320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tuimestus muudab pärast näo rõvedalt tuimaks, ila jookseb ja üleüldse on üsna homo.
    Kui sa veel teaksid, mida kolm järjestikust süsti teevad, kui esimesest kahest abi pole...

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Kui sa veel teaksid, mida kolm järjestikust süsti teevad, kui esimesest kahest abi pole...
      FtS. Mulle teeb haiget juba see, kui puurist külma õhku puhub.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        FtS. Mulle teeb haiget juba see, kui puurist külma õhku puhub.
        Ma pidasin pigem silmas seda, kuidas käib peale kolme igemesse tehtud süsti välja näiteks sigareti süütamine ja/või pudelist veejoomine. Ehk siis, mõlemad tegevused nõuavad kõigi kümne näpu abi- viis sõrme kombivad tundetut suud ja teine käsi üritab samaaegselt sigaretti või veepudelit selleks ettenähtud kohta ehk huulte vahele torgata. Esialgu kipub nimelt ninasõõrmesse või jumal teab kuhu sattuma. Kujutan ette, et peeglite abil keevitamine võib ehk sama keeruline olla.

        Kommentaar


          Wayne Rooney!

          Kommentaar


            See sitt, kui sitt arvuti ja sitad striimid ei lase mul rahulikult sitta jalgpalli vahtida. Vaikselt tekib selline 'a ma käin offtopicut lugemas aint ja vutti tegelt ei vaatagi' tunne.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              See sitt, kui sitt arvuti ja sitad striimid ei lase mul rahulikult sitta jalgpalli vahtida. Vaikselt tekib selline 'a ma käin offtopicut lugemas aint ja vutti tegelt ei vaatagi' tunne.
              Hahah, tean seda tunnet.
              Aga see on kõik "campaign against Chelsea" Sest arumaeisaa miks see aasta VSB enam mänge ei näita.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                Sest arumaeisaa miks see aasta VSB enam mänge ei näita.
                Keda need tabelikeskmikud ikka huvitavad





















                ...jaa jaa, tean tean
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Inimesed, kes Tartu kesklinna bussipeatuste juures ilma mulle selge põhjuseta teosammul jalus töllerdavad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Aga Sa küsi põhjuseid? Mind ka uimerdajad häirivad, kuna ma tavaliselt kulgen eesmärgiga jõuda punktist A punkti B ilma aega raiskamata, aga ma ei ole iialgi mõtelnud eesuimerdajate põhjusile.
                    No sa saad ju aru, et kepiga vanamees ilmselt ei ole võimeline liikuma sama kiiresti kui keskmine 20-aastane (see oli näide).

                    Kommentaar


                      Kui neil kael ka teistpidi on siis vaatavad vana uue kaubamaja ehitust. Ja teatavasti kahte asja korraga teha ei saa.

                      Kommentaar


                        Enda lollus vol 3000. Mõtled, et olen tubli ja vahetan selle piduritule pirni ära, et siis nagu vinks vonks. Ja siis suudad tule kinnitus mutri kuskile kere vahele ära kaotada. Ja sellist mutrit ei leidnud ei forssis ega esinduses, vaid peab saksast tellima. Kes kurat üldse nii lolli süsteemi välja mõtles?!?!

                        Kommentaar


                          Wtf, mis kuradi mutter sinna läheb, et seda ei ole kuskil? Ehituspoodides vaatasid?

                          Ja üleüldse, milleks seal üldse mingi mutter on? Teoorias peaks olema- pirn välja ja pirn sisse
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Pirn kasvab sul puu otsas Aga selliste üksikute väikeste vidinate jaoks, mis on x-mõõdus tehtud - tasub uurida mõnd 3D-printimist harrastavat asutust.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Wtf, mis kuradi mutter sinna läheb, et seda ei ole kuskil? Ehituspoodides vaatasid?

                              Ja üleüldse, milleks seal üldse mingi mutter on? Teoorias peaks olema- pirn välja ja pirn sisse
                              Jah, teistel autodel ongi pirn sisse, pirn välja aga A3l on fritsud midagi huvitavat leiutanud. Käisin Bauhofi ja K-rauta kiirelt läbi, aga ei ole. Mutter pole ilmselt õige sõna aga siuke junn @1.23


                              Õnneks või kahjuks on auto nkn homme teeninduses ja reedel peaksin juba julla kätte saama.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                mis on x-mõõdus tehtud - tasub uurida mõnd 3D-printimist harrastavat asutust.
                                pole päris õige soovitus, kui detail on terasest/alumiiniumist (vms metall)

                                eestis minuteada SLS või DMLS masinaid väga ei ole... ja kui ongi, on nende hind mega kallis (paagutatakse ca 10-20 mikronit/kiht.. arvake ära, kaua aega võtab ... lisaks, et üldse mingit jubinat printida peab sul insener/disainer(selline vend, kes midagi asjast jagab ka) CADis mudeli tegema, selle STLi konvertima ja siis saad alles mõelda printimisele)

                                Lisaks kui on detailis keermed, tolereeritud või töötavad pinnad (ning madal karedus a-la Ra alla 12,5 või ) siis unustage printimine ära - printida võid, aga detail tuleb üle töödelda treimise või freesiga.

                                Best bet oleks otsida mõni kodu läheduses olev lõiketöötlus ettevõte, võtta teine puks/mutter kaasa. Spetsialistid oskavad enamvähem materjali ära öelda tasemel teras, rst või alumiinium(päris margi tasemele silma järgi ei ütle)... ja võtavad mõõdud ja töötlevad valmis selle. kui on keerulisem detail, mis vajab CNC tötlust, siis ilmselt pead ka tehnoloogi töö kinni maksma. Video järgi.. eeldades, et on terasest julla võid arvestada kuskil 40-50 euriga (kuna kogus on ainult 1 tk... siis keskeltläbi 1h eest sulle arve tehakse).

                                muidugi on variant, et leiad ka odavamalt. kes teab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X