320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis teid närvi ajab ???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Hakkasin hommikuks süüa tegema. Lükkasin läätsed keema. Nende keeduaeg on mingi 45 minutit ja siis mõtlesin, et mängin vahepeal NFS-i. Mingil põhjusel tahtis PS updeiti ja kui ma selle esimese hooga peale lükkasin, siis näitas 54 mega ja 9 minutit. Aga siis hakkas see aeg venima, veel venima ja veel rohkemgi venima. Arvutist kadus ka nett, telefonist ka. PS-s vaikselt tiksus, aga aega näitas endiselt pool tundi. Kui ma olin veerand tundi niimoodi tiksunud, siis tõmbasin juhtmeid sisse-välja, tegin restarte. Lõpuks sain neti tööle, aga updeit läks ikka katki. Aga mis sellest, mängisin siis veidi NFS: Most Wantedit ja leidsin sealt Chevy Camaro üles, millega sai mõnusalt politseinikega rallit sõidetud. Siis tundsin köögist kõrbelõhna. Ühesõnaga on nüüd pott persses.
    Mida ma öelda tahtsin, et mul on elus olnud vist kõik suuremad teenusepakkujad ja mitte ükski pole nii kallis, kui kuradi Elion ja mitte ühegagi pole nii palju suvalist kuradi persenu**i ka. STV-s on suurem osa kanalitest venekeelsed, okei, aga ma ei vaata niiehknaa väga telekat. Starmanil on eriti nõme turundustehnika, kus mingid siledad noormehed sind luuravad, aga, noh, kurat, mingi pidevaid netikadumisi ja muud joga justkui neilt ei mäleta. + Elion on kuradi mõttetult kallis ka.
    Selle jutuga seoses meenub mulle, et alati, kui XBOX tahab update, siis ajab see mind närvi.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Hakkasin hommikuks süüa tegema. Lükkasin läätsed keema. Nende keeduaeg on mingi 45 minutit ja siis mõtlesin, et mängin vahepeal NFS-i. Mingil põhjusel tahtis PS updeiti ja kui ma selle esimese hooga peale lükkasin, siis näitas 54 mega ja 9 minutit. Aga siis hakkas see aeg venima, veel venima ja veel rohkemgi venima. Arvutist kadus ka nett, telefonist ka. PS-s vaikselt tiksus, aga aega näitas endiselt pool tundi. Kui ma olin veerand tundi niimoodi tiksunud, siis tõmbasin juhtmeid sisse-välja, tegin restarte. Lõpuks sain neti tööle, aga updeit läks ikka katki. Aga mis sellest, mängisin siis veidi NFS: Most Wantedit ja leidsin sealt Chevy Camaro üles, millega sai mõnusalt politseinikega rallit sõidetud. Siis tundsin köögist kõrbelõhna. Ühesõnaga on nüüd pott persses.
      Mida ma öelda tahtsin, et mul on elus olnud vist kõik suuremad teenusepakkujad ja mitte ükski pole nii kallis, kui kuradi Elion ja mitte ühegagi pole nii palju suvalist kuradi persenu**i ka. STV-s on suurem osa kanalitest venekeelsed, okei, aga ma ei vaata niiehknaa väga telekat. Starmanil on eriti nõme turundustehnika, kus mingid siledad noormehed sind luuravad, aga, noh, kurat, mingi pidevaid netikadumisi ja muud joga justkui neilt ei mäleta. + Elion on kuradi mõttetult kallis ka.
      Proovi seda http://stv.ee/topeltpakett

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Miks see Paet sinna EOK presidendiks kandideerida mõtleb?? Sellest klounist kopp ees juba. Ärgu üldse kaalugugi seda varianti.
        Soojad kohad vist otsa saamas, nüüd juba Võrno samuti lubaduse kandideerida välja hõiganud

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Ah, lapse ema nimel. Ma ei viitsi temaga sellistest asjadest rääkida Parem jauran foorumis.

          Kommentaar


            Algselt postitas risto Vaata postitust
            Soojad kohad vist otsa saamas, nüüd juba Võrno samuti lubaduse kandideerida välja hõiganud
            Paet tahab seepärast tulla, et olla ka Eestis pildil. Brüsselis ei märka teda kedagi. Lisaks on Paet mõista andnud, et ta sealt raha ei võtaks ehk ongi puhas "vaadake mind". Võrno jaurab vist lihtsalt niisama.

            Kommentaar


              Algselt postitas risto Vaata postitust
              Otsustajad laua taga teadsid, et tulemas on olümpia, aga et suve oma, see läks kõrvust vist mööda...
              Nende teada on taliolümpia juba veebruaris, nad ei suutnud vaid meenutada, kus täpselt...

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Kuidas seal muidu on, peab mingite seadmete eest mingi lisatasu ka maksma vm? Või ütled, et tahad liituda ja selle kuumaksu sees on kõik juba hinnas ning siis peab mingi perioodi lihtsalt klient olema?
                Küsin siis kuna ka endal viskab Elion juba kopsu üle maksa. Internetikiirus pask, kiiremaks minu kodus seda ei saa ja ruuter teeb igapäev 1-2 korda randomilt resa - klienditeenindus ei oska midagi selle kohta öelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Katk Vaata postitust
                  Kuidas seal muidu on, peab mingite seadmete eest mingi lisatasu ka maksma vm? Või ütled, et tahad liituda ja selle kuumaksu sees on kõik juba hinnas ning siis peab mingi perioodi lihtsalt klient olema?
                  Küsin siis kuna ka endal viskab Elion juba kopsu üle maksa. Internetikiirus pask, kiiremaks minu kodus seda ei saa ja ruuter teeb igapäev 1-2 korda randomilt resa - klienditeenindus ei oska midagi selle kohta öelda.
                  Pole see rubriik, aga kuna liitusin 2 nädalat tagasi siis: vist maksad juurde stv go box (vajalik, kui tahad salvestada, kuid salvestamise kanalite nimekiri erineb elionist mõnevõrra), lisaks ka lisakanalite eest (seda vist pole vaja mainida). Muidu on kiirused suuremad kui elionil (vähemalt mul) ja arved u kaks korda väiksemad (enne elioniga ca 45 euri, nüüd stv eelmise kampaaniaga + stv go box+paar viasati lisakanalit) kokku kõik 27 euri.
                  Mida pead arvestama- wifi ruuter maksab (arvatavalt ka ses kampaanias- on suvaline tplink plönn, mis stvs maksab 50, aga poest endale ostes vist 30), kui lepingu katkestad enne tähtaega- 90 euri leppetrahv. Muid seadmeid pole. Aga jah, salvestamine käib eraldi boksiga, mis harjumatu ja salvestatud kestab 7 päeva.
                  Töömehed seal muidugi ka omamoodi vennad (Tallinnas), aga asjad saavad aetud.
                  Kokkuvõttes- Elionis maksad (end surnuks, obv) mugavuse eest.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Elion ajas ennastki vanasti närvi, olin klient kokku nii umbes 5-6 aastat.

                    nüüd üle kahe aasta Starmanis ja ehkki kõik pole sealgi roosiline, on ühendus vähemalt alati olemas olnud. mingeid salapäraseid kogu süsteemi ärakukkumisi (näiteks Meistrite liiga finaaliõhtul) ei mäleta. digiboksi ei võtnudki, kasutan telekas moodulkaarti, sest nagunii ei viitsi midagi järele vaadata. nett töötab seni tõrgeteta. hinnad pisut soodsamad kui lillal lõvil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas El President Vaata postitust
                      Elion ajas ennastki vanasti närvi, olin klient kokku nii umbes 5-6 aastat.

                      nüüd üle kahe aasta Starmanis ja ehkki kõik pole sealgi roosiline, on ühendus vähemalt alati olemas olnud. mingeid salapäraseid kogu süsteemi ärakukkumisi (näiteks Meistrite liiga finaaliõhtul) ei mäleta. digiboksi ei võtnudki, kasutan telekas moodulkaarti, sest nagunii ei viitsi midagi järele vaadata. nett töötab seni tõrgeteta. hinnad pisut soodsamad kui lillal lõvil.
                      Olen Starmanis üle 10 aasta olnud, jutt umbes sama. Teleka külge käiv kaart oli ka super. Aga siis suudeti mulle ikka Starbox testimiseks sokutada ja tundub, et nüüd jätangi, telekava ma ju ei vaata. Kui tuleb soov midagi vaadata, valin lihtsalt kuni nädal tagasi mõne saate ja vaatan. Kvaliteet on ainult selline küsitav - mu teler suutis SD pilti paremini üles skaleerida kui Starbox.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        see STV kaabel kuskil levib ka või? 3 kohta ja tulemus 0.
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          STV normal jah, kaks aastat klient olnud ja pole kordagi mingeid neti katkestusi ja kanalitega jamasi olnud.
                          Ja mina sain selle ruuteri lausa 20ga ühest poest.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Artur Talvik

                            300 EUR kõrvaklappide pärast tippjuhi kontekstis selline skandaal tekitada... Ja siis imestatakse, miks erasektorist ei soovi normaalne juht avalikku sektorisse tulla.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Artur Talvik

                              300 EUR kõrvaklappide pärast tippjuhi kontekstis selline skandaal tekitada... Ja siis imestatakse, miks erasektorist ei soovi normaalne juht avalikku sektorisse tulla.
                              Nojah, kui nüüd selgub, et ta on süstemaatiliselt mingit manti kokku ostnud endale, siis kuskilt peab ju alustama uuringut. Kui aga selgub, et kõik ok, siis ongi selle lahtilastud tegelase isiklik mingi kättemaksuüritus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Nojah, kui nüüd selgub, et ta on süstemaatiliselt mingit manti kokku ostnud endale, siis kuskilt peab ju alustama uuringut. Kui aga selgub, et kõik ok, siis ongi selle lahtilastud tegelase isiklik mingi kättemaksuüritus.
                                Et teeme edaspidi siis nii, et 1) pasundame kogu meedias, rikume ühe mehe renomee, segame ühe suurorganisatsiooni toimumist (mis sa arvad, kui palju tööd PPA kollektiiv täna reaalselt ka ära suutis teha) 2) alles siis hakata edasi uurima, et kas tegemist süstemaatilisusega?

                                Äkki võiks seda teha teistpidi.

                                Veelkord, just selliste asjade pärast ei tule ükski normaalne juht erasektorist üle. Pole vaja seda jama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X