320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Närvi ajab kui lähed diislit tankima ja ennem on mingi vend terve püstoli ära uputanud diisliga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rudy Vaata postitust
      Närvi ajab kui lähed diislit tankima ja ennem on mingi vend terve püstoli ära uputanud diisliga.
      Mida see tähendab? Kuidas ma püstoli ära uputan?
      Pole elu sees midagi sellist tähele pannud, et äkki ma olen eluaeg valesti tankinud, palun juhendada.

      Kommentaar


        püstoli käepide/koht kust kinni hoiad oli kütust täis pritsitud?

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          püstoli käepide/koht kust kinni hoiad oli kütust täis pritsitud?
          Jah täpselt.

          Kommentaar


            Inimesed sageli kurdavad, et naabrid teevad korteris täiesti ebamõistlikel aegadel remonti. Mul siin Saksamaal jõudis asi aga täiesti uuele tasemele, kusjuures antud hetkel ei ole põhjust isegi kurja pilguga naabrite poole vaadata. Elan praegu majas, kus mingi firma rekonstrueerib maja all asuvat garaaži.

            Reeglina algab räme puurimine ja lammutamine pihta juba 7.30 hommikul. Kogu see müra liigub aga mööda ventilatsiooni tervesse majja nii intensiivselt edasi ning raske on aru saada, kas remonti tehakse keldrikorrusel või otse minu ukse taga neljandal korrusel. Kestis nii eelmine nädal mõned päevad kuni välisukse juurde tekkisid vihased kirjad, et puurimist vahemikul 00.00-8.00 vältida. Paar päeva oligi seis normaalne. Nüüdseks on kirjad kadunud.

            Täna alustati alustati läbilõikava drillimise ja kopsimisega FUCKING 6.20 hommikul!!! No täiesti perses! Eriti veider on see, et 6.20-9.00 käis vahelduva eduga rõlge puurimine. Pärast seda aga täielik vaikus. Kas on raske veidi täid planeerida ja seda päeval teha kui majas peale mõne pensionäri kedagi nkn ei ole?! Eriti kui arvestada, et sellele on ka tähelepanu juhitud...

            Ei imesta, kui keegi varsti soojakule tule otsa paneb.

            Kommentaar


              varsågod

              Kommentaar


                Kusjuures meil maja naabruses on Profit Software nö ärimaja. Tüüpidel alustab iga hommik kell 6.30 kojamees lehepuhuriga tööd. See lehepuhur teeb nii haiget häält. No miks kell 6.30?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Kusjuures meil maja naabruses on Profit Software nö ärimaja. Tüüpidel alustab iga hommik kell 6.30 kojamees lehepuhuriga tööd. See lehepuhur teeb nii haiget häält. No miks kell 6.30?
                  See on üldse hea küsimus. Meil töö juures parklas puhus ka tüüp lehti suvaliselt. Mis selle mõte on? Need ju kõdunevad ära.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kusjuures meil maja naabruses on Profit Software nö ärimaja. Tüüpidel alustab iga hommik kell 6.30 kojamees lehepuhuriga tööd. See lehepuhur teeb nii haiget häält. No miks kell 6.30?
                    Sest 1) päeval on parklad, teed jms inimesi ja autosid täis 2) tema ametijuhendis on ilmselt kirjas, et peab hommikuks(ala 8.00ks) tagama puhtuse teedel, parklates jne 3) Lehed on koledad ja näitavad hoolitsematust 4) Märjad lehed on potentsiaalne oht libastumiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                      Sest 1) päeval on parklad, teed jms inimesi ja autosid täis 2) tema ametijuhendis on ilmselt kirjas, et peab hommikuks(ala 8.00ks) tagama puhtuse teedel, parklates jne 3) Lehed on koledad ja näitavad hoolitsematust 4) Märjad lehed on potentsiaalne oht libastumiseks.
                      Lehepuhuri tüüpidest saan ma veel kuidagi aru. Kuigi häiriv on ta loomulikult. Aga nendest remondtüüpidest ma küll aru ei saa. Eriti veel, kui normaalsel ajal on tööst täielik vaikus.

                      Puulehtedest veel näiteks niipalju, et Mannheimis pole ma veel ühtegi kojameest näinud näiteks. Haljasaladele ja kõnniteedele jäävad lehed nii nagu puu otsas kukuvad. Samas sõiduteed käiakse masinatega üle iga päev. Eestis muidugi on vihma oluliselt rohkem ja kõnnitee muutuks varsti mingiks plögaks.

                      Kommentaar


                        "tervendajad".
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Kusjuures meil maja naabruses on Profit Software nö ärimaja. Tüüpidel alustab iga hommik kell 6.30 kojamees lehepuhuriga tööd. See lehepuhur teeb nii haiget häält. No miks kell 6.30?
                          "öörahu Tallinna linnas kestab kuni kella 07:00ni" - Jaanus Kivi, mun. politseist aastal 2011.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Jah 2011 oli kuni kell 07:00

                            Korrakaitseseaduse redakstioon mis kehtib alates 01/07/2014, on öörahu E-N 22-06; R-L 00-07 ja P 22-06.
                            Öörahu ei kehti kolmel öö aastal: aastavahetus, jaanipäev ja vabariigi aastapäev

                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            "öörahu Tallinna linnas kestab kuni kella 07:00ni" - Jaanus Kivi, mun. politseist aastal 2011.
                            Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              "tervendajad".
                              + ennustajad
                              + selgeltnägijad
                              + kaardimoorid
                              + veet mano
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                + veet mano
                                Pealkirjadest on jäänud mulje nagu see tüüp elaks nüüd Eestis? Kui nii, siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X