsalt.
        Aastaga on Eestit külastavate välisturistide arv 14% kahanenud, peamiselt Vene turistide arvelt, keda oli jaanuaris 45% vähem kui aasta tagasi samal ajal, teatas statistikaamet.

        Majutusettevõtetes peatus 93 000 välisturisti, mis on 14% vähem kui eelmise aasta jaanuaris. Välisturistide arv kahanes peamiselt Venemaalt saabunud turistide arvu vähenemise tõttu. Majutusettevõtetes peatus jaanuaris 26 000 turisti Venemaalt, mis on 45% vähem kui eelmise aasta jaanuaris. Seda vähenemist ei suutnud kompenseerida ka paljudest Euroopa riikidest saabunud turistide arvu kasv
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          veelkord, te kuskil näete töötute arvu suurenemist eestis jämedalt kuskil 10 000 inimese võrra, mis oleks seostatav kuidagigi vene sanktsioonidega?
          mina ei näe ja pean neid arve vähemalt suurusjärgu (st 10x) võrra mööda panduteks. võimalik et ka rohkem.

          minu arvates on suur vahe kui mõni geograafia-alane uurimus väidab et Tallinna ja Tartu vaheline vahemaa on ca 200km - või - ca 20 km või ca 2000 km
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Foorumi mõrulamendid, mardid ja elksid saavad nüüd ennast turvalisemalt tunda ja viinad lahti teha. Värdjakari!

            Inimene kes kasvatab looduse poolt antud andi saab 7 aastat ja inimene kes kellegi teise maha lööb 9 kuud. [insert sarcastic clapping gif]

            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Kuidas see nüüd sajaga seotud on? Aga kui juba teemaks läks, siis jah, mõrvar peaks ka rohkem saama. Ja rääkides narkoärist, siis mina vaatan seda kui massimõrva. Aga selle kõige jaoks on hoopis teine teema ja ma ei viitsi enam seinaga rääkida.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Kuidas see nüüd sajaga seotud on? Aga kui juba teemaks läks, siis jah, mõrvar peaks ka rohkem saama. Ja rääkides narkoärist, siis mina vaatan seda kui massimõrva. Aga selle kõige jaoks on hoopis teine teema ja ma ei viitsi enam seinaga rääkida.
                Peaasi et sa ennast peale seda otsust siin riigis turvalisemalt tunned. 7 aastat võib rahulikult mööda tänavaid jalutada ja ühtegi vägistamist kartma ei pea. Massimõrvarid on kinni! Aine mis pole kunagi mitte kedagi mitte kuskil tapnud, aga poohui, massimõrvarid elksi jaoks ikka. [insert mega sarcastic clap]
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Foorumi mõrulamendid, mardid ja elksid saavad nüüd ennast turvalisemalt tunda ja viinad lahti teha. Värdjakari!

                  Inimene kes kasvatab looduse poolt antud andi saab 7 aastat ja inimene kes kellegi teise maha lööb 9 kuud. [insert sarcastic clapping gif]

                  http://www.reporter.ee/2015/06/18/ka...g-pandi-vangi/
                  Mine endiselt vitsi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Kuidas see nüüd sajaga seotud on? Aga kui juba teemaks läks, siis jah, mõrvar peaks ka rohkem saama. Ja rääkides narkoärist, siis mina vaatan seda kui massimõrva. Aga selle kõige jaoks on hoopis teine teema ja ma ei viitsi enam seinaga rääkida.
                    Ma loeks huviga seda mõttekäiku, kuidas narkoäri=massimõrv. Selle nurga alt peaksid alkoholi, tubakatootjad ning 99% Eesti jaekettidest, meelelahutusasutustest kandma hellitusnime massimõrvarid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Ma loeks huviga seda mõttekäiku, kuidas narkoäri=massimõrv. Selle nurga alt peaksid alkoholi, tubakatootjad ning 99% Eesti jaekettidest, meelelahutusasutustest kandma hellitusnime massimõrvarid.
                      Rahvatervise vastane süütegu. Ka minumeelest peabki karmilt karistama.
                      Annaks jumal, et mõni Sinu sõber pole süstla otsa sattunud. Aga kui on, siis tead, et mingit täisväärtusliku inimest sealt enam ei tule. Pigem jäävad sellised ainult ühiskonnale koormaks. See on karm teema.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Count, loe mu teist lauset.
                        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                        Ma loeks huviga seda mõttekäiku, kuidas narkoäri=massimõrv. Selle nurga alt peaksid alkoholi, tubakatootjad ning 99% Eesti jaekettidest, meelelahutusasutustest kandma hellitusnime massimõrvarid.
                        Jah, olen sinuga nõus.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Rahvatervise vastane süütegu. Ka minumeelest peabki karmilt karistama.
                          Annaks jumal, et mõni Sinu sõber pole süstla otsa sattunud. Aga kui on, siis tead, et mingit täisväärtusliku inimest sealt enam ei tule. Pigem jäävad sellised ainult ühiskonnale koormaks. See on karm teema.
                          Seitse aastat, mitte millegi eest, tsoonis igapäevaselt ühepoolse nõusolekuga suguühtesse astumine aitab täpselt kuidas neid kahte süütut inimest meie ühiskonnale kasulikuks teha? Kahest täiesti tervest ja mitte ohtlikust mehest tehakse süteemi abiga vaimuhaiged sadistid/suitsiidikud. Ei näe põhjust juubeldamiseks.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kui kõik diilerid üheaegselt seitse aastat kinni istuks oleks päris vahva. Saaksid Sinagi kaineks ehk
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              30 alas ca 22-25km/h veerev rozzer.

                              häiris tugevalt.

                              Kommentaar


                                Vihm jaanilaupäeval.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X